• v poho

...

• Skladem knihy a učebnice, které se nedají již jinde sehnat.

No tak se musím přidat k té hordě nespokojených lidí. Stále věřím, že kniha ještě dojde. Rozhodně nedoporučuji platit předem ale využít Českou poštu. Když už to nedojde tak aspoň neztratíte peníze. Naštěstí mě radši nenapadlo objednat více knih. Komunikace s pánem probíhala do té doby než mu došly peníze na účet. Od té doby nemám žádnou zprávu o termínu dodání, i když jsem ho několikrát urgovala.

• Za dva týdny od objednávky žádná aktivita ze strany obchodu

• jinde knihu neměli
    • webové stránky najednou nefungují

Snaha se dvakrat telefonicky spojit s obchodem dle instrukci pro osobni predani a pote zaslany dotaz emailem. Vse bez odpovedi

zboží objednáno 7.9. do 19.9.nedorazilo, proto jsem objednávku zrušila. Komunikace s obchodem špátná na první urgenci odpovězeno po týdnu na druhou již vůbec. Proto zrušeno.

• Komunikace a domluva.
    • nespolehlivý,neseriózní nereaguje hned,zboží, které si objedná jeden zákazník klidně prodají někomu jinému a na webových stránkách se v objednávce vygeneruje termín dodání, který obchod není schopen splnit

po termínu, kdy mi zboží mělo dojít poštou (asi týden po objednání), mi zavolal pán, že si knihu vyzvedl jiný zákazník, po této zkušenosti se budu obracet jen na větší, prověřené e-shopy

• Neexistuje

• Žádné
    • Nemožnost navázání komunikace

Silně tento obchod nedoporučuji. S člověkem pověřeným ke komunikaci jsem se nemohl spojit, jsem rád, že jsem neplatil předem. To bych asi o své peníze přišel.

• Vzhledem k tomu, žë toto byla jediná možnost, jak knihu zakoupit (jinak vyprodána), a vzhledem k tomu, že se celá komünikace odehrála přes email, a dokonce mi prodejce doručil knihu osobně až k domu, vidím celou transakci jako perfektní.
    • Snad jedině to, že prý na dveřích domu, kde se zboží vyzvedává, není zvonek, ale prodejce je velice ochotný a vstřícný doručit zboží i jinak.
    • Slabina, jaká slabina??
    • PRůSER jak MRAKY !!!!
    • ˇ3MEJDI !!!!
    • Všechny

PRYč a co nejdřív !!!!

Reakce obchodu knihy-vyprodej

???? Co jsme neposlali?? RR042103451CZ adresát odmítl zásilku převzít..

• Žádné!!!
    • Komunikace, lži a výmluvy majitele.

V žádném případě neobjednávejte nic z tohoto obchodu. Zboží mám zaplaceno již od 3. prosince 2015 (dnes je 9.3. 2016) a stále nedorazilo. Komunikace s majitelem, pokud se podaří dovolat - na maily nereaguje vůbec, je založena na výmluvách a planých slibech. Je to podvodník!!!

Reakce obchodu knihy-vyprodej

??? ???? Co jsme neposlali??

• Dobrá cena. Okamžitá reakce.
    • Doprava poštou. Kohoutovická pošta (Brno)ve skutečnosti nedoručuje do domu, permanentně předstírá, časově zpětně; "nezastižen" v rozporu se skutečností. Což přirozeně prodlužuje obdržení.

Byl jsem spokojen.

• Levné zboží
    • při reklamaci nevrací peníze

Velice ochotní,až když mají varacet peníze...lžou a nestydatě...

• Komunikácia s pánom pre osobný odber v Prahe absolútne strašná. Knihu do dnešného dňa nemám a sú to už skoro 2 týždne od objednávky a viacerých pokusoch o kontakt.

• Při komunikaci jste odkázani, až se Vám sám pan majitel bude chtít ozvat, protože telefony nebere a na maily odpovídá se zpožděním.
    • Objednávku jsem platila předem, když se nic nedělo, snažila jsem se zjistit, kdy by kniha mohla přijít. Protože bych čekala déle, než jsem mohla, domluvili jsme se, že mi budou ihned vráceny peníze - doposud jsem je nedostala...

Tento obchod nedoporučuji.
    Využila bych jej pouze v případě, že žádaný titul opravdu nemohu nikde jinde sehnat, ale určitě bych provedla platbu až po obdržení zboží.

• Dodání téměř ihned a všechno bylo naprosto bez chyby a odpovídalo přesně popisu.
    • Žádné

Mohu jen doporučit.

• rychlá komunikace
    • rychlá doprava
    • zboží v pořádku

Výborný obchod, jediný měl k dispozici knihu, po které je velká sháňka. Rychlé jednání pana majitele, odeslání přes Poštu - velmi rychlé. Doporučuji!

• v nabídce mají knihy, které nejdou jinde sehnat
    • kniha zaslána bez daňového dokladu - urgence

vstřícný prodejce