• Dlouhá dodací lhůta

• Zbozi do dnes nedorazilo
    • Na email nikdo nereaguje

Jeste ze bylo zbozi na dobirku

• Komunikace mizerna

18/11 zakaznik objedna zbozi
    25/11 zakaznik poslal email (jinou cestou nez email neslo, nemaji na telefon zrejme) s dotazem kdy prijde zbozi, zda maji zbozi skladem? Protoze u zbozi bylo psano “ dostupnost do 1 dne”
    1/12 zruseni objednavky ze strany kupujici. Protoze ZADNÁ ODEZVA od prodavajici

Reakce obchodu Krása rukou

• Byla to první objednávka, naštěstí na dobírku. Zboží nedorazilo, pokoušela jsem se kontaktovat obchod, tel. nedostupný, na mail nikdo nereaguje. Zboží jsem si objednala jinde.

Reakce obchodu Krása rukou

Dobrý den, velmi nás mrzí, že jste si na tomto eshopu objednali a zboží nedorazilo. Eshop je nyní v nových rukou, jelikož původní majitel neměl na eshop čas s osobních důvodů. Nyní prochází eshop kompletní přestavbou a restrukturalizací personálu. Nic méně i v případě, že by jste využila platbu převodem peníze by Vám byli vráceny.

žádná komunikace

Nelze se na podkladě 2 objednávek vyjádřit.

Dříve jsem byla spokojená, nyní do dnešního dne nemám zboží s přišel mi pouze jeden e-mail a to po dvou urgencích. Paní sice psala, že mají problém, ale na e-mail opět neodpověděla a tak nevím, jestli mi zboží vůbec někdy dorazí.

• zboží nedorazilo, obchod nereaguje
  • 15.8 jsem objednala a do dnesniho dne mi nic nedorazilo a to je 26.8

• Od 28.7. kdy jsem zboží objednávala mi do dnešního dne nic nepřišlo a obchod mlčí. Velká nespokojenost!!!!!

• nespolehlivost

• velký sortiment, dobré ceny
    • nevím

Doporučuji - rychlá transakce, zboží bez problémů!

• velký výběr sortimentu
    • nejsou

• - rychlost
    • - cena
    • - příjemná komunikace

• za 14 dní zboží nemám

jsem zklamaná

jsou spolehlivi doporucuji vsem

• Perfektní komunikace, rady odborníka, levné ceny
    • Žádné

Byla jsem nesmírně spokojená, majitelka mi vyšla vstříc a velice dobře poradila. Moc milá paní.

maximální spokojenost

poslali mi jiný produkt, než mnou objednaný, měli mi dát vědět, že ho už nemají a objednávku bych zrušila

• dobré ceny

skvělá komunikace před zakoupením zboží