rychlé dodání produktu, dobrá komunikace

• velký výběr,rychlý dodání,vše skvěle zabaleno,můžu jen doporučit

Skvělá komunikace, vše vyřízeno bez problémů, klika je krásná. Doporučuji tento obchod

Vše bylo OK

Vše v pořádku, doporučuji

• Staromosaz na mou žádost přišla i kdy v nabídce nebyla

• rychlost dodání

• Super

• Změnil jsem na staromosaz a bylo mi vyhověno

Bohužel jsem zvolil osobní vyzvednutí. Při vyzvednutí byl přede mnou 1 zákazník a v okamžiku kdy jsem přišel, tak si paní prodavačka zrovna brala na pána telefon s tím, že jsou domluveni a že se mu ozve. No a poté si s ním dalších 15 minut povídala o ničem a totálně ignorovala, že tam někdo další čeká celou dobu u pultu. Takže jsem odešel bez zboží a už se tam opravdu nevrátím. Tuto negativní zkušenost jsem jim mailem sdělil, samozřejmě bez reakce. Doporučuji se vyhnout obloukem.

Reakce obchodu Kovani-design.cz

Dobrý den, pane Velíme, velmi nás mrzí, že jste nebyl s nákupem spokojen. Když jste si k nám přišel poprvé vybrat kliku, měl jste speciální požadavek, že potřebujete kování se stejnou roztečí šroubů, aby se shodovala s původní, kvůli vyvrtaným dírám na vašich dveřích. Pokud si správně pamatuji, tak jsem vám při první návštěvě pomohla vybrat tu správnou kliku, kde jsou stejné rozteče a jelikož máme opravdu hodně širokou nabídku, tak jsme tady spolu nějaký čas hledáním společně strávili. Byl jste rád, že se nám společně nakonec takovou kliku podařilo najít. Stejně tak pečlivě jsem se věnovala zákazníkovi, který tady byl před vámi v době, kdy jste si přišel zboží vyzvednout. Chtěla bych vám říct, že se našim zákazníkům snažíme věnovat a dát jim odborné poradenství v co nejlepší kvalitě. Píšete, že jsem si se zákazníkem povídala o ničem. Tomuto zákazníkovi jsme vysvětlovala výrobní proces povrchové úpravy PVD, což pro něj byla důležitá informace při rozhodování, jakou kliku si má vybrat. Také píšete, že jste čekal 15 minu u pultu. Ověřili jsme tedy dobu vašeho čekání na kamerovém záznamu, který nám ukázal dobu vašeho čekání 5,2 minuty. Chtělo by se mi tedy říct, že vaše recenze je dosti zavádějící, ale na toto samozřejmě právo máte, pokud to tak cítíte. Jen jsme potřebovali tuto situaci vysvětlit i pro ostatní zákazníky, že se jim budeme věnovat se stejnou péčí a věnujeme jim tolik času, kolik bude potřeba. Stejně jako jsme to udělali pro vás i pro zákazníka, který tady byl před vámi. Děkujeme za pochopení a mějte krásný den (Kateřina Schrammová)

• Krásné zboží

Koupila jsem zde krásné kování,které jde jen těžko sehnat za skvělou cenu.
    Jsem spokojená a určitě zde zase nakoupim.

Reakce obchodu Kovani-design.cz

Dobrý den, paní Lenko, jsme moc rádi, že se vám kování líbí a děkujeme za nákup :)

• Velký sortiment výrobků
    • Dobrá komunikace obchodu
    • Nevím

Obchod mohu doporučit.

• Velký výběr zboží
    • Dobré ceny v akci
    • Nevìm

Nakupoval jsem poprvé v tomto obchodu. Celkem spokojenost. Možná, že v případě uvedení na web stránkách "zbožì skladem" by mohla být doba dodánì ihned.

• doručena byla jen část objednávky

Rýchle dodanie a dobrá komunikácia :)

Reakce obchodu Kovani-design.cz

Dobrý den, děkujeme a jsme rádi za vaši spokojenost :)

Spokojenost

• Výborná komunikace a rychlost dodání zboží

Reakce obchodu Kovani-design.cz

Dobrý den, děkujeme a jsme rádi, že jste spokojeni :)

Rychlé dodání.