Vše rychle bez problému!

velmi rychlé dodání, zboží přesně podle požadavku a popisu

Objednávku lanového nástavce na kartáč 10m mi nebyl obchod schopen doručit ani na druhý pokus. Komunikace s obchodem žádná. Věřím že obchod bude mít k mé objednávce srozumitelné vysvětlení. A rozumím tomu že kvůli obj. za cca 400 Kč se nemá cenu se nějak významně namáhat.

• Velmi příjemné jednání, ochota, jaká se dnes nevidí
    • Profi kvalita zboží
    • Velmi příznivá cena

Žádná není, zboží perfektně funguje

První zkušenost !0

zboží po více jak týdnu nedorazilo a dodavatel o ničem neinformuje.

• Prozatím objednávka nebyla doručena, zaplacena hned v den objednávky, včera jsem několikrát volala, kdy bude mřížka doručena, telefon mi nikdo nevzal ,asi automat, kde bylo řečeno, když se nedovolám, že se ozvou sami. A ani druhý den nikdo nevolal. Tak že přístup a nezájem. Nedoporučuji. Kalkušová

• Pomalé doručení

Upozornění na zpoždění přišlo až v potvrzení objednávky, nikoli před zaplacením. Doručení trvalo týden.

Popis lanový nástavec na kartáč ale je to drátěný nástavec na kartáč špatný popis

Nemám zatím co hodnotit, nic jsem zatím nedostal.

Špatná komunikace.Objednali jsme si náhradní sklo do krbových kamen, mělo přijít do 1-2 týdnů.Na email nereagovali,na zavolání ano. Paní mě ujistila, že balík se sklem dostaneme 19.1., což je dnes,tak jsem zvědavá.

• Dobrý obchod

Spokojen

• Velká spokojenost rychle dodání

• rychlé doručení

• spolehlivost a záruka

• Široký sortiment
    • Šílené dodací lhůty
    • Špatná komunikace obchodu

Ačkoli je zboží skladem a uvedena dodací lhůta 2-4 pracovní dny není tomu tak! Po třech dnech mi zaslali email s tím že mi zboží bude dodána v horizontu až tří týdnů! Šílený, kdyby to bylo o pár dní ale toto v dnešní době?

ok

spokojenost

Objednaný plech přišel pečlivě zabalený, přesto byla barva v místech kde to bude vidět před kamny poškrabana. Vyřešil jsem to přestřikánim ,vzhledem k potřebě okamžité instalace. Zatím neuplatňuji reklamaci.

Již měsíc mám potvrzenou objednávku na kamna Plato. Od té doby ticho po pěšině. Jsem krajně nespokojen. Kamna jsem potřeboval.