• Já mám bohužel opačnou zkušenost.
    • Dne 15.4.2015 jsme si měli od této firmy převzít zahradní houpačku singl, (kterou tato firma věnovala - Voucher), jako jednu z hlavních cen na plese Obecního úřadu v Srbicích.
    • Jaké však bylo naše rozčarování.
    • Když nám pracovník ukázal houpačku, kterou jsme údajně vyhráli, tak při převzetí jsme ho upozornili, že je tato houpačka v dezolátním stavu.
    • Tato dřevněná houpačka byla totiž vystavena venku více jak rok a půl a bohužel hlavní slopy popraskaly.
    • Tento pán nám ovšem předvedl neuvěřitelně sprostý výstup. Nebyl ochoten k žádné domluvě.
    • Nechce se mi věřit, že někdo takový může prezentovat tuto firmu. Varuji před touto firmou - pracovníkem

Děs a hrůza. Nejzákladnější slušné chování k lidem chybí.

Reakce obchodu Krásná zahrádka

Dobrý den.
    Za prvé - houpačku dala firma jako příspěvek do tomboly obce zdarma na základě smlouvy mezi obcí a naší firmou formou voucheru. V únoru ji někdo vyhrál a volal, že už houpačku má a chce něco jiného. Takto tombola nefunguje :-)
    za druhé - ve středu paní volala, že si ji tedy vezmou, proto jsme ji dali do výroby a je zcela nová, což je vidět na třpytivém kování a vrutech, kůly jsou proschlá 6 let kulatina 10cm s pochopitelnými prasklinami.
    za třetí - pán po příjezdu houpačku letmo zahlédl a začal křičet, že je stará, zničená a nebezpečná a chtěl za ni peníze:-). To bylo odmítnuto a protože začal sprostě nadávat a volat ČOI a cítil se okraden a rušil neoprávněně vulgárně provoz firmy, bylo mu sděleno ať si ji vezme, že je jeho, že ji vyhrál. To odmítl a dál pomlouval firmu. Byl proto rázně a ostře vykázán z areálu firmy. Nu a teď je to na Heuréce jen lidská msta :-) (mimochodem: ta houpačka není naše, je obce a občan má právo si nepřevzít výhru v tombole z obecního plesu - takže je vše v pořádku) Hezký den našim zákazníkům přeje Krásná zahrádka :-)

• cesky kvalitni vyrobek
    • krasne,bezchybne provedeni
    • adekvatni cena
    • pohotova komunikace a jednani
    • vstricne jednani

vrele doporucuji, firma mi vysla ve vsem vstric a to dokonce i kdyz to pro ni bylo nevyhodne kvuli velike vzdalenosti a obtiznosti prepravy
    nejvice me oslovila vstricna komunikace
    a hlavne vyrobek - detske hriste predcil nase ocekavani

• vynikající komunikace, osobní péče, zájem o spokojenost zákazníka

Na obchod jsme narazili náhodou při hledání inspirace na internetu. Původně jsme si chtěli vyrobit něco podobného svépomocí. Po úvaze jsme se však rozhodli zboží koupit tzv. "na klíč".
    Osobně mě překvapilo, že mne obchod sám telefonicky kontaktoval a jejich pracovník dohodl důležité detaily ohledně materiálu, provedení a způsobu dopravy, poradil i s montáží. Díky tomu nedošlo k žádnému nepříjemnému překvapení.
    Byl to náš první vzájemný obchodní případ a neváhal bych v tomto obchodě nakoupit znovu.

• osobní jednání
    • internetový objednací systém

Reakce obchodu Krásná zahrádka

Děkujeme za nákup a kladné hodnocení.
    Je to prostě tak, že jsme truhláři a s e-shopem se učíme za pochodu.
    Nicméně důležitá je kvalita naší práce :-)

• slušné jednání
    • více obrázků na webu z realizovaných zakázek

Velmi slušná úroveň

• Perfektní, přímá a jednoznačná komunikace vedoucí ke spokojenému nákupu.
    • Nevím o žádných.

Můžu doporučit