• zboží jsem objednala před 20 dny.
    • na udané telefonní číslo, se nemohu opakovaně dovolat, číslo je nefunkční, vypadne.
    • Doporučují sledovat zásilku, nelze !

nesolidní, nekomunikující, nepravdivé informace

• nekomunikují, uváděné zboží není skladem

nekomunikují, žádné potvrzení termínu dodání

• ochota

celková spokojenost

• Zvedla telefon
    • Nedodání zboží
    • Já musela volat kde je
    • Paní lhala o době dodání

Objednala jsem si zboží, které nedorazilo v dodací lhůtě. Já musela zavolat abych zjistila kde je problém. Paní sice ochotná jak zavolá dodavateli. Ale zboží ani po druhém měsíci nikde. JSEM ráda že jsem zboží zadala platit dobírkou. Jinak bych teď přišla o několik tisíc korun.

Obchod slibuje dodání zboží do 24 hodin. Po týdnu od objednávky žádné upozornění, napsala jsem dotaz ohledně dostupnosti zboží, nedostala jsem žádnou odpověď. Po 10 dnech jsem objednávku zrušila.

Zboží označeno jako " skladem". Po potvrzení objednávky se firma 10 dnů neozvala ani neodpovídala na mail. Když jsem tam zavolal, bylo mi sděleno, že zboží není a nebude. Neseriózní jednání.

• obchod nekomunikuje

tam už raději nikdy víc

Objednal jsem zboží a bez udání důvodu mi stornovali objednávku,bez další jakékoliv komunikace.

uvedeno dodání 3-5 dní, po 9-ti dnech od objednávky mail, že se spletli a poštovné bude 5x vyšší nebo stornují objednávku, takto seriózní obchod nejedná

-dodací lhůty má stejné jako jiné eshopy s tímto zbožím, ale byl mnohem rychlejší, zboží jsem měla doma do týdne, kdežto jinde ani po měsíci neodepsali.
    -jinak docela v pořádku

Super a rychle jednání, ochota..muzu jen doporučit ;)

• Nízká cena.
    • Dlouhá doba od objednání do dodání, ale chápu, že nejde mít všechno skladem.

Pokud vás netlačí čas, dá se ušetřit.
    Doporučuji.

• Zboží bylo na Vašich stránkách a já ho řádně objednala a po týdnu mi bylo po telefonu oznámeno že zboží není .

Nedoporučuji.

Reakce obchodu kup-mi-to.cz

Za tuto skutečnost se omlouváme, bohužel nás zahraniční dodavatel informoval o vyprodání zboží až po týdnu...

• Na stav tovaru na sklade som sa vopred pred objednávkou pýtala predajcu mailom. Mail bol zo strany predajcu ignorovaný, tak som skúsila objednávku. Predajca sa mi vyjadril, že tovar nie je na sklade. Našťastie som zvolila dobierku, tak som nemusela čakať na svoje peniaze.

Neodporúčam, ako je písané aj v negatívnych recenziách, predajca ignoruje maily a nekomunikujem so zákazníkmi.

super, zboží bylo odesláno velmi rychle, jen ta komunikace, posílala jsem mail ohledně faktury (došla nám jiná barva, ale bylo to ještě hezčí, takženeřešíme :-D )a je to cca něco přes týden a nic....ale jinak vše ok...

• perfektní komunikace

• solidnost

Doporučuji, byla jsem velmi spokojena

• špatné informace ohledně zboží, které je a není skladem.

Stalo se mi to, co při shánění koloběžky i u jiných eshopů. Zboží bylo uvedeno SKLADEM, ale skladem nebylo. Obchodník mě informoval, že bude skladem asi za 6 týdnů a slíbil že pošle mailem nabídku na alternativní produkt. Nestalo se.

Reakce obchodu kup-mi-to.cz

Email jsem odeslal na adresu : [email protected] správně bylo : [email protected], a to jsem bohužel zjistil až při následném tel. kontaktování zákazníka, což už bylo pozdě :-( Tímto se ještě jednou zákazníkovi velice omlouvám za mé pochybení.

• zajímavá cena za výrobky z masivu
    • spolupráce s PPL

Zboží ok, ale PPL opět nepřekvapilo. Jakákoliv snaha o zjištění termínu doručení (ráno? odpoledne? večer?) s nulovou šancí na úspěch. Jakmile Vám PPL cokoliv doručuje, automaticky se počítá, že si berete aspoň dva dny volna, abyste se měli šanci s kurýrem potkat. Absolutně žádná snaha o kontaktování zákazníka předem (budu u Vás za deset minut!), i ani v případě, že se sami aktivně snažíte zjistit, kdy "asi" zboží dorazí, řidič neslíbí ani časové rozpětí. "Možná u Vás budu..." Jakýkoliv zákaznický servis je pro PPL sprostým slovem a je nepochopitelné, že se v českém prostředí stále drží. PPL je nejhorší česká přepravní společnost a firmám, které s ní spolupracují nepřináší nic než špatnou zkušenost pro zákazníky.

Závěr: převzetí zboží musím řešit dodatečným kurýrem, jelikož PPL není schopné doručit zboží v čase, kdy člověk není v práci (tzn. ráno před či odpoledne po, a to i přes poměrně flexibilní možnosti). Náklady na dopravné se zdvojnásobují a v tu chvíli nákup přestává být jakkoliv výhodný.

• Konkrétně s obchodem byla bezproblémová domluva. Vidím problém pouze v dopravní službě.
    • O platbě předem nebyla informována přepravní služba a chtěla peníze znovu po příjemci (obdarovaném - blbá situace). Řidič dopravní služby zapadl. Nebyl příjemný. Příjemce zajistil vytáhnutí traktorem a řidič ani nepoděkoval a jen nádaval!!!

Zboží bylo doručeno správně