• příhodné ceny, dostupnost a rychlé doručení
    • internetové stránky - rozřazovače a listování

Velká nabídka, příznivé ceny a rychlé dodání. Naprostá spokojenost!

Zboží ani informaci o pozdní dodávce jsem neobdržela.

• Dobré ceny

• výrobek byl nejlevnější ze všech obchodů na internetu
    • nevím

Rychlé jednání,rychlá doprava.

• Původní volba padla kvůli ceně.
    • Komunikace.

Delší doručovací doba byla z důvodu objednávky knihy, která vycházela o týden později, než byla odeslána objednávka.

• Pohodlný nákup z domova
    • nevím o žádném

• objednávka z domova
    • dodací lhůta

- je to moje první zkušenost s tímto obchodem
    - bude-li následovat další, ovlivní samotné
    doručení knihy

• Velký výběr knih,rychlé zaslání
    • -

Doporučuji.

• nákup-prodej
    • pokud, pak budou nejspíš souviset s nákupem-prodejem

nakupujte,dokud je co

• přehledné stánky
    • nízké ceny

Určitě zde budu opět nakupovat, doporučuji i ostatním, velký výběr, výborná komunikace.

• Absolutně nekomunikuje!!!!!

Nakupte si raději u opravdu ověřených prodejců!!

• dobré ceny knih
    • žádná mě nenapadá

doporučila jsem ostatním známým

Těžko se vyjádřit k obchodu, který se zatím neuskutečnil. V prezentaci uvádějí, že vzhledem ke stěhování skladů bude odeslání zdrženo a odeslání bude provedeno v týdnu od 7. do 13. ledna 2013 (objednal a zaplatil jsem 9.1). Dnes je 20. ledna a zásilku jsem doposud neobdržel.

• Zboží jsem objednala před 15 dni, od té doby nemám žádné zprávy o průběhu a stavu objednávky.

• vůbec žádná komunikace

po odeslání objednávky přišlo pouze potvrzení před 13 dny a do dnes nic a zboží má byt dárek můžu s ním vůbec počítat?

Odeslala jsem objednávku a dle informací v e-shopu měla být odeslána druhý den (jelikož byla skladem). Když mi kniha nedorazila ani po 10 dnech, obchod jsem kontaktovala a bylo mi sděleno, že zavádí nový systém vydávání zboží, a nejsou schopni říct, kdy přesně zakázka odejde, ale že by to mělo být během dvou dnů. Nestalo se tak, obchod jsem kontaktovala znovu a byla jsem ujištěna, že mne budou do druhého dne informovat, jak to s vyřízením mé objednávky vypadá. Po dalších třech dnech, kdy jsem neobdržela žádnou zprávu jsem je opět kontaktovala a dozvěděla jsem se, že stále neví, kdy nový systém spustí,proto jsem svoji objednávku stornovala, abych si zboží mohla koupit jinde.
    Komunikace po telefonu byla sice příjemná s omluvou, ale domluvený postup nedokázali ani jednou dodržet.

• Okamžitě zaplaceno a zboží nedorazilo,obchod nereaguje.

Nespolehlivý

Zboží jsem objednala 27.12.2012 a i platební kartou zaplatila. Chápu, že do Nového roku se zboží neexpeduje. Po Novém roce jsem však čekala alespoň nějakou zprávu o stavu mé objednávky-bezúspěšně. Dne 7.1. jsem obchod kontaktovala a bylo mi sděleno, že se stěhovali a že mi zboží přijde do konce týdne (do 4 dnů). Bohužel je to již osmý den od reakce obchodu a zboží stále nikde. Na www stránkách při objednání nebyla o stěhování obchodu ani zmínka, knihy byly objednány k narozeninám, ty už máme dávno za sebou a dárek stále nikde! Velmi mne také udivilo, že obchod alespoň automatickou odpovědí neinformoval o svém stěhování a tudíž pozdním dodání zásilky.

• jisté pohodlí
    • věděla jsem,že objednávka dorazila, ale nevěděla jsem, zda se bude realizovat
    • nebyla jsem informována o tom, že zboží je na skladě a bude mi posláno, už jsem uvažovala o tom,že si knihu případně objednám jinde

kdybych obdržela výše zmíněnou informaci, byla bych naprosto spokojena - myslím, že obchod mohu doporučit i ostatním