• ceny
    • výběr
    • rychlost dodání

Jediné mínus při nákupu bylo, že při platbě kartou jsem byl přesměrován na nezabezpečenou stránku a platba nešla provést. Platil jsem tedy musel dobírkou.

• Objednávka byla vyřízena rychle a v pořádku.

• Osobní odběr zdarma
    • Rychlost vydání
    • Vše skladem

• Nenabizi
    • Nekomunikuje

Zbozi sem objednal 12.4 za cenu 488,70.
    Od te doby se ve sledovani zasilky jevi zbozi jako NENI SKLADEM. Pritom jej stale nabizi na e-shopu ale jiz za cenu 543,-. Po telefonicke otazce mi bylo receno ze zbozi je objednano u dodavatele, a ze obratem upresni termin dodani, dnes je 25.4 a ani po emailovem dotazu zatim zadna reakce z obchodu.
    Stacila by komunikace, a mozna bych si zbozi vzal i za vyssi cenu, ale jiz nemam zajem.
    Obj. 1443

• cena rychlost

• Cena za produkt
    • Dodání vázlo, komunikace špatná. Hlásila jsem změnu fakturační adresy, nebyla brána v potaz.Faktura je špatně a byla dodána až po urgencích.Dodání zboží bylo taky po urgencích.

Je potřeba dobře vypsat všechno, nic neměnit,ale stránky na objednávku nejsou moc přehledné, tak je potřeba vše hlídat už při objednávání. Dodání bylo horší až po několika urgencích,ale to jde za dopravní službou. Příště si nákup pravděpodobně rozmyslím a budu volit jiný.

• levná cena
    • zboží došlo poškozené (roztržený obal - u granulí vadí)
    • špatně fakturovaná cena (10x dražší), kvůli které zboží nebylo možné na poprvé převzít

normální obchod s běžnými chybami

• Na tomto e-shopu nakupuji pravidelně a vždy spokojenost!

Mohu jen doporučit. Rychlost dodání i komunikace vždy OK.

Doporučuji, nákup byl super a na 100%

• zajistili poptávané zboží

Podařilo se mi sehnat granule, které zrovna na trhu chyběly.

• Super cena,bleskova rychlost dodani

• Výborná cena, rychlé dodání, doprava zdarma.

Obchod je, zdá se, docela nový, některé recenze na Heuréce byly smazány - asi byly "na objednávku". Tak jsem měla určité obavy. Jelikož ale jedny dobré granule - velké balení - měli nejlevnější, zkusila jsem to. Ptala jsem se jich (večer), kdy mají expiraci, odpověď jsem obdržela ráno druhý den. Hned jsem objednala a provedla platbu převodem. Ještě týž den zboží odeslali, dorazilo druhý den, expirace byla, jak napsali. Pro mě opravdu dobrý kup. Kupovala jsem ale cíleně jednu věc, nemůžu posoudit výši cen.

• cena cena cena.. www.Kasa se kasá v reklamách
    • a zde levněji !

• Pokud funguje rychlost dodání vždy takto, tak rozhodně největší výhodou je právě toto.
    • Jeden den jsem v poledne objednala a druhý den v poledne už jsem měla doma...

Doporučuji, vše bez problémů.

• Cenu a rychlost dodavky
    • Nevim