Dne 1.12. jsem objednal 7 kusů LED žárovek dvou druhů. U všech objednaných žárovek bylo na e-shopu uvedeno SKLADEM. Dne 6.12. mi telefon nevzali (típli) a napsali zprávu, že nemají čas se mnou mluvit, abych napsal e-mail. V něm mi po dotazu bylo řečeno, že žárovky přišly, ale dvě byly vadné a musí se objednat znovu. Divný argument u zboží, které má podle obchodu být „skladem“. Bylo mi dále napsáno, že žárovky dodají počátkem příštího týdne (týdne, který začíná 11.12.). Mezitím mi přišly dvě žádosti, abych prý hodnotil, jaký byl můj nákup. Dnes je čtvrtek 14.12. a stále žádná zpráva. Závěr – pokud vám záleží na včasném dodání, vyberte raději jiný obchod. A také – ROZHODNĚ JIM NEPOSÍLEJTE PENÍZE PŘEDEM! Přeji všem zákazníkům hodně trpělivosti.

• Sortiment
    • Dodací lhůty
    • Předání zásilek přepravcům

Mají široký sortiment žárovek, které jinde nelze ani sehnat. Toho velké plus je vykoupeno zklamáním z dlouhého předávání zásilek přepravcům. Všude upřednostňuji Zásilkovnu, která doručuje rychle. Ale zatímco na jiném e-shopu dopoledne objednám a odpoledne už přepravce má balík a druhý den je doručeno. Kupzarovky sice pošlou tracking, ale pak se dva dny dívám, jak Zásilkovna čeká na předání balíku odesílatelem. Například pokud jsem objednal v pondělí ráno, k vyzvednutí bylo v pátek.

• mají zboží (konkrétně žárovky), které vede už jen málo obchodů

Mají zboží (konkrétně žárovky), které vede už jen málo obchodů.

• Zatim žádná komunikace ze strany obchody.

Dobry den,
    autozarovky dnes dorazily na prodejnu k osobnimu odberu. Obdrzite email a SMS behem dopoledne.

Zarovky.cz

• ochota, spolehlivost, rychlost doručení

• Zbozi uvadene skladem obchodnik zrejme preobjednava jinde, tedy neni dostupne ani po 10 dnech

• Široký sortiment žárovek
    • Dobré ceny
    • Možnost osobního vyzvednutí v centru Prahy
    • Obchod má dvoje internetové stránky kupodivu s různými cenami. Je potřeba se podívat na oboje a podle toho nakupovat.

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • možnost vyzvednutí zboží

doporučuji obchod

• Rychlost vyřízení objednávky

Zboží nedorazilo, minimální komunikace s obchodem!

Dobry den,
    zarovky jsou objednany v Nemecku a jakmile dorazi, budeme je expedovat. Omlouvame se, ze Vas nakupni oddeleni neinformovalo. Kolegyne pouze zaznacila aktualizovany termin expedice do systemu, ale nedala Vam vedet. Jiz se to nestane.

• Velmi rychlé zaslání

Bleskové zaslání. Cena i kvalita supr!

• Veliký výběr žárovek
    • Jediný obchod který stále prodává CFL zářivky a inkandescenční žárovky

Rychlost doručení objednávky.

• RYCLÁ REAKCE
    • NEKVALITNÍ ZBOŽÍ

Z 20ti objednaných a doručených žárovek jich po zhruba měsíci již 12 prasklo. Objenal jsem za cca 1.100 kč zboží a je to jako vyhodit peníze z okna. I když i tak by byli asi lépe investované.

Dobry den,
    pokud Vam zarovky praskly, tak je samozrejme muzete reklamovat. Pro kontakt vyuzijte email [email protected] s cislem Vasi objednavky. Reklamaci resime tak, aby zakaznika doprava nic nestala.

Zarovky.cz

nezvedají telefon, neodpovídají na emaily.. objednavka nedorazila ..

Dobry den,
    email tady od Vas zadny bohuzel nemame. Psali jsme Vam termin odeslani 21.10., ktery se o tri dny bohuzel posunul a dnes se mela objednavka odeslat. Zmeskany hovor z Vaseho cisla neevidujeme. Poprosime Vas, abyste hodnotila korektne.

• vše vpořádku
    • zboží odpovídá

Bohužel nám neposlaly
    fakturu ani v balíku ani do pošty.

Dobry den,
    fakturu posilame elektronicky spolecne s avizem o odeslani zbozi. Pokud jste ji neobdrzeli, napiste nam, posleme Vam kopii.

spolehlivost a rychlost

strašné, po 14.dnech napíší, že čekají na zboží.

• Přehledné stránky
    • Rychlé připravení zboží