• perfektní komunikace při objednání zboží, vyčerpávající informace o kvalitě zboží.
    • nemá žádné slabiny

Jsem spokojena na 100% a doporučuji tento obchod.

• vše bylo perfektní

doporučuji všem tento obchod

• český výrobek
    • dobré ceny
    • velmi krátká dodací lhůta
    • přehledný web

Velmi jsem ocenil komunikaci s e-shopem, kdy mi nikdo neříkal, že vše, co nabízejí, je to nejlepší a je jedno, co si vyberu - váhal jsem mezi umyvadlem keramickým a z umělého mramoru. Byl mi sdělen velmi objektivní a podrobný názor prodávajícího. Tyto nestranné informace pro mne byly při rozhodování velmi cenné.
    K výrobci: Skříněk máme několik. Je pouze škoda, že výrobce nedodává ukotvení těžkých umyvadlových skříněk trochu sofistikovaněji. Představa, že vrtám do slinutého obkladu tl. 10mm celkem 8 děr, byla šílená. Proto doporučuji koupit 4 vruty M8x100 vč. hmoždinky od Fischeru a k tomu pár úhelníků, trochu zapřemýšlet a vrtat pouze 4 díry do obkladu. Přidané úhelníky nejsou vůbec vidět a stěnu nemáte jako řešeto. Skříňka takto drží již dva měsíce velmi pevně, nijak se nedeformuje (nekroutí, neprověšuje). I přes tuto drobnost ale považuji skříňky za velmi dobrý nákup.

Vše v pohodě.

• Neuvěřitelná ochota, vstřícnost a trpělivost personálu pro mě byla největším plus. Do detailu se mnou pán prošel mojí objednávku, do detailu vysvětlil následný postup (výrobu, dodání, co bude součástí balení apod.). Zboží bylo vyrobeno velmi rychle (cca 7-10 dnů) a bylo kvalitně zabaleno pro přepravu.
    • Napadá mě jen, že bych ocenila třeba více fotek, chybí fotky "vnitřku" skříněk, ale popis výrobku je velmi detailní, takže si člověk dokáže představit, jak je plocha členěná (police, šuplíky...) Nebylo to pro mě překážkou k nákupu, ale možná by to další zákazníci ocenili.

Velice obchod doporučuji! Pro velkou ochotu, vstřícnost a trpělivost personálu, ale i proto, že zboží bylo velmi rychle vyrobeno a dodáno a zásilka byla velmi pečlivě zabalena a zabezpečena. Nemám žádnou připomínku a přeji všem víc takových internetových obchodů! ;)

• Super ochotný telefonat s podrobným shrnutím a potvrzením objednávky.
    • Skříňka došla v pořádku a v kvalitním provedení.
    • A pan řidič taky - slušný a ochotný.

100% spokojený bývám málokdy!!!
    Tady to vyšlo.

• Nabízí pouze kvalitní českého výrobce
    • Velký výběr zboží
    • Před zadáním do výroby důkladné ověření, že při výběru nedošlo k chybě
    • Dobrá doprava, řidič pomůže
    • Nenašel jsem žádné

Doporučuji tento obchod

• Možnost kombinace různých rozměrů, úchytek, možnost uchycení.
    • Velký výběr barev a kombinací.
    • Slabina - komunikace s přepravní společností.
    • Řidič volal 10 minut před příjezdem do cílové stanice, nestihla jsem se uvolnit z práce a dojet domů.

Velký výběr nábytku.

• Vše bez problémů
    • -

Obchod doporučuji, nemám si na co stěžovat.

• Výborná komunikace s obchodem
    • Před objednáním zboží kontrola položek
    • Doprava dobrá, řidič pomohl s nábytkem

Doporučuji obchod

• - přehlednost obchodu
    • - dorá cena za vysokou kvalitu
    • - velká možnost variací nábytku

Objednala jsem koupelnové skříňky - přišly smontované, velmi vysoká kvalita. Oceňuji velkou ochotu při komunikaci se zástupci obchodu - pořebovala jsem nakombinovat dva druhy povrchů - nebyl žádný problém, obchod vyšel ve všem vstříc.
    Pokud je pro vás důležitá kvalita, osobní komunikace a vstřícnost, určitě tento obchod doporučuji.

• široký sortiment

obchod vřele doporučuji ostatním
    perfektní komunikace se zákazníkem, zatím nejlepší s jakou jsem se při nákupech na e-shopu setkal lepší než v leckterém kamenném obchodě

• široký sortiment
    • bezprostřední komunikace s prodejcem

objednané zboží jsme obdrželi v dohodnutém termínu v perfektní kvalitě
    před potvrzením objednávky se prodejce telefonátem ubezpečil, že přesně víme co kupujeme a vysvětlil podrobně všechny aspekty plnění objednávky, s čímž jsme se doposud v žádném e-shopu nesetkali (lepší přístup než v leckterém kamenném obchodě)
    všem vřele tento e-shop doporučuji

• rychlost a dobrá komunikace se zákazníkem
    • zatím o žádných nevím

doporučuji ho

• Telefonický kontakt super, poradenství super a hlavně péče - komunikace ohledně dopravy a převzetí zboží. Personál hodnotím jako s velice kvalifikovaným přístupem.

Pro ostatní vzkazuji - nebojte se objednávat přes uvedený obchod e-shopu nakupovat. Jsou velice spolehlivý, ochotní a kvalifikovaní.

• Spokojenost se vším, se samotným nákupem, ochota pracovníků, vstřícnost, dobrá komunikace. Doporučuji. Tes.
    • Jediná drobnost, která se týkala dopravce a ne obchodu, doručení oznámili 20 min. před dodáním.

Velmi spokojená

• Doručeni zboží až do domu a perfektní spolupráce
    • Žádné jsem neshledala

Nakupujte je to výhodné a spolehlivé

• vědí, co prodávají
    • dokážou vysvětlit a poradit (p. Svoboda)
    • nábytek je už smontovaný a nemá chybu

Kvalitní koupelnový nábytek a prodavači, co tomu rozumí.

propracované stránky, pohodlí při výběru

• Dobré ceny
    • Perfektní komunikace

S eshopem jsem maximálně spokojen, telefonicky jsme prošli detaily objednávky a termín doručení.
    Vše klaplo dle dohody.
    Nákup na tomto eshopu mohu jen doporučit.