• obchod ne komunikuje ze zákazníkem

objednali jsme kryt na mobil stal 1 169,-
    dorazil rozlámaný, ihned jsem volala pan řek abychom to nafotili a poslali jako reklamaci, po týdnu jsem tam znovu volala že nikdo ne reaguje na e-mail, a jak to vypadá z reklamaci. U telefonu byl jiný pan a řek že oni nemají čas se zabývat reklamaci, a že to není jejich vína že mi dorazil rozbitý kryt na mobil, že ten kryt mam odeslat k ním zpátky a oni to budou reklamovat u dopravce, 21.2.2023 jsme poslali kryt zpátky a nikdo se jako vždy ne ožívá, telefony neberou na emaily ne reagují.

Reakce obchodu Krytnamobil.cz

Dobry den,
    z nasi strany si dovolim se zakaznikem nesouhlasit. Zakaznika jsme upozornili na podminky reklamace a zaslani produktu zpet, abychom to mohli resit dale s dopravcem. Zakaznik vsak do dnesniho dne nezaslal poskozeny produkt zpet i presto, jak tvrdi v predchozi zprave. Jsme zavedeny eshop na ceskem trhu temer s 10 letou historii a chovame se s uctou k zakaznikovi.

• přehledná nabídka
    • rychlé vyhledávání

• Rychlé dodání, dobrá cena.

• Vše OK

Výborná komunikace s e-shopem, rychle dodání.

• velmi výhodné ceny
    • kvalita
    • zboží odpovídá popisu

Spokojenost, doporučuji

• Dobré ceny, velký sortiment a termín dodání

Spolehlivý, dobrá komunikace, rychlé dodání.

Vše v pořádku, rychlé vyřízení objednávky až po doručení.

Vše naprosto bez problému

• super

Rychlost, kvalita, dobrá cena.

Nadstandardní vstřícnost k zákazníkovi.

• Zdánlivě nízká cena
    • Jetý zboží

Zakoupil jsem u tohoto mobilu folii Spigen Screenshield EZ Fit 2ks na iPhone 14 Pro Max. Každý rok kupuji nový iPhone a vždy kupuji k tomu nové folie od Spigenu EZ Fit.
    Narazil jsem na tohoto prodejce, který nabízel zajímavou cenu. S nákupem jsem váhal, protože obvykle nerad nakupuji z eshopu, které neznám. Nakonec s vidinou, abych letos neplatil za příslušenství zase 2k, jsem folie bohužel u tohoto prodejce koupil a stalo se, čeho jsem se obával u cenově zajímavé nabídky tohoto výrobce - folie dorazily s defektem.
    Doufal jsem, že vadný bude jen jeden kus, takže jsem první po nalepení vyhodil, ale k mému nemilému překvapení i druhý kus má v místech oděrky, se kterými nelze nic udělat.
    Zatím jsem tu jednu na displayi nechal, ale musím shánět nové folie, protože tohle mít na novém iPhonu nechci.
    V minulosti se mi něco podobného taky stalo, kdy jedna folie měla defekt (proto píší, že jsem se toho u tohoto prodejce obával), ale bylo to výjimečně a vždy byla druhá folie naprosto ok, anebo mi prodejce zaslal nový kus. Zde jsem se s žádnou vstřícností a zájmem řešit situaci nesetkal, takže TOHOTO PRODEJCE NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu Krytnamobil.cz

Dobry den,
    na trhu jiz pusobime 7 let. Vase zkusenost nas mrzi, ale folii ci ochrannych skel od znacky Spigen prodavame stovky a vzdy bez problemu. Nakupujeme tyto folie ci skla stejne jako ostatni eshopy od vyhradniho dodavatele Spigen. Pokud jste folie obdrzel, jak rikate "s defektem", stacilo uplatnit reklamaci v zakonem stanovene 14 denni lhute dle obchodnich podminek. Z vasi strany zadny pripad u nas zalozeny nebyl a rovnez jsme neobdrzeli vadny kus k reklamaci.

• Rychlost, komunikace, zboží v pořádku

Vše proběhlo v pořádku a rychle

Dobrá nabídka, přiměřené ceny, rychlé dodání obratem.

• rychlost, spolehlivost, příjemná komunikace

moc doporučuji

objednano v pondeli dopoledne a v utery doruceno… nejelepsi cenu produktu na trhu

• Výrobek nemůžu nějak aktivovat a tím pádem ani používat. Čekám na instruktáž zkušeného.