• Obchod nekomunikuje
    Musel jsem si objednat jinde.

• Mimo potvrzení objednávky žádná další komunikace ani krmivo.

Objednávka ani po 3 týdnech nedorazila, proto ji zruším.

Nereagují, zboží zaplaceno obratem, dosud nedorazilo.

• Docela dobrý výběr zboží.
    • Vždy čekám na zboží 2-3 týdny. Nikdo nebere telefon, neodpovídá na emaily ani sms. Zatím nejhorší e-shop s jakým jsem s setkala.

Tentokrát mě už došla trpělivost a nikdy už zde nenakoupím. V dnešní době když je u zboží napsáno termín doručení 2-3 dny a nakonec čekáte 2-3 týdny a zboží dostanete až po několik urgencích... Objednávala jsem celkem 3x a pokaždé to stejné. Takto se opravdu nepodniká!

Zboží nedorazilo, přišel e-mail o příjmu objednávky a od té doby žádná informace, zda se zpracovává atd. víckrát už z obchodu nic objednávat nebudu.

Objednávku zboží jsem provedla na základě "rychlé" dodací lhůty a inzerci obchodu že dodání zboží je 1-2 dny. Objednávala jsem dne 3.4..Beru v potaz,že nastával víkend,kdy obchod neprovozuje. 7.4. jsem volala na provozovnu,zda akceptují mou objednávku že mi nepřišla zpětná vazba a paní mi odpověděla že před chvilinkou zboží odjelo.Další den mi přišel e-mail,že zboží bylo právě předáno dopravci.Dnes je 14.4. a o balíku nemám ani ponětí,žádné zprávy,nic.. Někde se stala chyba a Velikonocema to není..Za mě tudíž nedoporučuji,nejsem spokojený zákazník.Maryšková Markéta,Chomutov

PROSTĚ SUPER

• Super cena

• Dobrá cena

Dlouha dorucovaci doba, nikdo mne nebral telefon .
    Muze se neco stat, proc se dodavka zdrzi, ale melo by se to zakaznikovi oznamit.

• Dlouhé čekání na vše

Tento obchod vůbec nedoporučuji. Dávají si načas s odesláním zboží. Kdybych si dříve přečetla recenze, určitě bych si zboží neobjednala. Zboží jsem zaplatila ihned v den objednání, po týdnu mi začalo být divné, že zboží stále nedorazilo. Napsala jsem jeden e mail, na který mi nebylo zodpovězeno. Napsala jsem druhý, na který mi byla odeslána automatická odpověď, že má zásilka byla odeslána a že přijde do třít dnů. Dnes je poslední den, kdy by měla dorazit a zásilka stále nikde, už to jsou dva týdny od zaplacení. Zboží na e shopu mají stále skladem, vtipálci, už nikdy více neobjednam, vase jednání k zákazníkům je opravdu neskutečne, že vám to není trapné

• Mají nejlepší cenu.
    • Doručení objednávky trvá přez týden.

• asi vcelku dobré ceny obchodu

pokud chcete čekat na své zboží měsíc bez jakéhokoliv předchozího upozornění, tak si zde objednejte.

• Žádná
    • Níže uvedeno

9.5. Jsem objednávala granule,které dle jejich stránek byly skladem. Platila jsem bohužel převodem.Když jsem tam volala,řekli,že je nemají na skladě. 28.5. mi přišel e-mail,že objednávku stornovali. Volala jsem tam ohledně vrácení peněz a bylo mi sděleno, že vůbec neví,jak je možné,že účetní neposlala peníze zpátky a ještě ten den to vyřeší. Do dnešního dne 19.6.stále nemam peníze na účtu telefony několik dní opakovaně nezvedají.

• Obchod nekomunikuje, nemá pravdivé údaje na stránce a nevrací peníze

Zboží na stránkách bylo skladem, zaplatila jsem ihned. Po týdnu zboží nikde, psala jsem e-mail co se děje, kde je zboží. Nikdo mi neodpověděl. Jakmile jsem požádala o storno objednávku, hned odepsali, že zboží které jsem si objednala není skladem. Požádala jsem teda o Storno objednávky, paní mi vyhověla a objednávku zrušila. Do teď mi peníze, ale nevrátila!! A na e-mail zase nikdo nereaguje!!!! Nedoporučuji!!!

Obchod nekomunikuje, zboží bylo údajně zasláno kurýrem na moji adresu, ale ani třetí den od údajné expedice nic nedorazilo, na moje dotazy kde je zboží, neodpovídají. Zákazník nechce čekat na zboží týden a ani nechce nakupovat od prodejců, kteří neumí odpovědět na emaily. Rozhodně nedoporučuji.

+ Dobré ceny, široký výběr, rychlé dodání bez poštovného
    - Nejde platit on-line kartou

• všechno OK

• nakup z domova,široká nabídka,rychlé dodání.