• naprosté ignorování komunikace

pryč z obchodu

• super cena
    • chtela jsem objednat zboží ve 21h večer, omylem jsem klikla na tlačítko chat, vyskočilo mi tam okenko a již nešlo srolovat ani vypnout. nevidim na zboží, budu muset nakoupit jinde

dejte podmět lidem co zpravují stranky, je to špatně ošetřeno

• super cena
    • oblečení je kvalitní a perfektně sedí, já osobně jsem kupovala těhotenské oblečení (noční košile, elasťáky, triko) a naprostá spokojenost

• Já jsem za sebe spokojena.na otázky mi paní na infu odpověděla mile a ihned a zboží došlo v pořádku.rozhodne doporučují.

Ok

• RYCHLÉ DODÁNÍ VSTŘÍCNÉ JEDNÁNÍ ZBOŽÍ V NAPROSTÉM POŘÁDKU
    • NIC

JSE SPOKOJENA

Toto byl první nákup. Zboží bylo skladem, dodání rychlé, zboží přišlo v pořádku. Obchod doporučuji.

Nevěřte hodnocení, jsou objednaná na zakázku pí. Karolíny Mertové.

• -------

NEDOPORUČUJI, v říjnu je většina kladných hodnocení vymyšlených, pod záminkou výdělku lákají lidi inzerátem, aby přestože nic nekoupí , napsali pozitivní hodnocení, pak jim stejně odměnu nedají.

• Levně nakoupený a v pořádku dodané zboží

Spokojenost :-)

• Dlouhá doba dodání!
    • Špatná komunikace s obchodem!
    • NEDOPORUČUJI!

Opravdu jsem se s takovým eshopem ještě nesetkala. Za mě nedoporučuji.

• Velký výběr sortimentu
    • Kvalitní zboží
    • Výborné ceny
    • Skvělé služby
    • Přehlednost

S obchodem jsem velmi spokojená, vše co jsem potřebovala jsem našla, se vším mi rádi poradili a veškeré zboží došlo domů rychle a vpořádku.

• Komunikace, cena, rychlost

Za mne 100% spokojenost

• Skvělé ceny
    • Velký výběr zboží
    • Výborná komunikace se zákazníkem

S obchodem jsem spokojený, všem doporučuji. Nakoupíte zde za nízké ceny kvalitní zboží. Komunikovali se mnou mile a snažili se mi ve všem vyhovět.

• Kvalita

Zboží bylo v rychlosti dodáno. Kvalitní zboží za málo peněz. Celá rodina byla spokojená

• pohotová zákaznická podpora, odpověděli obratem a dobře mi poradili
    • prošla jsem několik obchodů a vybrala jsem si až tady, mají nejlepší sortiment
    • objednávka, platba i doručení proběhli bez komplikací

Bezproblémové vyřízení všech mých požadavků, rozhodně doporučuji všem pro nákup :)

• Skvělá cena
    • Velký výběr sortimentu
    • Rychlé jednání a doručení

Obchod mohu jedině doporučit. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Zboží bylo rychle doručené.

• dobré ceny,
    • přehlednost ,
    • rychlost doručení
    • --

mohu doporučit dalším kupujícím

• - velký výběr
    • - pohodlný nákup z domu
    • - rychlost dodání

Velmi dobrá komunikace a určitě všem můžu jen doporučit.

• Rychlá a ochotná komunikace se zákazníkem
    • Bleskurychlé dodání objednaného zboží
    • Kvalita samotného zboží mne opravdu oslnila
    • O ničem nevím

Tento obchod musím doporučit. Jedná se zákazníky vstřícně, rychle, mile. Zboží má vysokou kvalitu! Když nakoupíte zde, neprohloupíte.

• Rychlé jednání se zákazníkem a zároveň dodání objednaného zboží
    • Pekný a bohatý sortiment
    • Dárky k objednávkám

Mohu doporučit, z vlastní zkušenosti vím, že ne každý obchod umí vyhovět zákazníkům, ale tento překvapil.