• Dodací lhůta 10 dní. Vyrozumění až po zaplacení.

• Spolehlivost

Reakce obchodu KOUPELNY-ONLINE.CZ

Děkujeme za Vaši důvěru a za Vaši recenzi. Velmi si jí vážíme a jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další otázky či požadavky, neváhejte se na nás obrátit.
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Bezproblémová a vstřícná komunikace.

Reakce obchodu KOUPELNY-ONLINE.CZ

Děkujeme Vám za Vaši důvěru a také za Vaši recenzi. Jsme velmi potěšeni, že jsme dokázali splnit Vaše očekávání. Bezproblémová a vstřícná komunikace je pro nás prioritou, a proto jsme rádi, že jste si všimli naší snahy v tomto směru. Pokud byste měli v budoucnu jakékoli další otázky nebo požadavky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme Vám krásný den a těšíme se na Vaši další návštěvu.

V dnešní době hodně dlouhá dodací lhůta. Objednáno 4.2 a po týdnu zboží stále není doručeno.

• Skvěle zabalené křehké zboží.
    • Drahá přeprava.

Reakce obchodu KOUPELNY-ONLINE.CZ

jsme velmi potěšeni, že jste spokojen s nákupem u nás a že jste hodnotil vše na 100 %. Vaši radost z našeho pečlivého balení křehkých produktů nás těší.
    I přes vyšší náklady na přepravu věříme, že bezpečnost přepravy je klíčová, zejména u zásilek vážících 25 kg s keramikou. Výrobek byl pečlivě zabalen a odesílán na přepravní paletě, aby dorazil v perfektním stavu.
    Jsme rádi, že jste si vybral naše produkty a doufáme, že Vám poskytnou radost a spokojenost. Pro další otázky nebo informace nás neváhejte kontaktovat.
    Děkujeme za Vaši spokojenost a přejeme pěkný den.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Objednávka vytvořena a zaplacena 24.10. Dnes je 31.10.a stále nic jen se změnilo datum dodání z 1.11. na 2.11.

Reakce obchodu KOUPELNY-ONLINE.CZ

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu ohledně Vaší nedávné objednávky. Je nám líto, že Vaše objednávka nebyla doručena včas a že bylo třeba změnit datum dodání.

Rádi bychom se omluvili za jakékoli nepříjemnosti, které tato situace mohla způsobit. Rozumíme, že rychlost a spolehlivost dodání jsou pro naše zákazníky klíčové.

Děkujeme Vám za trpělivost a za to, že jste nám dali šanci tuto situaci napravit. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a uděláme maximum, abychom vám zajistili lepší zkušenost při následujících nákupech.

Pokud máte další dotazy nebo potřebujete další informace ohledně Vaší objednávky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a budeme se snažit vám co nejrychleji a nejefektivněji pomoci.
    Děkujeme za Vaši trpělivost a za to, že jste si vybrali naše služby.

S pozdravem,
    Bernard Theuer, KOUPELNY-ONLINE.cz

• Precizní dodávka přesně provedená tak jak má být v krátké dodací době a kvalitně zabalená. Znovu se obrátím, doporučuji. Mirek
    • Bez nevýhody

Reakce obchodu KOUPELNY-ONLINE.CZ

jsme rádi, že vše proběhlo rychle a v pořádku. Kvalita balení je rovněž důležitá. Zvláště v našem oboru.
    Děkujeme za Váš nákup i recenzi. Velmi si toho vážíme.

• Super komunikace
    • Upozornili na vyšší slwvu

Reakce obchodu KOUPELNY-ONLINE.CZ

jsme rádi, že vše proběhlo rychle a v pořádku. Děkujeme za Váš nákup i recenzi. Velmi si toho vážíme.
    Pěkný den.

Nakupoval jsem zde poprvé, sice delší doba dodání ale zavolali telefonem a dohodli jsme se.

• předmětné položky skladem

Pěkný den.

Bezproblémový obchod, rychlé doručení.

• Poradili
    • Mám přesně co jsem hledal
    • Telefonní kontakt ihned dotaz vyřízeno.

Spokojenost. Po telefonu poradili. Rychlá dodávka.

Reakce obchodu KOUPELNY-ONLINE.CZ

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za nákup a kladnou recenzi.
    Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s naším poradenstvím, výběrem a dodávkou zboží.
    Vaše doporučení nás velmi těší a motivuje.
    Přejeme Vám krásný den.

• Objednávka byla rychle vyřešena a doručena. Moc děkujeme

• Profesionální přístup
    • Dodání v termínu
    • Kvalitní balení
    • Platba qr kódem

Jsem spokojen s výběrem zboží a s podporou ze strany obchodu.
    Mohu doporučit.

Reakce obchodu KOUPELNY-ONLINE.CZ

Vaše spokojenost nás těší. Děkujeme za vaši podporu a čas, který jste věnoval recenzi. Budeme rádi, když nás doporučíte i svým blízkým.
    Díky a přejeme vám krásný den.

Informace o objednávce, průběh dodání, prostě vše o. k

Reakce obchodu KOUPELNY-ONLINE.CZ

jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a děkujeme za Váš nákup i recenzi. Velmi si toho vážíme.
    Pěkný den.

• Vysvětlili detaily po telefonu.
    • Rozumí věcem které prodávají.
    • Platba QR kódem.

Nákup proběhl hladce.
    Potřeboval jsem dodatečně poradit s montáží. Vše bylo vysvětleno.
    S cenou jsem spokojen.

Reakce obchodu KOUPELNY-ONLINE.CZ

děkujeme za Váš nákup a recenzi. Velmi si toho vážíme. Budeme rádi, když nás doporučíte ve svém okolí.
    Pěkný den.

Zboží bylo skladem a obchod obj.zrušil, že je police dražší. Z cca 1100,- na asi 1750,- Považuji to jako klamání zákazníka

Reakce obchodu KOUPELNY-ONLINE.CZ

mrzí nás, že píšete „Zboží bylo skladem“. Skutečnost byla, že zboží bylo „Na dotaz“.
    Objednávku jsme nerušili, ale volali jsme vám a podali informace. Nabídku dražšího produktu (1739 Kč) jste striktně odmítla. Na váš podnět, jsme objednávku stornovali.
    KOUPELNY-ONLINE.cz, tel: 774 437 550, [email protected], www.koupelny-online.cz

• Skladem
    • Mají i další kompatibilní produkty.
    • Cena optimální

Vše proběhlo hladce a zboží dorazilo brzy. Nabídka zboží je na těchto stránkách široká.

Přišlo rychle,dobře zabaleno.