V eshopu jsem byla ujištěna že balíček bude expedován do dvou dnů,dnes je to více jak deset dnů a balíček nikde.

• moc nerozumim tomu, proč jste mi poslali stránku na ohodnocení nákupu u vás, když mi ještě ani nedorazilo...

Objednal jsem 17.1. knihu, která byla skladem. Do dnes 3.2. i přes mailovou urgenci nebyla doručena

• žádné výhody nemá, doporučuji koupit jinde
    • nedodá objednané zboží
    • nekomunikuje emailem, když už tak s několikadením zpožděním
    • položky "skladem" není schopný dodat (pravděpodobně garážníci co jen přeprodávají...)

13.1. objednáno, 14.1. zaplaceno, do 2.2. zboží nedodáno i když je v nabídce "skladem".
    Přes "nezaevidování platby systémem" po nereagování na email. Naštěstí šlo o jednu knihu takže si ty necelé dvě stovky můžou nacpat do špic a dál neřeším, objednávám jinde.

• Otestují vaší trpělivost a schopnost čekat
    • Nevím co zdvořile říci o obchodu, kde zaplatíte a ani po řadě týdnů a urgencí zboží neobdržíte.

Tento obchod bych rozhodně nedoporučil. jediná přednost je, že komunikují, slušně a ochotně. Je to sice spíše ke zlosti, protože nic, co vám slíbí, nesplní a jen vás vodí za nos. Dva měsíce slibů všeho možného a výsledek jen zklamání z nefér chování, ztracený čas a tituly, na které jste čekali mezitím zmizí z trhu...

• Objednané a zaplacené zboží neobdržíte ani po 3 týdnech. Žádost o vrácení peněz byla sice písemně akceptována nicméně nerealizována.

Pokud potřebujete knihu jako dárek nebo se těšíte na počteníčko, tak si asi pěkně počkáte.

• Sice "neplatíte" dopravu přes Českou poštu, ale zas si připlatíte za platbu (29 Kč v případě platby online kartou). Radši bych byla, kdyby e-shop rovnou napsal, že mám poštovné třeba 50 Kč, ale platbu zdarma, přijde mi to jako rovnější přístup.
    • Zboží sice měli poslat do 7 dnů, ale ani po 8 dnech, co mi přišel e-mail, že platba byla přijata, mi nepřišla zpráva, že by bylo zboží alespoň expedováno.

Možná má e-shop nízké ceny, ale na oko "doprava zdarma" a dlouhé dodací lhůty mi za nějakou další objednávku nestojí.

• Mizerná komunikace! Špatné informace o dostupnosti zboží.
    • Zásilka objednaná 21. 12. 2015, se zbožím, které mělo být podle eshopu skladem, mi dorazilo až 19. 1. 2016. Tento e-shop nikdy víc!

Zboží jsem si objednala 21. 12., částku jsem uhradila ihned, platbou online, počítala jsem, že do Vánoc nedorazí, ale to, že mi 1. 1. dorazil mail k hodnocení nákupu tady na Heurece, a od obchodu ani zpráva, a že jsem jim musela napsat 5. 1. sama, jinak by se vůbec neozvali, s tím jsem nepočítala.

5. 1. mi napsali, že zboží vlastně vůbec nemají na skladě a dorazí jim teprve následující den, ačkoli v eshopu byl stav "na skladě", jinak bych si knihu vůbec neobjednávala. Budiž.

Ovšem 17. 1. pořád žádná zásilka ani zpráva. Musela jsem jim tedy opět napsat sama, a teprve potom, 18. 1. zásilku odeslali. ČP jí doručila následující den.

• nespolehlivost

Bohužel nemohu doporučit.
    Knihy jsem objednala a zaplatila 30.11.2015. Přes veškeré ujišťování je obchod nebyl schopen doručit do Vánoc (expedováno 22.12.2016) a nakonec dorazilo 6.1.2016.
    Dorazily pouze dvě knihy, peníze za třetí knihu mi byly vráceny až 11.1.2016!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Dobrý den, to nás mrzí. O nedostupnosti knihy jsme vás informovali předem a pak jsme objednávku expedovali 22.12. Za doručení 6.1 bohužel již nemůžeme.

• Špatná komunikace, neinformovanost o stavu objednávky - poslední zpráva o přijetí platby, od té doby (asi 14 dni) nic.

