Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě krmivoprozviratahejduk.cz

• vůbec nic, protože to, co se zdá být kladem, je lež
    • lživé informace na webových stránkách o tom, že zboží je skladem
    • příšerná "komunikace" obchodu - zákazník aby se doprošoval informací o své objednávce

Kdo si čte recenzi ještě před uskutečněním nákupu v tomto pofiderním e-shopu - v žádném případě tam nenakupujte! Jak jde vidět i na přechozích recenzích, tento obchod si snad dělá ze zákazníků srandu!

Objednala jsem si zboží, přišla mi vygenerovaná zpráva o přijetí objednávky. Pak týden žádná reakce ze strany e-shopu, musela jsem se tedy sama informovat o stavu mé objednávky - prý, že zboží dorazí koncem následujícího týdne, neboť "sklady mají dovolenou".

Čekala jsem tedy další týden, opět žádná rekace, znovu jsem se dotazovala na svou objednávku, načež odpovědí bylo: "pelech na skladě dodavatel již nemá. Takže zboží již nedodáme." Bez mého dotazu bych snad čekala doteď! Hrůza! Naštěstí jsem chtěla provést platbu dobírkou a ne předem, to bych se své peníze už asi neviděla, jak ukazují ostatní recenze.

Raději si připlaťte a nakupte v renomovaném e-shopu.

• Komunikace až po urgencích

Neaktulizované skladové zásoby-podle obchodu je vše skladem

• Nedodržování podmínek prodeje.

Velice mě obchod zklamal, cena na internetových stránkách neodpovídá ( již je neplatná ale na stránkách stále stejná), dodací doba po zaslání platby předem zcela neodpovídá (po 14 dnech jsem se dozvěděla, že výrobek asi pošlou koncem týdne), emailová komunikace mizivá.

Stále čekám na vyřízení mé objednávky, psala jsem i mail, nikdo ovšem neodpověděl!!!!!

• V tomto obchodě jsem nakoupila již několikrát a vždy jsem byla spokojena.
    • Zboží jsem vždy dostala v pořádku a včas.
    • Žádné neznám.

Kdysi jsem zboží, které pravidelně objednávám u této firmy, kupovala v supermarketu v Praze, ale pak ho zřejmě přestali objednávat a tak jsem přes internet objevila tuto firmu, která ho nabízela.
    Nakupuji u této firmy už několik let a jsem spokojena.
    Proto mohu tento obchod doporučit i ostatním.

zboží objednáno koncem července 2012, ke dnešnímu dni krmivo nemáme. Pokud chcete své peníze zpět, tak odstupte od kupní smlouvy a žádejte vrácení zaplacené částky. (§ 53 a násl. Obč. zákoník - uzavření kupní smlouvy na dálku). Zvažuji podání žaloby.

• nízká cena
    • 12.6.2012 odeslána platba - do dnes došlo pouze část zboží, peníze za zbytek jsou přislíbeny až na mě příjde řada - doufám že to bude letos :-(

Nedoporučuji, byl to zde poslední nákup

• nemám peníze a ani zboží
    • žádná komunikace

Nedoporučuji, jsem zhnusená, jak si pan Hejduk vydělal na matce na mateřské

• pěkné stránky nic víc
    • špatná komunikace a pouhé sliby

nakoupili jsme proto, že mají dobré ceny, Zaplatili ihned po objednávce, ale granule nikde. Na telefon se dovolat to je katasrofa a i po slibech že pošlou zboží, tak stejně nic nepřišlo. Vidím to tak, že napíši taky na ČOI ať prověří co je to za obchod. Vyberou peníze od zákazníků a pak za ně snad žijí ( i tak se dá vydělávat).
    Obchod bych určitě nedoporučila, pokud bude někdo v mé blízkosti chtít u krmivoprozviratahejduk.cz nakoupit, ihned je odradím.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Byly sice nízké ceny, všeho co jsem si objednala, ale toť vše.
    • Zboží objednané a zaplacené už měsíc, ale bohužel NIC NEPŘIŠLO. Pan Hejduk sliboval, že pošle peníze i zboží, ale do dnešního dne nic. NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD NIKOMU !!!!!! JE TO PODVOD !!!!

