Nic záporného jsem nezjistila. Vše došlo v pořadku a hlavně jsem nemusela platit předem.

Vážená zákaznice,

děkujeme za hodnocení, které jste nám udělila. Vaše spokojenost s nákupem na našem e-shopu nás velice těší. Budeme rádi, když se k nám v budoucnu vrátíte.

S přáním příjemného dne, tým AMBRA

super

Vážená zákaznice,

děkujeme za kladné hodnocení. Budeme rádi, když se k nám v budoucnu vrátíte.

S přáním příjemného dne, tým AMBRA.

Zakázková plomba vyrobena během dvou týdnů včetně vánočních svátků. Super.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše spokojenost s nákupem na našem e-shopu nás velice těší. Budeme rádi, pokud se k nám i v budoucnu vrátíte.

• rychlost vyřízení, serióznost

rychlost vyřízení a dodání, serióznost

Vážená zákaznice,

těší nás Vaše hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste byla s nákupem spokojená a věříme, že se v budoucnu na nás opět s důvěrou obrátíte.

S přáním příjemného dne, tým Ambra.

• přehlednost webu, rychlost dodání, dobrá komunikace s klientem

Vážený zákazníku,

velmi děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Jsme velice rádi, že jste byl s nákupem na našem e-shopu spokojen. Budeme se těšit na případnou další spolupráci.

S přáním příjemného dne, tým AMBRA.

• Rychlost dodání zboží,dobrý obal.
    • -

Vážený zákazníku,

velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem spokojený a snad se na nás v budoucnu opět s důvěrou obrátíte.

S přáním příjemného dne, tým Ambra.

• Objednala jsem a hned zaplatila kartotéku,která má v e-shopu dodání do 6 dnů, budu na ní čekat 2 měsíce, prý covid /?/.
    • Kdybych to věděla,objednala bych jinde. Platí se i za dopravu,která je běžně na e-shopech u daných kartoték zdarma.

Vážená zákaznice,

mrzí nás Vaše recenze. Bohužel s covidem se vše prodlužuje, jak dodávky, tak i výroba. To bohužel neovlivníme.
    Informaci o termínu dodání jste se zpožděním obdržela 22.11.2021 e-mailem, rovněž jsme na tuto informaci čekali od výrobce.
    Velmi se omlouváme za komplikace, děkujeme za pochopení a doufáme, že se na nás i přes vzniklé komplikace v budoucnu opět s důvěrou obrátíte.

S přáním příjemného dne, tým Ambra.

• Pěkná, snadno se vysává - udržuje.

Vysoké poštovné.

S přáním příjemného dne, Tým Ambra.

Vše super objednávala jsem si již poněkolikáté a vždy v pohodě

Vážená zákaznice,

velmi si vážíme Vašeho hodnocení. Těší nás, že jste byla s nákupem spokojená a snad se na nás v budoucnu opět s důvěrou obrátíte.

S přáním příjemného dne, Tým Ambra.

• ochota poskytnout detaily k poptávce
    • komplikovaný nákup při nastavení osobního odběru - dlouhá dodací lhůta
    • komunikace výhradně přes mail

Reakce obchodu Ambra katalog

mrzí nás Vaše recenze. Kolegyně s Vámi komunikovaly, jak mailem, tak i telefonicky... Vaše zboží jste objednával 27.10 před státním svátkem a bylo k osobnímu odběru do 5 pracovních dnů. Bohužel došlo ke zdržení, ne naší vinou, za což se ještě jednou omlouváme.
    Děkujeme za pochopení a doufáme, že se na nás i přes vzniklé komplikace v budoucnu opět s důvěrou obrátíte.

S přáním příjemného dne, tým Ambra.

• Na tel. ověření říkali, že mají skladem a mohou hned odeslat, proto jsem objednal
    • Když jsem po 9-ti dnech volal, že zatím nic nedorazilo, bylo mi řečeno, že paní, která má moje zboží na starosti tam není, proto to neposlali. Slíbili, že pošlou - tak se budu těšit
    • Od přijetí objednávky žádná kumunikace

Reakce obchodu Ambra katalog

mrzí nás Vaše zkušenost, v dnešní "šílené" době se snažíme dělat pro zákazníka maximum. Bohužel někdy nastanou komplikace, což se stalo ve Vašem případě. Situaci jsme napravili, zboží bylo dodáno. Ještě jednou se moc omlouváme.
    Děkujeme za pochopení a doufáme, že tato zkušenost Vás neodradí od další spolupráce.

S přáním příjemného dne, tým Ambra.

Velmi dobra komunikace. Vcasne doruceni.

S přáním příjemného dne, tým Ambra.

Objednal jsem plastové barely 50 litrů. Na obrázku to vypadá jako staré dobré barely, které sloužily desetiletí. Přišly barely které mají stěny tenké jako z papíru, tak na jedno použití. Je to podvod!

Dobrý den vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi i za ohodnocení.
    Co se kvality zboží týče, snažíme se mít v sortimentu jen ty položky, které vnímáme bezproblémové a pokud to tak není - nenabízíme ho. Plastový sud je vyrobeny z HDPE (vysokohustotní polyethylen) s potravinářským atestem. V případě, že zboží nenaplnilo Vaše očekávání, mrzí nás to, máte možnost zboží vrátit do 14 dní. Ovšem nesmí být použité a poničené.

S přáním příjemného dne, tým Ambra.

• Rychlé a transparentní jednání.
    • Výborná komunikace.

S přáním příjemného dne, Tým Ambra.

• Rychlé vyřízení mé objednávky.
    • Předražená doprava a nemožnost zvolit jiného dopravce.

Vážený zákazníku,

O rozšíření možnosti výběru dopravce se stále jedná.

Vše O.K.

špatná komunikace

Vážený zákazníku,

velmi se vážíme Vašeho hodnocení. Vaše objednávka byla zadána v odpoledních hodinách. Následující den zpracována a odeslána do skladu k zabalení a další den předána spedici. O čem jste byl informován emailem.
    Zdržení doručení balíku bylo bohužel na straně dopravce, za což se zpětně ještě jednou omlouváme.

Snad na náš eshop nezanevřete a v budoucnu se opět na nás obrátíte.
    S přáním příjemného dne, Tým Ambra.

• rychlé vyřízení a doručení

Vážený zákazníku,

velmi se vážíme Vašeho hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem spokojený a snad se na nás v budoucnu opět s důvěrou obrátíte.

S přáním příjemného dne, Tým Ambra.

• Automatické vyřešení problému se zapomenutými etiketami

Vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocení, které jste nám udělil. Vaše spokojenost s nákupem na našem e-shopu nás velice těší. Budeme rádi, pokud k nám i v budoucnu zavítáte.