Nedoporucuji

• ŽÁDNÉ!
    • ŽÁDNÁ KOMUNIKACE! ZBOŽÍ ANI OSMÝ PRACOVNÍ DEN PO PŘIPSÁNÍ PLATBY NA ÚČET OBCHODU NEDORAZILO!

OBCHOD PROPAGUJE DORUČENÍ 3-7 PRACOVNÍCH DNÍ! ZBOŽÍ JSEM OBJEDNAL A ZAPLATIL 3.1.2016, PLATBA POTVRZENA A PŘIPSÁNA 5.1.2016 A 15.1.2016 NEMÁM ANI ZBOŽÍ, ANI PENÍZE A ŽÁDNOU REAKCI Z OBCHODU KVALITNIKNIHY.CZ!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Dobrý den, psali jsme vám email, již 4 den od objednávky, že zboží doobjednáváme a bude vyexpedované začátkem příštího týdne.

• Výhody? Zde je nenajdete!
    • Anebo ano, kdo má rád adrenalin, nechť zakoupí, zaplatí a čeká co se bude dít ... kromě zvednutého adrenalinu NIC!
    • Toto byl můj první a zároveň poslední nákup!
    • Dne 25.11.2015 jsem objednala zboží, zaplatila bankovním převodem, dnes je 15.1.2016 a zboží nedorazilo, peníze nebyly vráceny zpět na účet.
    • Obchod sice komunikuje, nicméně jsou to jen sliby a lži. Včera mi bylo sděleno, že zásilka byla předána dopravci. Nebyla!

Pokud chcete zakoupit knihy v tomto eshopu, doporučuji nejdříve pročíst recenze!!

Už nikdy více!
    Škoda, že jsem před vánoci spěchala a radovala se, že je kniha SKLADEM a nepročetla si před objednáním recenze...

Obracím se na ČOI.

Dobrý den vážená paní,

peníze jsme vám zaslali na váš účet jak jsme slíbili a jak jsme se i dohodli. Omluvte nás, že jsme vám peníze neodeslali v tu samou sekundu co jste odeslala mail. Jasně jsme vám psali, že pokud si přejete objednávku stornovat, tak jí stornujeme a peníze vrátíme na účet. Objednávku jste stornovat nechtěla. Kontaktovali jsme vás na mail.

• Nedoporučuji. Ačkoliv uvedeno, že kniha mají skladem, částka uhrazena předem, kniha dosud nedorazila, měl to být vánoční dárek.

Dobrý den, Darinko,
    mrzí nás vaše negativní zkušenost. Bylo vám nabídnuto, že pokud již nemůžete déle čekat, tak objednávku stornujeme a peníze vám vrátíme na účet. Při několika tisícech titulů se bohužel občas stane, že je problém z naskladněním, obzvlášť pokud se nějaký titul vyprodá v procesu vyřizování objednávky a obzvlášť ve vánočním období. Napište nám na [email protected] abysme dořešili případnou kompenzaci za vaši nespokojenost. Hezký den.

• ... člověk ušetří

• PayPal

po více než měsíci od objednání nebylo zboží doručeno. obchod nereaguje na emaily.

• peníze jsem poslal ihned po objednání, ale ani po 19 dnech žádná reakce obchodu. Ani potvrzovací email nic.
    • nemůžou přeci inzerovat začátkem měsíce, že dodání do 3 prac.dnů a skoro tři týdny nic

Mrzí mě, že i když se obchod omluvil za nedodržení dodací lhůty, stále mi dluží peníze za řádně stornovanou objednávku. Už nikdy nic zde neobjednám!

• Slušný výběr
    • Nulová komunikace

Objednal jsem a zaplatil 19.12.2015 knihu a doposud nic nedorazilo a nikdo se mnou ani nekomunikoval. Překvapuje mě takovéto obchody mohou ještě existovat !!! Naštěstí to nebylo nic dražšího...

• Dodací lhůty.

Jestli se na neco těšíte a chcete to mít rychle, tak tu nenakupujte.

• Výhody,pokud nějaké nabízí,jsou stejně k ničemu,protože vůbec nic nedodrží.
    • Jen samé sliby a lži.Kniha objednaná před více jak měsícem a prezentovaná jako na skladě nepřišla ani do 31.12.

Naprosto katastrofální jednání,nezájem personálu o nápravu.Dalším nakupujícím dopručuji vyhnout se velkým obloukem!!!