Reakce obchodu Kupsitohned

Velice děkujeme za hodnocení i když pouze procentní ,ale i tak si vážíme toho, že je na 100%. Budeme se těšit na Váš další nákup u nás. Váš Kupsitohned

Reakce obchodu Kupsitohned

• Našla jsem v něm co jsem potřebovala, dobrá komunikace, rychlost. Doporučuji.
    • žádné jsem nezjistila.

Doporučuji!

Reakce obchodu Kupsitohned

Velice děkujeme za Váš čas , který jste strávili hodnocením našeho obchodu. Jsme rádi, že jsme vám poskytli službu se kterou jste byla spokojena. Budeme se těšit na vaši další návštěvu u nás. Váš kupsitohned

• Pohodlí z domova, přehlednost rychlost
    • Žádné

Doporucuji

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za vaší reakci. budeme se těšit na Váš další nákup. Váš kupsitohned

• Velký výběr produktů

Velký výběr produktů, rychlé odeslání zboží

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za recenzi a budeme se těšit na Váš další nákup. S pozdravem Kupsitohned

• Nákup bez návštěvy obchodu, zboží odpovídalo nabídce přes internetové stránky

Doporučuji vynikající

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za Váš čas na komentář našeho obchodu. také jsme rádi , že jste spokojen se zbožím. Přejeme vše nej do nového roku. Váš Kupsitohned.

Zatím nemohu posoudit kvalitu zboží, jelikož je to dárek pro manžela na vánoce.

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za Váš čas věnovaný této recenzi, vážíme si toho. Jsme rádi, že jsme vytvořili našeho dalšího spokojeného zákazníka. Ať Vám produkt u nás zakoupený slouží co nejdéle. Váš Kupsitohned.cz

• kvalita
    • výběr
    • rychlost dodání

Reakce obchodu Kupsitohned

Vážíme si vašeho času investovaného do nákupu u nás a také na recenzi. Doufáme ve spokojené užívání Vašeho zboží a těšíme se na Vaše další objednávky u nás. S pozdravem Váš Kupsitohned.

Naprostá spokojenost.

Velmi děkujeme za Vaší příjemnou recenzi.Přejeme krásné dny. Váš Kupsitohned

• nevím

Reakce obchodu Kupsitohned

Velice děkujeme za čas , který jste věnovali vyplnění našeho hodnocení. Doufáme že tak jako s našim obchodem , budete spokojeni i s Vámi zakoupeným zbožím. Přejeme krásné svátky. Váš Kupsitohned

Zbozi z obchodu bylo odeslano okamzite po objednani, dodani se prodlouzilo kvuli prepravni spolecnosti DPD

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za hodnocení, sice za přepravní společnost bohužel neneseme zodpovědnost tak nás trošku mrzí to hodnocení pouze 60% našeho obchodu, neb toto opravdu není naše vina.Přejeme Vám dlouhé užívání Vámi zakoupeného zboží a rádi Vás opět u nás uvidíme nakupovat a snad když už nebude předvánoční shon tak i to DPD se polepší :-) . Hezký den Váš Kupsitohned

• Levný a rychlý.

Doporučuji.

Reakce obchodu Kupsitohned

Velmi děkujeme za Vaší recenzi a budeme rádi když se v našem bonusovém programu se slevou 5% pro opětovně nakupujícího zákazníka vrátíte a nebude to u nás poslední spokojený nákup. Váš Kupsitohned.cz

Super!!!

Reakce obchodu Kupsitohned

Děkujeme za Vaší recenzi. Doufáme že Vám naše, teď už Vaše zboží vydrží co nejdéle. Těšíme se na Váš další nákup u nás. Váš Kupsitohned

• Po objednání bylo zboží nachystáno ihned k vyzvednutí a to byl svátek.

100% doporučuji

Reakce obchodu Kupsitohned

Velice děkujeme za Váš čas, co bychom neudělali pro naše zákazníky? Není nic co bychom pro Vás neudělali co se týká našeho obchodu.Ať výrobek slouží dlouhá léta. Opět Vás rádi uvidíme u nás nakoupit. Váš Kupsitohned.

• přehledné
    • o žádných nevím

zbóží nikdo jiný nenabízel
    po objednání obratem zasláno
    proto mohu všem doporučit

Reakce obchodu Kupsitohned

Velice děkujeme za hodnocení jak obchodu tak zboží. Budeme rádi, když se k nám opět vydáte nakupovat a třeba teď na vánoce . Přejeme dlouhé užívání zakoupeného produktu. Váš Kupsitohned.

• Požadované zboží bylo tady nejlevnější.
    • Rychlost dodání. Jeden den objednáno, druhý den dodáno.
    • Nevím.

Hledala jsem na Heuréce nejlevnější nabídku zboží a zároveň prověřený obchod. Nezklamala jsem se, jsem spokojená a obchod mohu s klidným svědomím doporučit ostatním.

Reakce obchodu Kupsitohned

Jsme velice rádi za každého spokojeného zákazníka, který se navíc k nám opět vrací. Děkujeme za feedback. S úctou váš Kupsitohned

Reakce obchodu Kupsitohned

Jsme velice rádi , že jste byla spokojena s nákupem u nás, velice rádi Vás opět uvidíme u nás nakupovat. Váš Kupsitohned.cz

• Výhodná cena.
    • Nic.

Rychlé a bezproblémové dodání zboží. Doporučuji k nákupu.

• rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Kupsitohned

Velice si Vážíme zájmu o naše zboží a velmi děkujeme i za pozitivní reakci na naše služby pro Vás. Opět Vás rádi uvidíme u nás nakupovat. Váš Kupsitohned