• Dobrá zkušenost, zboží bývá dodáno během krátké doby a v pořádku. Jsem spokojená již několik let.

• Dlouholetá spokojenost!

Absolutně žádná komunikace s obchodem. mobil buďto vypnutý, nebo nedostupný. U objednaného zboží je avizováno, že je skladem, ale ani po týdnu nedorazilo. Naštěstí je to na dobírku, takže jsem finančně poškozena nebyla.

• Vždy bezchybné rychlé dodání, vstřícné jednání

Delší doba k odeslání.

S obchodem jsem spokojená, kontaktní čočky mi vždy přijdou v pořádku a někdy přijde i něco navíc.

• Dlouhá dodací doba. Nutno objednat alespoň 14 dní před tím, než čočky budete potřebovat.
    • Čočky nejsou nejdražší na trhu, ale dají se sehnat ještě levněji (o 50 Kč na krabičku kontaktních čoček).

11. 5. byla platba za nákup připsána na účet obchodu, 14. 5. prostřednictvím e-mailu byla doručena reakce obchodu, že balíček je připraven k odeslání, ale čekají na platbu, požádal jsem je o prověření, jelikož bylo jasné, že po třech dnech platba připsána byla. Poté zjistili, že platba na účtu byla připsána opravdu již 11. 5.

• Zásilka není ničím podmíněna, kdežto klasická kamenná optika často podmiňuje nákup čoček předchozím drahým vyšetřením.
    • Výrazně lepší ceny, než v kamenné prodejně.

S tímto obchodem mám ty nejlepší zkušenosti. Nikdy žádný problém, zboží dodáno pokaždé v čas a v perfektním stavu. Doporučuji!

Zboží mi stále nedorazilo, i přesto, že na internetových stránkách uvádějí, že mají zboží na skladě.

1) Není možná platba kartou
    2) Rychlost dodání. Od objednání a zaplacení to trvá cca týden, než je zboží odeslán.

• Rychlá a vstřícná komunikace

Absolutní spokojenost s kvalitou i dodáním.

• Levné oproti jiným e-shopům
    • Trošku delší dodací lhůta než jsem čekala, i když jsem zboží hradila kartou.

• Celkem rychlé doručení.

Objednávám si kontaktní čočky a doplňky již dlouho a jsem velmi spokojená. Ještě bývám mile překvapená s nějakým dárečkem.

• dárek k objednávce
    • rychlost dodání
    • rychlá platba
    • ručně psaný vzkaz o dárku

Doporučuji. Objednávám kontaktní čočky už několik let a jsem spokojena. Rychlé dodání, rychlá platba, u většiny objednávek mne překvapil i zaslaný dárek k objednávce (ručně dopsaný vzkaz), což velice potěší.

• vždy bezchybně vyřízený nákup čoček, nakupuji zde několik let

• dárek

• Kontaktní čočky jsem objednala 24.2., platila jsem kartou on-line, do 1.3. jsem nedostala žádnou zprávu o expedici. Napsala jsem email, v jakém stavu je objednávka. Odpověď : nemáme vaše dioptrie, čekáme na naskladnění. Do 6.3. stále žádná odpověď či zpráva o expedici objednávky. 6.3. píši email, že chci objednávku stornovat ( čočky jsem chtěla na dovolenou, ale nyní už bych je nestihla vyzvednout), žádná odpověď, až 7.3. příšel email, že dostali dioptrie...i tak jsem objednávku stornovala, nemá pro mne smysl, již budu pryč, až by došly. Na e-shopu bylo vše psané skladem a o nutnosti čekat mne nikdo neinformoval.

Rychlé dodání zboží. Vždy obrovská spokojenost.