• super zboží, rychlé dodání

100 bodů

• platby kartou, dobré ceny

Parádní nákup, až na kurýra PPL, který zásilku, zaplacenou kartou online, ztopil a myslel, že to nechám být. Jinak by zboží bylo doručeno do 2 dnů.

• Rozmanitost a spolahlivost ponukanych tovarov a produktov...

vždy Jsem byla spokojená s nakupem,s rychlosti dodani mé objednavky...nesmim zapomenout ani na skvělou a ochotnou obsluhu,která mi vždy poradila s jakýmkoliv problémem.rozhodně nadále zustanu věrnym zákazníkem :-)

• skvělá komunikace, rychlost reakcí, perfektní výběr a ceny
    • nemá

podle mě jednoznačně jelepší online g-shop

• Sortiment
    • přehlednost
    • jednání
    • :)

Důvod proč jsem nakoupil v obchodě byla kvůli jedné věci, kterou na ostatních podobných shopech nemají. Zboží které jsem původně chtěl nebylo skladem. V den objednání mi hned zvonil telefon s omluvou, že zboží není a že by bylo až za dlouhou dobu. Po telefonu jsme se dohodli na alternativě která vyhovovala. Zboží hned druhý den po objednání dorazilo! Obchod bych doporučil. Určitě budu v budoucnu opět nakupovat zde!

• rychlost a spolehlivost
    • nema slabiny

• Komplexnost

široký sortiment zboží, ochota, odborná pomoc

• velmi dobrá komunikace, ochota, možnost nákupu podle domluvy i po ukončení prodejní doby
    • nevím o ničem

• vše je jak má být
    • výdejní místa

prostě jsem našel co jsem hledal za příznivou cenu

Nedostatečné informace ohledně nabízeného zboží na e-shopu.

Reakce obchodu klecka.cz

Dobrý den. Velmi nás mrzí Vaše nespokojenost s vyřízením objednávky. Vaši objednávku jsme analyzovali a žádné pochybení jsme nenalezli. Přestože se jednalo o zboží na objednávku, tak jsme jej měli připraveno za 2 dny. Budeme velmi rádi za Vaše připomínky, kde jsme udělali chybu a jak můžeme naše služby zlepšit. Pokud byste nechtěl reagovat zde, budeme rádi, pokud se na nás obrátíte. Klidně přímo na mobil majitele 603452966.
    Děkujeme.

• Přehlednost, vstřícná komunikacer

• Je ve městě kde bydlím
    • Dobrá komunikace a domluva
    • Ochotný personál
    • Nelze se 100% zaručit kvalitou prodávaného produktu

Dobrý den.
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Rádi bychom naše služby ještě zlepšili, můžete nám prosím napsat podrobněji s kvalitou čeho jste byl nespokojen? Vždy se snažíme prodávat pouze kvalitní produkty a proto bychom rádi vyřešili Vaši případnou reklamaci. Nebo přivítali připomínky.

• Dobré semenné banky
    • Název obchodu

Spolehlivý partner

max spokojenost

• dobrá komunikace
    • ?

dobrá komunikace, perfektní ceny

• celkom široky vyber tovaru.
    • objednavky na Sk len kurirom

Reakce obchodu klecka.cz

Dobrý den. Děkujeme za Vaše hodnocení, jelikož nám na spokojenosti zákazníků velmi záleží, tak bychom byli velmi vděčni, pokud by jste nám mohl upřesnit jak můžeme zlepšit přehlednost eshopu či komunikaci, což jsou položky u kterých jste byl spíše nespokojen. Můžete se na nás kdykoliv obrátit, klidně přímo na telefon +420603452966. Na Slovensko jsme schopni posílat i jinými dopravci, ale bohužel ne na dobírku.

• přehlednost komunikace rychlost i když neni zboži skaldem
    • žadne sem neshledal

doporučuji super