• Rychlé vyhotovení fotokalendáře, neděle odeslán požadavek a ve středu na zásilkovně. Splnili garanci dodání do Vánoc
    • Fotokalendář na tvrdém kvalitním papíře
    • Rychlé vyhotovení
    • Cena x kvalita
    • Fotky kvalitní

• Kvalitní zpracování
    • Velmi rychlé doručení

• Velice prozákaznický přístup
    • Kvalitní zpracování produktů

Kvalitní zpracování fotek, profesionální zpracování produktů. Nechávali jsme si vytvořit fotokalendáře a s jedním typem jsme moc spokojení, ten druhý je ještě zabalený jako dárek a čeká na rozbalení. Velmi oceňuji, že u stolního kalendáře je papír tak kvalitní, že fotky jsou krásné a zároveň to vypadá, že se do kalendáře bude hezky psát. Koupili jsme je za akční slevu 40%, takže cena byla příznivá. Jinak by to byl trošku dražší produkt. Vkládání fotek je z pohodlí domova do šablony, ovládání velmi intuitivní. Dívala jsem se i na další produkty a uvažujeme, že si konečně necháme po letech zpracovat svatební fotografie. Zde nabízené fotoknihy jsou vážně moc krásně a profesionálně udělané.

S Kvalitníma fotkama jsem vždy kvalitně spokojena. Svou práci dělají s láskou a radostí a je to znát nejen na výsledném produktu, ale na celkovém procesu objednávky, který je vymakaný do posledního detailu a je radost něco vytvářet. Děkuji, že něco takového existuje :))

Objednávala jsem kalendáře s fotkami. Konfigurátor přehledný, jednoduše ovladatelný, oceňuji možnost doplnit výročí a další osobní poznámky.
    Kvalita splnila očekávaní, cena vyhovující.
    Rychlé vyřízení objednávky a její doručení na mnou zvolené výdejní místo.

• Kvalitne fotoprodukty
    • Nádherne a exkluzívne fotoknihy. Tie fotoknihy sú tak dychvyrazajuce, že je zážitok si ich prezerať. Veľmi kvalitne spracované
    • vysoká kvalita tlače a vyvolávanie fotiek
    • široký sortiment
    • Ochotný personál
    • rýchlosť doručenia

Nenašla som lepšie a kvalitnejšie fotoprodukty na sk a cz trhu. Nádherne fotoknihy

Velmi krásné fotky

• kvalita a rychlost

Neskutečně rychlé dodání, kvalita je na vysoké úrovni

• Kvalita

• Snadnost objednávky
    • Není možnost úpravy (jenom velikosti) fotek při objednávce

Reakce obchodu Kvalitní fotky

Dobrý den Lenko,

budu rád, když mi napíšete detailnější info k požadované úpravě fotek, která Vám nešla realizovat.

S pozdravem Jakub Dvořák, Kvalitní fotky, [email protected]

• velmi rychlé odeslání

Komunikace obchodu vlídná a vstřícná. Koupila jsem 3 ks jejich produktu.

Popravdě toho ale trochu lituji. Následně jsem narazila na stejné služby, kalendář stejný za poloviční cenu. A především se mi technicky mnohem lépe tvořil.

Tento obchod byl vpořádku a přátelský, proto píšu doporučuji ano, ale doporučila bych popravdě jiný. Jmenovat nebudu, nebot i tento byl přátelský a vpořádku.

• Jsou nejlepší

• Kvalita
    • Krásné produkty

Jsem naprosto spokojená. Objednávala jsem fotografie a fotoobrazy (deska Kapa i fotoplátno) a musím říct, že jsou úžasné. Vše je kvalitní v krásných a živých barvách, naprosto perfektní.

Velice ochotně mi pomohli se sestavením repolera

Snadné, přehledné nahrávání fotek a nastavení případných úprav. Expresní vyhotovení i přes větší množství fotek, do druhého dne jsem měla k vyzvednutí v Zásilkovně. Objednáno 8. 11. večer a 10. 11. bylo už k vyzvednutí v Zásilkovně - klobouk dolů.

• rychlost dodání
    • kvalita

tisknu zde již několik let a jsem naprosto spokojená

• široká nabídka
    • pečlivé balení zboží