• rychlost vyřízení objednávky

• Krátká dodací lhůta. Potřebovala jsem vše velmi rychle.

Jsem spokojena a mohu všem doporučit.

Na první pohled mě zaujaly moderní věci pro kojence, takže nákup byl jasný. Zboží dorazilo v naprostém pořádku hned do druhého dne. Doporučuji všem maminkám, které váhají, jestli objednat!

• Objednání z pohodlí domova

jsem spokojená

• sortiment zboží
    • slabiny nejsou

doporučuji, kvalitní zboží

Celkem laciné věci a pěkné. A hlavně nad 399Kč doprava zdarma. Možná to byla jen nějaká akce, ale byla jsem za to ráda.

• pěkné zboží za dobrou cenu

• Rychla expedice a kvalitni vyrobky
    • Zatim jsem na zadne nenarazila

Kvalitni obleceni pro kojence a batolata za rozumnou cenu

• široká nabídka, dobrá cena
    • Komunikace s obchodem - psala jsem dotaz a dodnes nemám odpověď. I přesto tam určitě znovu nakoupím.

Líbí se mi nabídka oblečení pro miminka i maminky a dobré ceny.

• praktické věci pro období těhotenství a po porodu
    • velká konkurence na trhu

super ceny, zdarma doprava, široký sortiment

Nákup proběhl v pořádku

• Přehledný výběr, vše skladem, bleskové doručení!

• RYCHLOST A OCHOTA
    • ŽÁDNÉ

DOPORUCUJI

• Cena poštovného a rychlast dodání.

• Rychle vybavená objednávka, rychlá dodací doba, přehlednost, dobré ceny zboží.
    • Při svém nákupu jsem žádnou slabinu nenašla.

S nákupem jsem byla velice spokojená, zboží dorazilo v pořádku a předčilo mé očekávaní. Vše odpovídalo fotografii i popisu.

Obchod přes e-shop byl super ,doručení také.Uvítala bych více zboží.

• okamžité dodání zboží
    • mají i větší velikosti :-)
    • o žádných nevím

• věci pro maminky i miminko :-)))
    • nemá

• přehledné, velký výběr
    • naprosto nevyhovující obrázky a popis. Na dotaz a prosbu o upřesnění obchod nereaguje a po dvou urgencích reaguje překopírováním původně nevyhovujícího popisu bez dalšího zamyšlení

Jde o obchod, který se může chlubit dobrou webovou stránkou a širokým výběrem. Titíž lidé podle mého rychlého zkoumání vedou několik podobných stránek a sortiment je tudíž opravdu pestrý. S komfortem výběru se ale kromě dobré platformy nezabývají. Fotografie nejsou ostré, popisky zboží jsou zcela nemožné. Obchod nereaguje a pokud ano, tak na dotaz ohledně košil vhodných na kojení (což byl dotaz, který jsem musela položit, protože názvy a kategorie košil obecně byly matoucí tak, jak se to stane, pakliže tvůrce stránek bezmyšlenkovitě nahrává košili za košilí a "velmi zhruba" přepisuje a kompletuje popisky) jsem dostala zcela nepoužitelnou odpověď s podpisem člověka, který k sobě připsal, že je executive manager, nicméně by ho manažerské poučky mohly přimět k zamyšlení, zda si na stránky s těhotenskou tématikou nepřibrat při svých zcela pochopitelných neznalostech nějakou kolegyni, která by tazatelky neodbyla, prodala by toho více a já bych bývala nemusela běžet na poštu zboží vracet. Kromě nemožných popisků má totiž tato stránka jednu jedinou tabulku velikostí a spostu značek s tím, že co značka, to jiná velikost. V mé zásilce se vel. M u jedné značky rovnala vel. XXL u druhé objednané značky. Již zde nakupovat nebudu, což je vzhleem k dobrému sortimentu škoda.

Objednala jsem si "jen" noční košile s knoflíky přizpůsobené pro kojení.
    Protože jsem to řešila na poslední chvíli - pár dní před termínem porodu, napsala jsem informaci s prosbou o rychlé dodání. I přesto, že na stránkách měli, že na začátek roku nevyřizují objednávky, zboží mi přišlo hned třetí den.
    Moc jsem to ocenila, protože 2 dny nato jsem opravdu porodila a košile potřebovala :o)