Doporučuji.

vše OK

Zboží bylo dodáno včas

Vřele doporučuji

• Zabije spolehlivě jakýkoli hmyz.
    • Při zabití hmyzu vydá strašně hlasitou ránu, asi jako kapslíková pistole, dobré na přivození zástavy srdce. Výhoda je ale v tom, že hmyz netrpí a je okamžitě mrtvý. Kvůli tomu byla lampa zakoupena, protože předchozí lampa hmyz jen omráčila či přizabila a pak se ještě několik hodin trápil. Ale člověk nemá nervy na to být s touto hlasitou lampou v jedné místnosti, takže ji budu používat pouze tak, že ji budu zapínat, když v dané místnosti nikdo není, a navíc bude vhodné zavřít do místnosti dveře a na ně pověsti výstražnou ceduli :).

Reakce obchodu Kempergroup.cz

Dotazník spokojenosti slouží k hodnocení obchodu... K hodnocení či recenzování produktu slouží dotazník produktový. Nicméně i tak děkujeme, jste v podstatě spokojena a to je nejdůležitější :)

• Dobré ceny, kvalitní zboží, ochota, zboží odeslané obratem

žádná

• široký sortiment

mohu doporučit

• Přehlednost
    • Sortiment zboží

• Přehlednost nabídky, rychlé dodání.
    • Nevím

Doporučuji.

Zakoupená Řezačka polystyrénu a plastů KG PROFI, není vůbec vhodná na řezaní plastů . Tudíž je mi úplně k ničemu . Po žádosti o vrácení nebo výměně za jiný výrobek který by nám byl alespoň k něčemu, jsem byl odkázán ať si koupím jakousi křídu a změřím si teplotu řezného nože .. :(
    Takže IČařům vřele nedoporučuji .. Zase jedna firma která tvrdě zneužívá mezeru v našich zákonech že firma nemá právo objednané zboží vrátit ..

Reakce obchodu Kempergroup.cz

Vážený pane, rozporoval jste dosažitelnou teplotu, my jsme Vám nenavrhovali ať si koupíte termo křídu, pouze jsme Vám nabídli ať reklamujete produkt a my teplotu termo křídou přeměříme. Výměna? Takže Vy nám pošlete bezvadný, ale použitý, znovu neprodejný produkt, který vyhodíme a my Vám s úsměvem nabídneme nějaký jiný. A nejlépe zdarma, že? Ne pane, u nás ne.

• Zaujala mne pekna reklama na internetu. Nikde jinde jsem se s timto druhem miniautogenu nesetkal
    • Nedokazu posoudit

Jediny problem nastal-a o tom jsem nemel ani tuseni
    ,ze je to vubec mozne-miniautogen EKO ma pripojovaci ventil na kyslik s pravym zavitem a u nas v Havirove v OBI (kde jsem chtel plyn a kyslik pak pravidelne nakupovat,vzhledem k postovnemu) jsem koupil (na prvni pohled stejnou lahev) na kyslik s levym zavitem. (S pravym zavitem nevedou).To bylo doma prekvapeni. Doporucuji zakazniky na to upozornovat. Nebyly by pak potize. (Musim udelat novou objednavku na lahev od vas-ktera je drazsi o cca 100 Kc a jeste dalsi vydaje na postovne-dalsi cca stovka.

Reakce obchodu Kempergroup.cz

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Pozn.: v popisu produktu máme uvedeno, že kyslíkový ventil má pravý závit.

Objednané zboží (plynový ventil) nebylo 100% funkční a jelikož přes něj i při zavření ucházel plyn by se dalo označit za životu nebezpečné.

Reakce obchodu Kempergroup.cz

Dá se chápat Vaše rozčarování z vadného ventilu, i když o nebezpečí nelze hovořit, ventil byl kyslíkový, kyslík neublíží, navíc v mizivém množství... Nicméně, tento formulář pro hodnocení, slouží k hodnocení obchodu "jak jste byl spokojen s nákupním procesem a následným zákaznickými servisem". Objednané Vám nebylo doručeno v podstatě ihned? Nebyla Vaše reklamace vyřízena k Vaší spokojenosti za 1 den? Komunikovali jsme s Vámi více než standardně? Odpovíme si sami....ANO.
    S čím tedy nejste spokojeni? S produktem? I u značkového výrobce se stane chyba, kterou jsme okamžitě uznali. M.j. pro hodnocení produktu slouží jiný formulář....Tato recenze nás mrzí.

• zákaznický přístup.

• -zajímavé zboží
    • -rychlé dodání

Mohu jen doporučit. S kvalitou a parametry zboží jsem zatím velmi spokojen, doufám, že to vydrží.Oproti halogenovému zářiči má zakoupený karbonový infrazářič podstatně lepší parametry,příjemnější a vydatnější záření a dosah ohřevu.Vypadá to zatím, že ušetříme tím pádem i na spotřebě.Milé překvapení.

Reakce obchodu Kempergroup.cz

Děkujeme za milé hodnocení :)

• nevím

Rozhodně doporučuji!

Rozhodně děkujeme :)

• Výběr , cena , rychlost dodání .
    • Neznám .

Jsem spokojen .

• Váš obchod má produkt-pájecí pero 25 W s kterým se velmi dobře pájí. U jiných e-shopů jsem podobný produkt nenašel.
    • Neznám slabiny vašeho obchodu.

Doporučuji váš obchod dalším zákazníkům.

Reakce obchodu Kempergroup.cz

Velmi děkujeme, navíc nás těší spokojenost s pájkou.

• Specializované zboží
    • Nepracuje přes vánoční svátky

• Nelze platit kartou ani platební bránou, nutno platit z účtu a čekat na převod peněz. :(