• Rychlost, velmi dobrá komunikace se zákazníkem

Velmi doporučuji

• Rozumné ceny
    • Vždy skvělá komunikace s p. Sikorovou

..velmi rád se sem vracím nakupovat..!!!

Vše super, rychle jednání

celkem dobré

Reakce obchodu krmiva-andy.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše hodnocení. Nevíme, proč nás nedoporučujete. O stavu objednávky jsme Vás informovali a objednávku poslali v námi určeném čase. Bohužel někdy se stane, že doba odeslání trvá 3 dny, avšak se vždy snažíme odeslat objednávku co nejdříve. s přátelským pozdravem krmiva-andy

Pěkné zboží . Rychlé odeslání .

Skvělá domluva, vše proběhlo v pohodě

• dobré ceny

Rychlé dodání a rozumné ceny.

• velký výběr zboží,příjemná pracovnice informovala o zboží
    • nezjistili jsme žádné

příjemné jednání pracovnice,která nás informovala o nedostatkovém zboží

vše v pořádku

• rychlé, dobře zabalené

rychlé vyřízení

• Rychlé dodání zboží
    • Vždy skvělá komunikace s p. Sikorovou
    • Kvalita a dostupnost výrobků
    • Ceny

Vřelé doporučují - 100% spokojenost - ostatně, jako vždy a proto se sem rád vracím !!!

Vždycky všechno perfektní. Jsem velice spokojená.

• přepravní služba 123kurýr

Obchod dobré, ale reputaci velmi značně kazí dopravce - 123kuryr- to je něco neskutečného, s tím jsem se v životě nesetkala. Balíček o rozměrech cca 14x12x10 se dvěma pěnovými míčky o váze cca 20 Dkg nebyl kurýr schopen doručit, pokud bych se tvrdě nedomáhala předání. Řidič kurýru za to nemůže, ale ti, kteří překládají a nakládají zboží. Volala jsem operátorce, ta mele jako automat jednu větu dokola - naučenou...,že se balíček do auta nedostal!!!!! Mají prý problémy s nedostatkem řidičů , kecá, protože na stránkách nepožadují řidiče, ale třídiče do překladiště. Nejspíš se jedná o plánování cest (chápu), ale pak na stánkách nemohou mít napsáno, že doručí objednávku do druhého dne. Na to jsou tady zavedené jině přepravní služby , na které se opravdu můžeme spolehnout.
    Špatné je, že Vám obchod nabídne jen tuto přepravu.
    Takže za mě , přepravní služba 123kurýr už nikdy v životě!!!!!!!

Reakce obchodu krmiva-andy.cz

Dobrý den, velice nás mrzí tato zkušenost s přepravní společnosti. Vaši zásilku jsme urgovali a její doručení řešili i my. Problémy s přepravou se stávají málokdy a věřte, že jsme vyzkoušeli všechny přepravce a občas se toto stane všude. Píšete, že nabízíme pouze přepravní společnost 123kurýr,ale je také možnost zaslání zasilkovnou. Na stránkách nemáme nikde napsáno, že objednávku doručíme do druhého dne, v obchodních podmínkách máme pouze, že odešleme do 72hod. S pozdravem krmiva-andy

Sortiment, který nakupuji

• akční ceny

Rychlé dodání za příznivé ceny.

Po objednávce s omluvou volali, že zboží je momentálně vyprodané a další bude až příští týden. Souhlasil jsem a hned v tom týdnu jej zaslali. Jednání bylo velmi příjemné, zdvořilé.

• Rychlost dodaného zboží
    • Přehlednost webových stránek