• Skůtr obj.před 10dny doba dodání do 3dnů zátím nic zvažuji zrušení obj.

• skútr dorazil ale ale všiml jsem si 2 prasklin na plastech nemělo by se to stávat takže sto procent to není dávejte si pozor
    • zboží dorazilo velmi brzi

• Parádní přístup, stroje EURO3
    • prodejna se špatně hledá

Všem doporučuju, palec nahoru

• žadné

jsou nespolehlivý nedoporučuji nákup v tomto krámu

Reakce obchodu Kentoya Brno

Děkujeme za Vaše hodnocení a čas jemu věnovaný. Mějte se krásně. S pozdravem Robin Šustai

• - nic zde nekupujte
    • - neseriózní jednání
    • - nezvedají telefon , neodpovídají na e-maily
    • - dodávají nekvalitní zboží
    • - vůbec necítí zodpovědnost za prodané zboží
    • - nemají v pořádku smlouvy

Nikdy zde nic nekupujte

Reakce obchodu Kentoya Brno

Dobrý den, mrzí mne vaše postřehy, ale nesouhlasím s tím, že necítím zodpovědnost za prodané zboží, když by to tak bylo nejel bych si pro váš stroj z Brna k vám do Prahy aby se vám u nás mohl opravit. Neuvádíte pravdu. A že "neodpovídají na e-maily" ? Mohu doložit, že jsem vám nejméně 30 na email odpověděl, nemohu za to, že máte potřebu paní Páleníková psát 10x za den. Nejste ani na tolik fér, že nedovedete uvést své pravé jméno, bohužel máte tu smůlu, že zde na Heureka vidím číslo vaší objednávky a podle toho si vás identifikuji. Robin Šustai

• Velmi špatný obchod, scooter který jsme koupili jsme po 14 dnech museli reklamovat, z motoru tekl olej, zrcátka nedržela v žádné pozici, z baterie tekla kyselina a vybila se.
    • Komunikace obchodu ohledně reklamace byla velmi neprofesionální, nejprve vůbec nezvedali telefon neodepisovali na e-maily a vrcholem bylo že když už začali komunikovat, používali sprostá slova. Velmi nedoporučuji zde cokoli nakupovat.

V žádném případě zde nic nekupujte!

Reakce obchodu Kentoya Brno

Opět paní Páleníková, nemáte soudnost. Myslíte, že když budete tu na Heuréka psát více recenzí, že někomu uškodíte? Děláte ze sebe jen ... Robin Šustai

• přehlednost webových stránek
    • o něco nižší ceny
    • špatná komunikace
    • nedodržení termínů

Zboží jsem objednal 8.6.2016. Po týdnu jsem zavolal a byl jsem ujištěn, že zboží již balí a druhý den ho dostanu. Za dalších pár dní jsem znovu volal a plachta prý přišla poškozena, proto čekají na další. Po dalších pár dnech jsem objednávku zrušil, už jsem nechtěl čekat. Jako odpověď přišlo, že jim pro změnu zámek přišel poškození, proto čekali na jiný.......

Reakce obchodu Kentoya Brno

Omlouváme se za spackanou objednávku. Šustai

• Přehlednost

Ještě uvidím zatím bez problémů

Děkujeme za váš názor... Šustai

Děkujeme za vaše hodnocení. Robin Šustai

Bohužel, přes pečlivé měření obvodu hlavy mě je přilba malá.
    Naprosto bezproblémová telefonická komunikace, objednané větší číslo a výměna má proběhnout do dvou - třech dní. Děkuji.

• Dobré ceny, dobrá komunikace, široký, cenově dostupný sortiment

V pohodě a na úrovni

Děkujeme za vaše hodnocení. Šustai

Nepřišla dárková přilba.

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Šustai

• Ceny a sluzby na urovni

Mohu doporucit

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Šustai

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.