• DLOUHÁ ČEKACÍ DOBA POKUD NEJSOU NA SKLADĚ KNIHY,KTERÉ POŽADUJETE. PŘI ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY JE VRÁCENÍ PENĚZ PŘI PLATBĚ PŘEDEM VELMI OBTÍŽNÉ.TEPRVE PO OZNÁMENÍ, ŽE PODÁM ŽALOBU NA POLICII A VŠE OZNÁMÍM ČOI A FÚ. BYLY PENÍZE HNED DRUHÝ DEN NA ÚČTĚ.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPLATIT PŘEDEM!!!!

• o výhodách a přednostech nejsem přesvědčena
    • kniha nebyla v jiném eshopu k dostání
    • přestože jsem zboží řádně zapatila v den objednávky zatím bez odezvy

důvody nákupu jsem uvedla výše

i když jsem se snažila zjistit informace o stavu objednávky alespoň telefonicky, na uvedeném čísle nikdo telefon nezvedá

nakupuji po internetu bez problémů často, ale tento nákup nemohu označit jako vydařený

Hodnocení se týká objednávky 2015003466 ze dne 29.3.2016. Objednávku ze dne 27.3.2016 jsem 2x písemně zrušila

• zloději a lháři.Nechají si zaplatit zboží předem a potom vám sdělí, že zboží není skladem. Po měsíci čekání na zboží a následnému zrušení objednávky vám ani po 2 měsících peníze nevrátí a přestanou komunikovat. S takovým jednáním jsem se nesetkal ani v zahraničí.Fuj ať jim ty knihy všechny shoří.

hovada nenažrané!

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Jestli u nás máte objednávku tak nám napište na [email protected]. Zajímavé, že na vás objednávku neevidujeme.

• zboží ani po 3 měsících nedorazilo

V obchodě má smysl nakupovat pouze v případě, že máte zbytečné peníze, které chcete jen tak někomu darovat. Nic za ně nedostanete. Navíc vás ještě bude stát čas komunikace s nimi, kde pořád slibují, že knihy jsou na cestě, nebo už budou na cestě. Nikdy víc, jsou to jen podvodníci.

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Jestli chcete vrátit peníze za objednávku, tak nám napište na mail [email protected]. Žádnou objednávku od vás neevidujeme.

• V žádném případě nedoporučuji. Nemá cenu popisovat případ, protože bych opakovala předchozí negativní recenze. Peníze jsem, po několika pokusech dořešit objednávku, získala až na základě sdělení, že budu jejich obchodní činnost řešit přes příslušné orgány (fú, čoi..)

• Před měsícem jsem objednala knihu, zaplatila a dosud nemám knihu a peníze zpět! NEDOPORUČUJI!!!

• nekomunikuje, telefonicky se spojit je nemožné, emailem o nic moc lepší, nabízí zboží skladem když ho objednám tak se po měsíci dozvím že jim nepřišlo na sklad. jediný email od obchodu byl děkujeme za platbu, jen jsem zvědav jestli de dočkám pěněz zpět

vyhnout se mu velkým obloukem. nic u nich nenakupovat

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• knihu jsem si objednal 13. 12. 2015. Do 8. 3. 2016 jsem ji neobdržel, mezi tím ji všude vyprodali, ovšem zde se stále vymlouvají, že ji zašlou. Samé lži!!!

nedoporučuji

• Mila komunikace a skvele ceny. Akurat dodaci lhuta vytaci jak tu asi pisou vsichni. No, snad se polepsi. Prvni objednavka 110%... Druha uz bohuzel 60.

Knihy mam a cena usla. Bohuzel doba dodani presahla 11 dnu.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Bez peněz a bez knihy.

Příště si dám větší pozor kde nakupuji.

Reakce obchodu www.kvalitniknihy.cz

Dobrý den, objednávku na vaše jméno neevidujeme. Napište nám na [email protected]

• PODVODNÍCI

Lži, lži, lži!

• Zlákala mě dobrá cena.
    • Kdybych si předtím přečetl hodnoceni tady, objednal bych jinde.
    • Špatná komunikace a jen samé výmluvy.

Objednal jsem si knížku, které bylo uvedeno skladem. Zaplatil jsem okamžitě. Na knihu jsem čekal více jak 14 dni než mi nakonec dorazila.
    Nedoporučuji. Radši objednejte jinde u ověřeného obchodníka a budete mít své zboží rychle a bez starostí.

Obchod je zřejmě podvodný podnik, budu podávat podnět na prošetření na dTest. Objednal jsem si knihy, které jsem nedostal ani po dlouhé době, objednávku jsem zrušil, ale u peněz, které jsem zaplatil předem (už to příště neudělám u neověřeného obchodníka), se opakuje totéž jako u zboží - zpět jsem je nedostal, čekám více než měsíc..

• Našla jsem námět pro seriálek o Šmejdech.
    • Provozovatelé jsou nedůvěryhodní a jen nahlédnutí na jejich hodnocení je zdraví škodlivé.

Mrkla jsem na skóre 41% pro šmejdy a leknutím si nalulala do kalhotek, naštěstí, mohlo to být horší.