• 20,12,2017 jsem objednal Komoda K2-3D-2S Provedení: Buk zaplaceno dodnes 8,1,2018 zboží nedoručeno

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Objednávku jste uhradil 28.12. Od tohoto termínu je objednávka závazná a běží 14-ti denní doba na dodání, která byla uvedena u zboží. Proto Vám zboží nemohlo být prozatím dodáno.

Jakmile budeme zboží expedovat, budeme Vás o expedici informovat e-mailem.

• Klamavá reklama

• Nákupní řád

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Náš nákupní řád je v souladu s českým obchodním zákoníkem a schválený a zkontrolovaný i COI.
    Pokud máte výhrady k nějaké části našeho Nákupního řádu, kontaktujte nás prosím na e-mailu [email protected]

• dlouhé doručení

Naslibujete jak rychle doručíte zboží a nakonec na něj čekám přes 14 dní od doby kdy mělo bát doručeno. Z boží jste měli skladem. Objednáno 26.10.2017 a doručeno 23.11.2017!!!

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Za delší dodací dobu se omlouváme. Termín dodání nám opakovaně posunoval dodavatel zboží, proto jsme dobu dodání posunovali i Vám. Termíny dodání s dodavatelem aktuálně řešíme, Váš případ není jedinný.

Za delší dodací termín se ještě jednou omlouváme.

Team ketyban.cz

• dle údajů na e-shopu mělo být zboží dodáno do týdne. Nyní již uplynuly dva týdny a zboží nikde...

Záměrně jsem nakoupil zboží u tohoto obchodu, třebaže bylo dražší než jinde, ale slibovali krátkou dodací lhůtu. Tu ale nedodrželi.

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Kontaktujte nás prosím s číslem objednávky Ze dne 15.11.2017 kdy jste provedl nákup neevidujeme žádnou objendávku, u které bychom nedodrželi dobu dodání. Nemohlo dojít k záměně e-shopu?

Team ketyban.cz

• Uvádějí dodací lhůtu 2-4 týdny. Teď běží 7 týden a zboží v nedohlednu.

Opakované prodlužování dodací lhůty.

Bohužel mají v nabídce zboží, které nejsou schopni dodat.

• Po 12 dnech od objednání nemám žádnou zprávu ó mém zboží

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Vaše zboží bude dostupné 27.10.2017 Tato informace byla u zboží uvedena i v době objednání zboží. Proto Vám prozatím zboží nemohlo být doručeno.

Jakmile budeme zboží expedovat, budeme Vás o expedici informovat e-mailem.

Team ketyban.cz

Zboží má dodací lhůtu 1-2týdny, po uplynulé lhůtě přišel jen email že zboží jim nebylo dodáno výrobcem a že neví kdy se tak stane.

• Dlouhá dodací lhůta píší max.6 až 7 týdnů. Mě běží 9 týden a stále nic

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. U Vaší objednávky aktuálně začíná 8 týden s tí, že zboží bude v tomto týdnu expedováno. K prodloužení dodacího termínu došo z důvodu státních svátků.

Za delší dodací termín se omlouváme.

Team ketyban.cz

Tento obchod nedoporučuji, ne zrovna rychle vyřizují reklamace, pořád se musí upomínat.

• Komunikace příšerná - operátorka byla velmi nepříjemná. Dodací lhůta nebyla dodržena- na dotaz proč nic nepřišlo nám bylo řečeno, že do konce dalšího týdne už to snad stihnou. Vrchol všeho je, že ani tento prodlouzený termín nebyli chopni dodržet. Podotýkám, že šlo pouze o zaslání křesla v území ČR což nezvládli ani za 4 týdny. Nejspíše mají dostatečně velkou klientelu a o další zákazníky nestojí.

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Dodací doba u Vámi objednaného křesla je 3-5 týdnů. Tato informace je u zboží zřetelně uvedena.

Pokud by jste objednala křeslo skladem, bylo by do ručeno do 48hodin.

Team ketyban.cz

• zboží nebylo kompletní a náprava trvá příliš dlouho

Co se týká obchodu, asi bych moc výtek neměla, ale přeprava je velmi špatná TOPTRANS, zrcadlo na skříni rozbité, musela jsem si nechat udělat nové, jedny dveře vyštíplé, nedodány hroty do jedné skříně na poličky, zase jsem čekal cca 14 dní. Už nikdy si neobjednám žádný nábytek, mimo své bydliště. Ani nedoporučím známým.

• výběr nevhodného dopravce,

Obchod jako takový zafungoval bez problému. delší dodací lhůta byla způsobena výrobce, zřejmě se kompletuje až po objednávce.
    Přesto nemohu obchod doporučit, protože zřejmě nemá dobře zasmluvněnou dopravu. Při objednávce komody, která má cca 100kg mi systém zaúčtoval dopravu a konkrétního dopravce nebylo možné zvolit. Při dodání zavolal řidič ze společnosti FOFR a oznámil, že komodu veze a že tam musím mít někoho kdo to složí, protože on to nesloží když je to tak těžké a že to není jeho problém. Končil hovor tím, že to vrátí dodavateli, když to prý nechci. Po mém urgování toto prodejce obratem řešil a ze strany dopravce byla přislíbena náprava. Další den tedy přijel jiný dopravce s pohyblivým čelem. Komodu tedy bez problému složil, ale i tak jsem mu musela pomoci, protože pokud nemáte bezbarierový vstup tak těžko sám chlap přenese 100kg vážící komodu přes betonový schod.

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodocení. Za řidiče přepravní firmy se omlouváme. Přepravní firma měla již napoprvé zajistit auto s pohyblivým čelem, nikoliv až po urgenci.

Doufáme, že Vám komoda bude dlouho dobře sloužit.

Team ketyban.cz

Dodací lhůta strašná, slíbeno dodání do týdne a nakonec po několika urgencích 17 dní a ty výmluvy pokaždý kamion,pokaždý telefon,sněhové závěje a uvízlý kamion( a přitom při objednání potvrzeno že mají skladem ve Veselí) no nikdy víc.dcera spala 14 dní na nafukovací matraci na zemi.

• zadne
    • spatne jednani

nanakupovat,spatne jednani,dodaci lhuta je delsi nez je psano.

Reakce obchodu Ketyban.cz

děkujeme za hodnocení. Nespletla jste si ale obchod? V hodnocení jste uvedla, že Vám zboží přišlo poškozené. My jsme Vám ale zboží ještě neexpedovali.

Prověřte prosím, jestli hodnocení patří skutečně nám.

Team ketyban.cz

• Dodávka mi nedorazila ani po 33 dnech!

• Bohužel žádné
    • 1. dodací lhůta 5-6 týdnů - stále nedorazilo po 7 týdnech
    • 2. komunikace - nebylo přiznáno viny
    • 3. namjí vlastní přepravu. Nevím, co budu dělat, až mi v následujícich dnech přijde gauč a já si ho budu muset sama tahat do schodů.
    • 4. hodnotit něco, co ani nedorazilo. Dost mě to vytočilo, když čekám tak dlouho.

• Byla jsem obratem j
    • informována o přijeti objednavky a platby
    • Na webu se uvadi do 5 dnu a po 13 dnech jsem zbozi neobdrzela

Mozna je to jen ted pred vanocemi, ale neni dodrzena lhuta uvedena na strankach teto firmy. Takze pokud pospichate na zbozi, tak s vetsim predstihem.