• Rychlé dodání,
    • Grafika tapety odpovídá reálnému provedení

Vše proběhlo k mé velké spokojenosti

První nákup v tomto obchodě, zatím vše OK.

• v obchodě to dlouho trvá objednat si je rychlejší

• Cena, kvalita, rychlost dodani

• Rychlé vyřízení objednávky
    • žádná

• Dobré ceny a široký sortiment tapet.
    • Poměrně dlouhá doba přepravy.(5 dní)

• After a month I still haven't recived my order and customer service never replied to my emails

Vyobrazení tapet na internetu se musí brát s velkou rezervou a počítat s tím, že ve skutečnosti vypadá tapeta úplně jinak. Dobrý obchod nabízí posílání vzorků, pro lepší představu, jak tapeta vypadá skutečně.

• Objednávku jsem zaslala 2.11 a zboží ještě nedorazilo!

• Rychlost dodání , super ceny
    • Tapety pomačkané
    • Strašně slabý papír

• rychlost doručení, dobrá cena
    • není

rychlost doručení, dobrá cena

velmi rychlé vyřízení objednávky

Rychlost a je kvalita

• Zboží mělo být dodáno do7 -8 dnu obj. 10.8 2023 24.8 jsem obj.urgovala udajně zboží odeslali dnes 29.8 nic nemám hlavně že mají zaplaceno jinak ze strany obchodu nebyt meho dotazu na boží komunikace naprosto žadná tak že velké zklamání

V pátek 11.8. jsem objednal zboží s platbou převodem. Obratem přišlo automatické potvrzení objednávky s č. účtu, který není v jejich obch. podmínkách !! Následně v neděli dva emaily minutu po sobě a v každém jiné č. účtu !! V pondělí jsem se opakovaně pokoušel dovolat do eshopu, abych se ujistil o správnosti č. účtu, ale telefon byl vypnutý. Večer mi přišla SMS, že nemůže telefonovat, že se mám ozvat také SMS nebo emailem a že bude reagovat. Nechápu k čemu tedy takový tel. kontakt je, když je nefunkční. Nicméně jsem nakonec objednávku v pondělí uhradil na účet z prvního emailu. V úterý žádná reakce, tak jsem odpoledne poslal dotaz v jakém je objednávka stavu. Ve středu pozdě večer přišla odpověď, že zásilka byla odeslána, ale že se ztratila a opětovně ji odešle ve čtvrtek. U spol. GLS jsem si ověřil, že žádná ztracená zásilka neexistovala a ani ve čtvrtek žádnou neodeslal. Večer (ve čtvrtek) jsem mu napsal email, že pokud zásilku neodešle v pátek, tak začnu celou věc v pondělí řešit načež mi odpověděl, že můj email byl arogantní. Nakonec zásilku konečně v pátek odeslal. Chtěl bych tímto varovat ostatní a upozornit na neskutečné jednání a chování pana Kupsi. Já osobně zde již nikdy nakupovat nebudu. Pane Kupso měl by jste se zamyslet nad způsobem svého „podnikání“ .

rychle, bez problému:)

široký výběr tapet a rychlé dodání spotřebiteli

• Spolehlivost
    • Velký výběr