• Rychle, bezproblemove jednani.

Rychlé a spolehlivé dodání v pevném obalu, dobrá komunikace s obchodem.

• Perfektní
    • Spatna komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Kostýmy karneval.cz

nevím kde byl problém paní Matoušová.Objednala jste si dětský kostým anděl, byla jste informována, že se objednávka vyřizuje a následně odesílá.Poté ihned přepravcem.Nechápu tedy jaké další postupy by jste chtěla vědět.S pozdravem
    Sychrová

Velmi spokojena

• skvělé zboží, rychlé dodání

• Nejlepší cena oproti ostatním obchodům

• rychlost, poměr cena&kvalita

Nevýhoda obchodu je především nekvalitní zboží a neznalost ,jak má kostým vypadat podle skutečnosti.

• Opravdu ohromný výběr
    • Všechny cenové kategorie
    • Kostýmy pro celou rodinu
    • Bohužel u kostýmu uvedena jiná dodací lhůta, než jaká byla skutečnost

Doporučuji, vše v pořádku, rychlé, dle objednávky.

• Dobré ceny, rychlost dodání
    • ------------------

Vřele doporučuji

skvělééééé jedním slovem. Maximální spokojenost

Bylo to bez nejmenšího problému

• Negativní zkušenost, ze které plyne alespoň poučení. Ověřuj a čti recenze vždy!
    • Musím upozornit. Dejte si na ně pozor a prosím čtěte si recenze! Ať nemusíte být případně oklamáni, podvedeni, okradeni atd. Vyhněte se nepříjemnostem, zkaženým dní v nejistotě, kdy se od nich budete domáhat zboží či vrácení peněz. Nepodporujte je v neseriózním podnikání. Mají více e-shopů min. dva www.levnykarneval.cz (tam si přečtete spoustu negativních a pravdivých hodnocení když zadáte levný karneval na heureku) nyní s adresou Stražisko 173 změnili si to v obchodních podmínkách, měli tam i rovněž Čehovice 127, na které se mělo vracet zboží. Tato adresa pro doručování rovněž odpovídá obchodu www.kostymy-karneval.cz
    • Kde je uvedeno Hudec consult. s.r.o.. Hudec consult a Martina Sychrová jedná se o totéž! Z Hudec consult přišly nakonec zpět peníze i když objednání proběhlo z prvního uvedéno e-shopu.
    • Opravdový zážitek. Naprostá nekomunikace, nevyzvedávání si vráceného zboží z pošty, kde trčelo 10 dní. Nevrácení peněz do 14 dní po tom, co si ho konečně po urgencích vyzvedli.
    • Reagovali až na výzvu o vrácení peněz a pod hrozbou trestního oznámení. Paní Sychrová by se měla stydět za své podnikatelské praktiky. Na výzvu o vrácení peněz, po tom, co měla zboží již u sebe 14 dní si ještě dovolí o něm vymýšlet lži... Už asi neví, co by vymyslela za podvod. Škoda mluvit.
    • Vrácené zboží bylo v naprostém pořádku, nebylo použité a bylo zabalené v originálním obalu. O tom, že nevyhovuje byla informována ihned jakmile zboží došlo a následovalo jeho vrácení. Výsměch poctivým a platícím lidem. Náštěstí peníze již konečně vráceny, sice jen za zboží, žádná část poštovného ale to je jedno. Nikdy více! Bohužel někteří lidé se vrácení peněz dle hodnocení a dizkuzí z levný karneval z heureky nedočkali. Vyplatí se číst!

Reakce obchodu Kostýmy karneval.cz

Dobrý den,tohle je velice lživá recenze Paní Moniko Roubínková.Abych to pro naše zákazníky uvedla na pravou míru...Než jste si od nás objednala kostým, tak jste již věděla, že si kostým zakoupíte, přes víkend v něm půjdete na Vaši akci a ihned po víkendu jej vrátíte.Také tomu tak odpovídal stav kostýmu,Šaty silně zapáchali od cigaret a v podpaží, raději nekomentuji......Měla jste k tomu objednané ještě punčochy a podvazkový pás.To se Vám bohužel nepodařilo zabalit tak abychom nepoznali, že to bylo nošené....Nic méně jakmile jste kostým vrátila, peníze Vám byli v zákonné lhůtě kompletně vráceny na Váš účet.
    Vy Paní Roubínková by jste se měla Stydět za Vaši vyčůranou vlastnost!!!

O.k.

• levné ceny
    • Propagovali na svých stránkách termín dodání, který nedodrželi. V den, kdy slibovali balík doručit, teprve zásilku odeslali. Počítal jsem se slíbeným termínem.
    • Zboží přišlo poškozené (pomačkaný/polámaný klobouk). Nezdálo se, že byl obal porušen, předpokládám tedy, že bylo poškozené již zabaleno. Při ceně toho, co jsem si objednal se mi ani nevyplatilo zboží reklamovat, či vracet, poštovné by bylo v podobné výši...
    • přehlednost stránek je podle mne dost špatná, zboží je nedostatečně vyfoceno i popsáno, takže se těžko odhaduje, co (a kolik toho bude) ve skutečnosti dorazí a v jaké kvalitě.

Nemyslím, že si u nich ještě něco objednám.

• Pouze poslali mail o zrušení objednávky bez udání důvodu.
  • Převlek byl roztržený a v jiné velikosti, než jsem objednala

• přijatelné ceny
    • objednávka nedorazila celá, kompenzace v nedohlednu
    • telefonní čísla nefungují
    • na e-maily nereagují

je mi líto, ale nedoporučuji