• 2.6.objednávka zboží-20.6.nic o zboží nevím
    • Musela jsem volat,kde mi řekli,že zboží není na sladě
    • 17.6.bude na skladě a odešleme ho 17.6
    • 20.6.nic nemám a v obchodě neberou telefon

Domnívám se,že se může stát,že zboží není na skladě,ale slušný a solidní obchod by měl zákazníka
    informovat (telefonicky,SMS nebo e-mailem)a zeptat se zákazníka,jestli chce čekat , v mém případě do
    17.6. nebo jestli mají objednávku zrušit,nebo jestli mají poslat pouze to co mají a ostatní zrušit(já měla objednané zboží 2x a oni měli jen 1x).Jestliže jako zákazník musím volat a zjišťovat,kde moje zakázka je a obchod neumí mi poskytnout informace a ani se neomluvit tak takový
    obchod je nesolidní a v žádném případě bych takový obchod nemohla nikomu doporučit.

• Nesmysly ve skladové dostupnosti
    • Nekomunikace

Dne 16.3. jsem v tomto "obchodu" objednal 3 drobnosti, uvedené skladem, v ceně 271 Kč vč. poštovného a zaplatil kartou on-line předem.
    Bohužel, asi po týdnu se ukázalo, že jedna z věcí není skladem a v nejbližších měsících nebude.
    V telefonickém rozhovoru jsme se dohodli na zrušení objednávky a vrácení peněz.
    Od té doby marně čekám na peníze, na e-mailovou komunikaci firma nereaguje, po telefonu pouze slibuje, že se na to podívá.

Rozhodně nejhorší obchod, v jakém jsem kdy nakupoval a že nakupuji on-line opravdu hodně.

• přijatelné ceny
    • bez daňového dokladu
    • žádná komunikace

Nákup NEDOPORUČUJI. E-shop nezasílá daňový doklad a na výzvy o zaslání nereaguje.

• Zboží bylo objednáno a do teď nedorazilo.

• Slušný výběr a ceny

• Cenové výhody.
    • Možnost přikoupit ND.
    • Výborná komunikace s referentem.
    • -

Doporučuji !
    Ušetříte na další nákup !

P.S. Hledám kombinovanou chladničku. Mrazák dole. Důležitý je rozměr výšky 165-175 cm maximálně. V kateg. aspoň A++ , nulový bod, automat. rozmrazování obou prostorů, nízká hlučnost, prostě ty užitečné novinky !
    Kvůli servisu v Mladé Boleslavi jen známé značky. Cena do 12.500Kč maximálně.
    Co Vy, prosím na to ?
    Jaroslav Haken Bělá pod Bezdězem :-))
    mob. 724 095 137, pevná linka 326 701 184

• Extrémně dlouhá čekací doba na jakékoliv info o stavu objednávky.
    • Nepravdivá reklama o doručení zboží následující den.
    • Naprosto nulová komunikace se zákazníkem (expedice zboží, stav objednávky atp.).

Objednal jsem si zde zboží v dobré víře, že přijde, následující den, jak hlásá banner na webu firmy.
    Ani po 5 dnech se objednávka nepohla.
    Veškeré zboží bylo skladem v den objednání, proto nechápu tyto neskuteční průtahy.
    Zboží jsem si raději koupil okamžitě jinde a bez takového extrémního čekání.

• Dobré ceny, okamžité odeslání zboží po objednání. Možnost vyzvednutí za nízký poplatek v Úložence.

• rychlost,

spokojenost

obchod měl jako jeden z posledních zboží, které jsem chtěl, ale bohužel ho už ani zde nakonec nesehnali, takže se objednávka zrušila a vrátili peníze. Mohu pochválit jednání obchodu a komunikaci.Sice jsem nepořídil, ale obchod udělal myslím maximum.