• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Velmi příjemná komunikace, osobní přístup
    • Není

nakupovala jsem pres stranky obchodu a hed bylo zbozi odeslano.Obchod doporucuji.

• Výborný přístup k zákazníkovi
    • Žádné

Doporučuji.

• Zboží jsem našla v tomto jediném obchodě, proto jsem ho objednala.
    • Nevím.

Doporučuji.

• je místní

Byla jsem velmi spokojená,doporučuji.
    Ať se daří.:-)

• Ceny
    • Nemožnost zaslat objednávku společností Zásilkovna

• Když nějaké zboží nemají skladem, tak zavolají a omluví se, což se dnes stává málokdy.

Doporučuji, příště zas nakoupím u vás.

• Ihned jsem byla emailem informována, že cd není skladem a že bude naskladněno 12 a ihned 13 jsem zboží obdržela :-)

• Stručně řečeno - prostě jsem sehnal, co jsem potřeboval.
    • Nevím o žádných

• přijatelné ceny
    • výborná komunikace!!!!

Jarda.

• Zboží dorazilo nekompletni chybělo seminko u jednoho kalendáře

• Přehlednost,rychlost, komunikace,ceny
    • Nevím o žádných.

Doporučuji ! Mám jen pozitivní zkušenosti.

• Výborná komunikace, rychlost dodání.

Jednoznačně doporučuji. Zajistí i muziku a knihy, které nejsou v e-shopu.

• Dobrý den zdraví velmi spokojená zákaznice Urbanová Marie,Jihlava Královský vršek 3538/28 Jihlava 586 01, rozhodla jsem se protože,vše bylo doručeno až do domu bez problému,hlavně ze zdravotních důvodu,které mám v mém věku 64.let a tisíckrát děkuji za Vaši ochotu a laskavost,co děláte pro nás dříve narozené,vše v naprostém pořádku. Našla jsem Vás na svém PC v pohodlí domova a tak jsem si objednala mé oblíbené DVD s Anička Volínová a Václav Žákovec a jsem naprosto spokojená s Vaší zásilkovou službou a děkuji Vám všem ,kteří se o nás velmi ochotně a dobře staráte Urbanová Marie,Jihlava.přeji Všem krásný a úspěšný den,hodně pracovní i osobních úspěchů,nashledanou se těší velmi spokojená zákaznice z krásné Vysočiny,Jihlavy,Urbanová.
    • Já si myslím,že je vše v pořádku já se před Vámi skláním s takovou ochotou a laskavostí jsem se již hodně dlouho nesetkala a tisíckrát děkuji Urbanová Marie,Jihlava.

Obchod ostatním vřele doporučím tady jsem to vykládala mým kamarádkám starobním důchodkyním,že jsem byla velmi mile překvapená s rychlím dodáním mého DVD a jsem velmi spokojená a doporučuji všem koho znám,scházíme se v klubech pečeme ,zpíváme,vyrábíme různé drobnosti,každý z nás podle svého zdravotního stavu a svých možností a je nám všem moc fajn,přátelství,kamarádství,pohoda a klid,jak to má vždy být,děkuji tisíckrát,vážím si každého dobého a upřímného člověka,jen faleš a lež nesnáším po celý život,děkuji krásný den přeji jen a všem s úsměvem ve tváři,at se Vám vždy jen a jen daří a vše vydrží pocelý život.Urbanová.

• cena a výborná komunikace s obchodem,když zboží nebylo na skladě,přišlo v nejbližším možném termínu

určitě tento obchod je opravdu velmi spolehlivý,můžu všem doporučit

• Operativnost
    • ----

S obchodem jsem spokojen a doporučuji ho i ostatním zájemcům.

• Dobrá komunikace,rychlé vyřízení objednávky

• je to přímo v bydlišti
    • nemá

Bezva