Budu o tomto pánovi informovat ČOI i příslušný živnostenský úřad. Prosím všechny, kteří byli takto podvedeni, ať se ozvou, můžeme proti tomu něco udělat. Podat hromadné oznámení na policii, popřípadě informovat o tom média. Se mnou prozatím komunikoval, ale toť vše. Peníze nemám. Do konce tohoto týdne mi měla přijít složenka s penězma. Sice nechápu proč složenka, když peníze dostal na účet. NENAKUPOVAT V TOMTO OBCHODĚ !!!!!!!!!!

• Rychlost, ale tentokrát mě zklamali
    • dlouhá dodací lhůta

• ceny
    • dodání

Před 10 dny jsem objednala a zaplatila a zboží zatím (doufám) nemám

• při platbě předem dopravné zdarma, příznivé ceny
    • neúměrně dlouhé dodací lhůty, špatná komunikace

• vypadalo to na velkou nabídku a dobré ceny...
    • - klamání zákazníka - uvedeno, že zboží je skladem a po 6 týdnech prý není ani u dodavatele
    • - doprava zdarma při platbě předem - přesto na zálohové faktuře (kterou zaslali na mé požádání, že chci platit předem) uvedeno 115,- za dopravu
    • - katastrofální komunikace a neustálé sliby o tom, kdy bude zboží dodáno, musela jsem se x-krát doprošovat, aby milostivě poslali další email se sliby...
    • - mažou příspěvky zákazníků (pochopitelně nespokojených) na stránkách....

výsledek je, že objednávka ze dne 24.6. (granule pro psa) není k dnešnímu dni (3.8.) vyřízena, zboží nemám. Po tom, co jsem zaslala stížnost na Českou obchodní inspekci a informovala o tom na stránkách p. Hejduka následoval telefonát od pí. Hejdukové, že mi peníze zašlou zpět (nebo prý zboží, ale to již slibují 6 týdnů). Tak uvidíme.
    Absolutně nedoporučuji, má vůbec nejhorší zkušenost s e-shopy. Pokud nemají dostatek času, zkušeností, financí provozovat takto rozsáhlý obchod, měli by ho prodat nebo zavřít a ne generovat další a další nespokojené zákazníky!

• Zboží jsem objednala a zaplatila předem, došlo mi pouze potvrzení objednávky. Když jsem tam po týdnu volala, pan mě odkázal na jiné tel. číslo. Po zavolání na druhé tel. číslo mi bylo sděleno, že momentálně neví v jakém stavu je má objednávka a že se mi paní ozve odpoledne. Na to odpoledne čekám doteď. Volala jsem tam i další dny a mobil ani nezvedají.

• Cena, lákavá akce, při zaplacení předem, doprava zdarma.
    • Nejsem si jist, jestli by zboží někdy dorazilo.

Podle jedné recenze na jejich stránkách, paní zaplatila předem a zboží nedorazilo.(recenzi rychle ze stránek vymazali).Bylo mi to také nabídnuto, při zaplacení doprava zdarma, ale odmítnul jsem a dobře jsem udělal.
    Byl bych asi bez peněz a pes mrtvý hlady(štěně 1 rok).
    Žádná informovanost, že zboží nemají , nebo mají.

• Nelíbí se mi, že více než týden po obdržení platby zboží nedorazilo.

• Dnes je to 10 dní od objednávky a vůbec nic se neděje,zboží nedorazilo,nikdo se neozval.

Nejsem spokojená,jelikož se jednalo o krmivo,které mi mezitím došlo,musela jsem koupit jinde a objednávku zruším.

objednala jsem 7.6., zaplatila 11.6., dnes je 19.6. a zbozi nikde, tak jakej muzu mit asi nazor?!