• Super rychlé jednání, dokonce mělo zboží dorazit na zásilkovnu a přivezli až domů.

• komunikace
    • rychle zpracovani

Kdyz polozku nemeli na skladu ihned me kontaktovali a bylo stejne den vse odeslano a u me doma za 2 dny.

11/10

• Objednavka necorazila,nikdo se neozval

Reakce obchodu Kvalitní vaporizér

moc se omlouvám za zdržení s vaší objednávkou. Psali jsme vám 9.2 SMS, ale bohužel jsme teď zjistili, že na špatné telefonní číslo. Jako omluvu vám nabízíme 20 % slevu na objednaný produkt, pokud o něj ještě máte zájem. Budeme vás kontaktovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Perfektně zabaleno.

• Rychle dodani

• vše v pořádku
    • o žádné nevím

Dobrý den. Zboží sice bylo dorušeno, ale neodpovídá tomu, co bylo o produktu psáno na webu kvalitnivaporizer.cz.

Reakce obchodu Kvalitní vaporizér

v čem konkrétně zboží neodpovídá? Klidně ho můžete vrátit a vyměníme vám ho za jiné. Jen by měl zajímalo co konkrétně máme na webu špatně?

Jan Šimr

• Originální manuál a odkaz na stáhnutí českého (šetří papír, český manuál nepotřebuji)
    • Perfektní kvalitní vaporizer
    • CBD shatter po celé cestě v balíčku přišel skutečně kompletně "shattered" ale to se dalo čekat

Nákup i odeslání proběhlo rychle a hladce. Doporučuji využít jiného dopravce než Zasilkovnu, jelikož doručení na výdejní místo trvalo 4 pracovní dny.

• Zboží naprosto v pořádku

Rychlé dodání, kvalitní zboží.

• RYCHLOST

S obchodem jsem spokojený

Rychlé jednání, dobré zabalení. Ochota poradit.

• Vstřícný přístup

Bez výhrad

• Nekomunikuji pri reklamaci produktu

Nakopil jsem v obchodu veci za 50 tisic zbozi bylo doruceno ale po 2 tydnech produkt nefungoval spravne, po snaze reklamovat produkt a pokusech o komunikaci prestal obchod odpovidat

Reakce obchodu Kvalitní vaporizér

Dobrý den, normálně jsme s vámi komunikovali, jen jsem zapomněl odpovědět na poslední email. Po 4 dnech, místo abyste se připomněl, třeba nám zavolal, tak píšete negativní recenze??

Krom toho vaše reklamace není ani reklamace, protože zboží jste nám na reklamaci neodeslal a poslal jen fotku opotřebovaných plastových dílů po dlouhodobém používání. Protože jste stálý zákazník, chtěl jsem vám ty díly poslat zdarma, i když stojí několik stovek. Po vaší dnešní recenzi otevřeně přiznávám, že vám nic zdarma posílat nebudu.

Chcete-li začít reklamační řízení, postupujte dle našeho reklamačního řádu, reklamace bude přijata a standardně posouzena a vyřízena v zákonné lhůtě.

Jan Šimr

Kvalitní obchod s dobrou nabídkou

Rád nakupuji u lidí, které baví jejich práce a rozumí jí. Znám pana Moravce z obchodu Konotéka a je to člověk na svém místě. Doporučuji.

Rychle dodání a vše proběhlo v poradku

• Rychlé dodání vše v pořádku .