• Strašný

Dobrý den, Jitko,

mrzí nás, že Vaši objednávku provázely takové nepříjemnosti. V důsledku sloučení Koloniálu se společností Košík.cz se vyskytlo několik nepříjemných systémových chyb, kterým se bohužel nepodařilo zabránit. Věříme, že se Vám u nás bude líbit a že se podobné nepříjemnosti nebudou opakovat.

Za Košík.cz

• Je rychlý a spolehlivý
    • Jsem spokojená

zboží jinde není v nabídce a pro ostatní nemusím do obchodu, úspora času

• zpětný odkup lahví a přepravek
    • nemožnost změn v objednávce po jejím dokončení

Sortiment značně rozsáhlý, kvalita zboží uspokojivá, předem ohlášená časový interval dodání zboží dodržován.
    Na žádnou nevýhodu jsem nenarazil, i když objednávám dost často.

Poprvé jsem v tomto obchodě nakoupila a byla jsem naprosto spokojená, vše dorazilo v pořádku, zelenina a ovoce bylo čerstvé a bez vad, určitě nakoupím i příště.

• Doručení zdarma.
    • Nákup je doručen v kartonových krabicích.
    • Zpětný výkup zálohovaných obalů, částka připsána v kreditech.
    • Výrobky v biokvalitě, např. Life Food.
    • Přesnost doručení nákupu v rozmezí 20 minut.
    • Reklamace řešeny rychle.
    • Bohužel maso už v Kolonialu nenakupuji, mockrát jsem ho byla nucena reklamovat pro jeho nepoživatelnost. Na druhou stranu všechny reklamace byly vyřízeny kladně a rychle.
    • Malá skladová zásoba - většina mých oblíbených položek je často nedostupná / vyprodaná.

Koloniál je skvělý obchod, kde pravidelně a ráda nakupuji. Ne vždy se vše povede na jedničku, bohužel nic není dokonalé. Na druhou stranu reklamace ale proběhne hladce a rychle, na rozdíl od většího konkurenta, kde je reklamace prakticky nemožná.
    Uvítala bych větší skladovou dostupnost výrobků.
    Škoda, že nenabízejí výrobky Alnatura.

• Krabice, ve kterých je doručen nákup, nejsou tak praktické, jako by byly papírové tašky. Nevím, co bych po každotýdenním nákupu dělala s min. dvěmi dalšími krabicemi.

Reakce obchodu Kolonial.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení. Krabice po nákupech můžete vždy při převzetí následující objednávky vrátit zpět našemu panu řidiči. Ten je zaveze do skladu a tam do nich kolegové přichystají nákup dalšímu zákazníkovi.

Za Koloniál.cz

Honza, zákaznická podpora

• doručení zdarma oproti konkurenci
    • pozdější dodání o několik hodin oproti konkurenci
    • Zákaznická linka reaguje na dotaz až po 3 dnech. Konkurence v rámci hodin.
    • nelze platit Twistem
    • nákup je v bedýnce, která se špatně nese. Konkurence má pohodlnější tašky

Zatím není co hodnotit, nákup proběhl, tak jak má. Jsem zvyklý nakupovat u konkurence. Tam jsem byl taky spokojený, ale po určité době jsem viděl různé problémy jako neschopnost doručení na čas, neúplné objednávky apod. Výhoda Kolonialu je doprava zdarma, srovná se to pozdějším doručením. Takže je to spíš o preferenci zákazníka. Nevýhody jsou spíš takové drobnosti pro srovnání s ostatními online potravinami. Lepší hodnocení lze udělat až po minimálně 10 nákupech.

Pro mne je obchod Koloniál velice nepostradatelne výhodný,jsem ZTP a proto je pro mn

• Dobré ceny
    • Možnost dodání i ve večerních hodinách
    • Menší pestrost sortimentu ( např. nemají mou oblíbenou značku mouky, apod...)

Co jsem objednala, dorazilo v pořádku. Určitě budu v budoucnu využívat častěji.

• SKvělá myšlenka - dodání po Praze zdarma, navíc na zvolený čas. Jsem nadšen.

• Rychlé doručení
    • Možnost donášky až do bytu
    • Možnost volby doručení dne a času (v určitém rozmezí)

Rychlost vyřízení objednávky, možnost výběru doby doručení zdarma, dodržení té doby a ještě před tím oznámení, že je zboží na cestě. Velký výběr zboží, jen výjimečně se stane, že momentálně krátkodobě něco nepodstatného není.
    O nevýhodách mě nic nenapadá. Celkově jsem velmi spokojená a obchod jsem již úspěšně doporučila a dále doporučuji

Přehlednost, pružnost a dobrá cena. Několikrát jsem po odeslání objednávky zjistila, že jsem na některé zboží zapomněla. Zavolala jsem a vždy jsem se setkala s milým a vstřícným jednáním a zboží bylo do objednávky dodatečně přidáno. V Koloniálu nakupuji pravidelně a vím, že několik mých přátel se na mé doporučení také stalo stálými zákazníky a jsou velmi spokojeni, stejně jako já. Doporučuji.

• možnos si doma vyhleda potřebné zboží a objednat si jej na konkrétní den.

velmi vhodné pro lidi s OZP, kteří nemohou dojít do kamenného obchodu, protože si zboží objednají a je jim dovezeno přímo domů. Širší sortiment vítám.

• Spokojenost. Dodávka až do domu.

Maximální spokojenost, dobrý přehled

.........platba i v hotovosti by určitě, získala starší generaci........................na vesnicích, rozhodně..... a nějaký benefit pro ně, formou, jakýchsi, časů bez dopravného atd. aj. Jen , ať se ,daří......!!!!

Reakce obchodu Kolonial.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení. Otázka platby nákupů v hotovosti byla předána kolegům, kteří mají daný segment na starosti a věřím, že tento způsob platby bude v budoucnu umožněn.

Za Koloniál.cz

Honza, zákaznická podpora

Dobrá služba, nechápu z čeho žijí...