• profesionální poradenství, dodání do druhého dne.

maximální spokojenost

Reakce obchodu KASSEL

Velice si vážíme Vašeho hodnocení a těšíme se na další nákup. Společnost KASSEL - tech s.r.o.

• rychlost, kvalitu,dobreou komunikaci

spolehlivost, dobra kvalita, vyborna komunikace, dobry prehled o zbozi

Reakce obchodu KASSEL

• Rychlost dodání, ve čtvrtek jsem objednal v pátek měl doma:)
    • ceny v pořádku...
    • asi nic

doporučuji mají velký výběr

Reakce obchodu KASSEL

Dobrá cena, rychlost vyřízení, skvělá komunikace, navíc jsem dostal dárek. Děkuji.

• cena, rychlost dodání

Reakce obchodu KASSEL

Byl jsem velice spokojen, a mile překvapen s rychlostí dodaní zboží.Děkuji a DOPORUČUJI.

Reakce obchodu KASSEL

• koupil jsem zde zboží, které jinde neměli
    • 1-nejednoznačné označení balení
    • konkréktně u mnou kupovaného zboží bylo uvedeno 500 ks, v detailu zboží 1000 kusů a na faktuře 10x 100 kusů
    • 2-i když jsem nakupoval jako firma, na faktuře nebyla uvedena a musel jsem si vyžádat novou fakturu. Ta mi byla emailem zaslána.

• cena,

• nákup z domova

super

• vše bylo skladem

Reakce obchodu KASSEL

Děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na případný další nákup. Společnost KASSEL - tech s.r.o.

• dobré a neobvyklé zboží
    • seriozní jednání

doporučuji obchod známým

Reakce obchodu KASSEL

Dobrý den, děkujeme za Váš názor a hodnocení. Společnost KASSEL - tech s.r.o.

• Perfektní a profesionální přístup k zákazníkovi
    • Rychlé jednání rychlé doručení

Doporučil bych tento obchod z duvodu profesionálního jednání

• u konkretniho zbozi -nejlepsi cena
    • -

o.k.

Reakce obchodu KASSEL

Dobrý den, s velkým zpožděním děkujeme za Vaše hodnocení a budeme rádi, když nadále budete nakupovat na našem e-shopu. Společnost KASSEL - tech s.r.o.

• nevím

obsáhlý sortiment, tahové zkoušky na fasádní hmoždinky.

• široký sortiment
    • Drahé dopravné.

Žádný vážný problém. Dodávka skladového zboží za 3 dny = plánovat nákup předem.

• výhodná cena
    • rychlá dodávka
    • Faktůra v emailové příloze
    • V sortimentu jsem nenašel vrut se šesti hrannou hlavou
    • Poškozený doklad v obsahu balení

Ryclé dodání zboží
    dalším doporučuji
    Při poškozeném dokladu jsem měl náhradu na emailu

Reakce obchodu KASSEL

• Solidnost a vstřícnost v jednání ze zákazníkem

Reakce obchodu KASSEL

• Vyborna cena zbozi s porovnani s kamennym.
    • zadne jsem nenasel

Velmi dorby obchod, mozna bych jeste rozsiril sortiment a dalsi vyrobky.
    Ale urcite bych obchod doporucil a pokud bude treba budu v nem nakupovat i nadale.