• Skvělá komunikace
    • Rychlé vyřízení
    • Široký výběr

Doporučuji,hlavně všem,co hledají cizojazyčnou literaturu

Reakce obchodu knihy24.cz

velmi Vám děkujeme za hodnocení a za to, že jste si udělal čas na vyplnění dotazníku. Velice nás těší pozitivní hodnocení a doporučení dalším zákazníkům.
    S přáním hezkého dne :)

• Perfektní výběr
    • Dobrá komunikace

Reakce obchodu knihy24.cz

velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení a za to, že jste si udělali čas na vyplnění dotazníku. Těšíme se na další spolupráci :)
    Tým knihy24.cz

Jediný obchod kde jsem rychle nakoupil zahraniční knihy, obchdo můžu doporučit

Reakce obchodu knihy24.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Tým knihy24.cz

• obrovský výběr zahraniční literatury
    • dobré ceny v porovnání s jinými obchody
    • skvělá komunikace

Dala jsem na recenze ostatních zákazníků a neudělala jsem chybu. Jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu knihy24.cz

Velice děkujeme za Vaší milou recenzi, jsme skutečně moc rádi, že jste s nákupem i našimi službami spokojená.

Tým knihy24.cz

• Kniha, kterou jsem si objednal v polštině, nešlo objednat v ČR jinde než na knihy24.cz.
    • Platba předem a bylo těžko najít číslo účtu pro ČR..
    • Sice jsem byl informován o délce doručení, ale přesto mohla kniha přijít rychleji.

Tento obchod doporučují.

Reakce obchodu knihy24.cz

Dlouhá doba doručení vyplývá z toho, že knihy jsou dováženy ze zahraničí. Snažíme se však co nejdříve je poslat zákazníkům.

Tým knihy24.cz

všetko super, knihy nepoškodené, separatne balené, skvelá komunikácia, urcite využijem služby spoločnosti i v buducnosti...možem iba doporučit!

Reakce obchodu knihy24.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Tým knihy24.cz

• Knihu kterou bych lopotně scháněl někde ve Spojených státech, jsem měl, po méně úderů na klávesnici než musim ťukat toto hodnocení. Do necelých dvou týdnu v ruce.
    • Vždycky je co zlepšovat.

Jsem spokojen. Ještě ale čekám na jednu knihu.

• Prijemna komunikacia
    • Dlha dodacia doba

Odporucam

Reakce obchodu knihy24.cz

velmi Vám děkujeme za hodnocení, doporučení našeho eshopu a za to, že jste si udělala čas na vyplnění dotazníku.

Tým knihy24.cz

• Obchod kde lze objednat i zahraniční knihy

O jiném obchodě s tímto zaměřením nevím
    Má solidní a rychlé jednání
    Ostatním doporučuji

Reakce obchodu knihy24.cz

velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme skutečně moc rádi, že jste s nákupem i našimi službami spokojený. Těšíme se na další spolupráci :)

Tým knihy24.cz

• rychlá a jednoduchá komunikace při objednání knihy
    • bezproblémové doručení

v nabídce byla kniha, kterou jsem sháněl
    zkušenosti dobré - bez připomínek
    obchod bych doporučil

Reakce obchodu knihy24.cz

velmi Vám děkujeme za hodnocení, doporučení našeho eshopu a za to, že jste si udělali čas na vyplnění dotazníku.

• Vysoce oceňuji:
    • - příznivou cenu služby
    • - zaslání zboží přesně podle dohody
    • - bezproblémovou komunikaci

Při nákupu odborných knih z Polska vřele doporučuji, podařilo se jim sehnat požadovanou publikaci regionálního (nikoli centrálního) nakladatelství, jež vyšla v limitovaném nákladu, a to ve velice příznivém časovém termínu.

Reakce obchodu knihy24.cz

velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení.
    Jsme skutečně moc rádi, že jste s nákupem i našimi službami spokojený.

• rychlost, spolehlivost

vše proběhlo v pořádku

Reakce obchodu knihy24.cz

velmi Vám děkujeme za hodnocení a za to, že jste si udělali čas na vyplnění dotazníku.

Tým knihy24.cz

• Velky vyber cizojazycnych knih, ktere nejsou v knihkupectvi nedostanete.
    • Knihy jsou brozovane a cenove narocne.

Kniha24 me dodala knihy, ktere jsem nemohla zakoupit v knihkupectvi rychle a spolehlive.
    Doporucila bych obchod ostatnim zajemcum.

Reakce obchodu knihy24.cz

velmi Vám děkujeme za hodnocení a za to, že jste si udělala čas na vyplnění dotazníku.

Jednoduše skvělý obchod!

Reakce obchodu knihy24.cz

Velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení :)

• Profesionální služby
    • Rychlá realizace

Skvělé

• bezproblémový přístup
    • široký výběr literatury
    • kniha přišla na obalu poškrábaná
    • nepřehledně vytvořená faktura - špatně dohledatelná položka poštovného

Bohatě vybavený a slušný obchod.

Reakce obchodu knihy24.cz

Pokud Vámi objednaná kniha dorazíla poškozená, ozvěte se nám prosím na e-mail [email protected], situaci společně vyřešíme.

Tým knihy24.cz

• výborný systém sledování objednávky
    • pravidelné informace mailem

Sehnala jsem u nich nesehnatelné! Kniha The Beauty of Kinbaku mi jednoznačně zachránila bakalářskou práci. Ač jsem se zprvu obávala, tak vše proběhlo perfektně a kniha dorazila v termínu.

Tým knihy24.cz

• Kniha přišla celkem brzy a neporušená.
    • Po objednání mi chyběla zpětná vazba, nebylo moc poznat, jestli objednávka byla přijata.
    • Česká pošta je nejhorší doručovatel na trhu, přimlouvám se za jinou doručovací společnost.

Nakoupila jsem tady, protože jsem knihu v originále jinde nenašla, takže vlastně náhodou.
    Nejspíš bych tento obchod doporučila - pokud by se změnilo to, vůči čemu mám výhrady (zpětná vazba, Česká pošta).

Reakce obchodu knihy24.cz

Každý klient knihy24.cz má možnost kontrolovat stav jeho objednávky po přihlášení do svého účtu v našem eshopu. Při každé změně stavu je také zasílán informační e-mail.
    Je nám velice líto, že jste měli s tím problem :-(

• Rychlost a bezpečnost

Byla jsem spokojená, je to jediný obchod, který je schopen zajistit koupi knih v zahraničí.

• Spolehlivost
    • Dobre ceny
    • Velky vyber zahranicni literatury

Objednala jsem knihu pro dceru v anglickem jazyce, kterou jsem na ceskem trhu nesehnala. Byla jsem spokojena s cenou i s dobou dodani knihy.Tento internetovy obchod vsem doporucuji!