nemám výhrady

• zatím nevím

na poprvé velmi spokojena

děkujeme za Vaši recenzi,

Tým Koleta

Zboží přišlo rozbité. Dopravou to určitě nebylo! Ani se neobtěžovali, podívat do krabičky. Zboží vracet nebudu. To by se mi nevyplatilo, raději si to opravím sama.Nedoporučuji tento obchod. Rychlost dodání také pokulhává.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši recenzi. U zboží vždy uvádíme termín dodání, který jsme dodrželi. Co se poškození týče, je u nás vždy možnost zboží reklamovat a my ho na naše náklady vyzvedneme a vyměníme. Je vždy dobré nás kontaktovat a domluvit se s námi.

S přáním příjemného dne,

Váš Tým Koleta

• Zajímavé a kvalitní zboží.
    • Dlouhá dodací lhůta.

Se zbožím jsem spokojen a obchod doporučuji.

Vážený zázkazníku,

děkujeme za Vaši příjemnou recenzi,

s pozdravem

Tým Koleta

• Zboží přišlo jiné než jsme objednali. Chtěli jsme stoličky s krtečkem dle nabídky a přišly i bez předchozího dotazu s medvídkama

Vážený zákazníku,

u zmiňovaného zboží máme uvedeno jakým způsobem uvést Vámi požadovaný motiv. Pokud je tak učiněno, vždy svým zákazníkům rádi jejich požadavku vyhovíme.

Váš tým Koleta

Rychle vyrizeni.Vyborna komunikace.

děkujeme za Vaši reakci,

Tým Koleta

• Dobré ceny, zajímavé zboží.

Jsem s nákupem spokojena, obchod doporučuji.

Reakce obchodu Koleta nábytek

Děkujeme za Vaši příjemnou recenzi :)

• Dobrá komunikace.
    • Líbilo se mně zboží i cena.

Nakoupila jsem v tomto obchodě protože se mně líbilo zboží, které jsem hledala.
    Dodání se malinko zpozdilo, ale byla jsem kontaktována obchodem a upozorněna s omluvou.
    Po obdržení zboží jsem naprosto spokojená a nadšená. Co jsem si objednala splnilo moje představy a hlavně kvalitu.
    Pokud budu potřebovat, určitě se obrátím na tento obchod. Má velmi zajímavé ceny oproti jiným a i kvalitu.
    Určitě obchod doporučuji.

Milá zákaznice,

moc děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci :)

Koleta Tým

• Cena.kvalita

Rychlost,komunikace,cena

• Mě se líbí dřevěné výrobky , přehlednost vašich stránek a hlavně jsem nadšená že jsem našla i dřevěné žehlící prkno...je perfektní
    • nevím , dosud jsem na nic nepřišla

byla jsem moc spokojená s ochotou a komunikací pracovníků, všechno šlo hladce a rychle bez komplikací

velice děkujeme za Vaše hodnocení,

Váš Tým Koleta

• Jako jediní měli betlém, který jsme chtěli.
    • Výborná komunikace s obchodem.
    • Poslali zboží poštou a i pošťák byl před vánoci velmi ochotný.
    • Některé zboží nemají na skladě a musí se docela dlouho čekat, ale to je u každého obchodu.

Jako jediný obchod měli betlém, který se nám líbil. I když měli uvedeno, že zboží bude do 30-ti dnů, co by vyšlo až na leden, tak mi paní po mailu sdělila, že se budou snažit dodat betlém do vánoc. A opravu 23.12. přišel.

• obchod dobry i komunikace. jen jedno zboži se hned po rozbaleni rozbilo...

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši recenzi, kontaktujte naše reklamační oddělení, kde se jistě domluvíme ohledně poškozeného zboží,

• nízkou cenu
    • nefunguje komunikace

Pokud máte čas čekat na zboží několik týdnů, pak nakupujte :_(

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši recenzi, bohužel jsme ještě neobdrželi platbu převodem, kterou jste si zvolila, proto zboží nemůžeme poslat. Tato nepříjemnost je nám velice líto. Pokud se Vám něco takového stane, stačí nás kontaktovat a problém můžeme ihned řešit,

Tým Koleta

Obchod mne zklamal, protože u některého zboží byl uveden známý výrobce dětských dřevěných hraček, ale hračky pocházely z číny.

• Kvalita za rozumnou cenu
    • Omezená možnost volby přepravce

Jedna z nejnižších cen vybraného zboží v danné kategorii na trhu.
    Obchod doporučuji - jen je nutné dbát na zvýšenou obezřetnost při přejímce balíku.

děkujeme za Vaši recenzi a Váš názor,

s přátelským pozdravem,

• Kvalita.
    • Spolehlivost.

Děkujeme za Vaši recenzi,

• - rychlé dodání
    • - nižší ceny než jinde (a to o dost)
    • - ochotná paní, která "vyčmuchala" chybu v mé objednávce a sama od sebe mi zajistila nápravu
    • - zboží je pěkné, líbí se mi
    • - stránky jsou spíš slabší, nepřehledné ...

mohu doporučit, nebyl žádný zádrhel a jsem spokojená

Vážená zákaznice,

velice děkujeme za Vaši potěšující recenzi,

krásný den,

Tým Koleta

Kuchyńka dorazila sice v pořádku, ale dvířka od mikrovlnky a ještě další dvoje měla naopak namontované rukojeti na otevírání (zevnitř)- což nebyl problém předělat, ale nechápu? Dále celková stabilita kuchyňky není v pořádku, kinklá se. A mikrovlnka jde dost těžce otevírat, pro malé dítě nevhodné. Celkově tedy nic moc kvalita, za takovou cenu jsem čekala více a poctivé české zboží - bohužel....

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši recenzi, je nám líto, že zboží přišlo v tomto stavu. Tyto kuchyňky se prodávají velmi dobře a s minimálními problémy. Naše reklamační oddělení Vám vyjde vždy vstříc, co se problémů týče.

S přátelským pozdravem

Koleta tým

• Cena zboží

Překvapila nás rychlost doručení zboží, ikdyž bylo na stránkách avizována mnohem delší doba kvůli nedostupnosti zboží.
    Obchod velice aktivně komunikoval. Příjemné překvapení bylo,že stolek byl již složen. Pouze stačilo domontovat zrcadlo.
    Obchod velice doporučuji.

Vážená zákaznice,

děkujeme za Vaši velmi příjemnou recenzi.

S přátelským pozdravem