• cenové
    • nemohu hodnotit

• Dopravu a balení

Mozaiku, kterou jsem si objednal jsem si musel vyzvednout osobně v Baumaxu, tj 20 km od mého bydliště. A to si ůčtovali za dopravu 399,-. Zabalené to bylo sprostě do fólie a celé se to prohýbalo. No jako mozaika. Kdyby to zabalili do krabice, tak by se nemohlo stát, že nošením odpadla jedna kostička. Je to můj prvni a poslední nákup.

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Dle našich obchodních podmínek je rozvoz z technických důvodů (jedná se o kamionovou dopravu zásobující obchodní řetězce s pevnou časovou vykládkou) možný pouze do uzlových bodů, viz seznam na našich www stránkách. Zákazník byl při komunikaci na tuto skutečnost upozorněn, nicméně asi nedostatečně.
    Co se týče ceny dopravy, byla vrácena, neboť jsme ji, na základě našich ochodních podmínek, neměli účtovat.
    Jednalo se o malé množství.
    Balení bylo expedováno tak jak dorazilo přímo od výrobce, je to asi věc názoru - příště tomu budeme věnovat více pozornosti.
    Tímto se omlouváme za vzniklé komplikace.
    Team RTK

• komplexnost a možnost prohlídky zboží v prodejně
    • nevím

viz výše

• vynikající komunikace, ochota, vstřícnost

Skvělá služba s neobvykle osobním přístupem

• Možnost osobního převzetí.
    • Dobrá cena.

Máme pocit, že zhodnotili, že se jim nevyplatí nám zboží prodat a doručit, proto si vymysleli, že mají problémy s dodavatelem.

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

Bohužel hodnocení se téměř shoduje. Interním šetřením jsme zjistili úmyslné pochybení našeho zaměstnance.Dotyčný pracovník byl ihned přeřazen.
    Tímto se omlouváme za problém .

• doprava zdarma

aktivní přístup k zákazníkovi

• Vstřícnost a rychlost komunikace.

S lepším jednáním jsem se ještě na e shopu nesetkal. Dobrá cena.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• kvalitní cenu a dopravu zdarma
    • dopravce

velmi dobrý

• rychlost dodání,odbornost prodejce
    • Zatím žádné

• - nabízejí zboží, které nemají skladem a stav neaktualizují (i když moji objednávku zrušili, protože inzerované zboží neměli skladem a již se nevyrábí, stále si ho může kdokoliv objednat)
    • - špatně uváděné ceny (např. u dlaždiček balených po dvou kusech, tedy v setu, uvádějí cenu za kus, nikoliv set, i když se prodává set), je pak tedy zmatek v tom, zda objednané kusy jsou myšleny jako sety nebo opravdu kusy, navíc se zobrazená cena v e-shopu liší od ceny spočítané v objednávce

Jelikož inzerují zboží, které nejsou schopni dodat, již bych si zde znovu neobjednala, protože netuším, zda by objednávku zvládli vyřídit.

Reakce obchodu Koupelny-dlazby

- Stavy zboží jsou aktualizovány denně. Pokud, ale výrobce včas neinformuje o ukončení
    výroby dané série (i s ohledem na doprodej zbytků ) tak to neovlivníme.
    Chápeme nepříjemnost celé situace a tímto se ještě jednou OMLOUVÁME.
    Nicméně informace o nedostupnosti zboží byla sdělena do 20 minut od přijetí objednávky
    včetně omluvy a rady jak postupovat dál.

- Co se týče setů, zaleží na poskytovaných datech od výrobce .

- U zobrazovaných cen se jedná pouze o zaokrouhlení - na objednáce je vše v pořádku.

Team RTK

bezvadná domluva, maximální vstřícnost ze strany prodávajícího i dovozce

• Cenově výhodné včetně dopravy.
    • Dobrá komunikace

Velice spokojena,pan Michal Drobny byl velice prijemny a konkretni.Objednavku jsem dostala za 2 tydny,kterou jsem si osobne vyzvedavala na parkovisti u prodejny .Zbozi dorazilo jak bylo domluveno a predem me zaslali sms,kdy a jak obklady predaji.Vse prislo jak melo a v poradku .dekuji

• Cena zboží
    • Nevím

Zvaném jsem konkrétní typ obkladu a tady ho měli nejlevnější.

• Super ceny, zboží často skladem, velmi ochotný a vstřícný přístup, super komunikace

• Výborná cena, široký výběr.
    • -

Bezchybné jednání a rychlá komunikace.

• Mají velmi levnou dlažbu a obklady oproti jiným obchodům
    • Nemají u nich obrázky, ale není problém napsat e-mail a oni Vám pošlou na zboží odkaz

Jsem spokojena