• Nesoulad internetového obchodu s kamenou prodejnou.Poukázky mají zvlášť pro internetový obchod (i když je na nich uvedeno: Poukázka platná na všech obchodech firmy Kašpárek spol s r.o. www.kasparek-baby.cz) a zvlášť pro kamenné prodejny, ale bohužel to není nikde vyznačeno, takže ačkoliv jsem si vyzvedávala zboží na prodejně, poukázku, kterou jsem dostala jako dárek mi nevzali. Nabídli mi, že nákup přes internet stornují a zboží mi prodají znovu, abych mohla platit zmíněnou poukázkou, ale tentokrát by to bylo za jiné, vyšší ceny - ceny kamenné prodejny.

• Na eshope nie je skutocne mnozstvo veci - alebo mozno su, ale su vylozene na predajni a nedaju sa zakupit. Na zaklade registracie som dostala kupon na zlavu, ale nebol tak dodatok, ze sa da vyuzil len na neakciove veci, takze obrovska chyba. Na zaklade mojej kupy cez internet si overovali na zaklade mojho OP ci preberam ja ten produkt a opisovali si moje cislo - cize zneuzivanie osobnych udajov naco nema takyto obchod vobec pravo. Otravovanie telefonatmi pocas nedele.

- zly eshop a zla komunikacia s pracovnikom a obtazovanie pocas nedele
    - zneuzivanie osobnych udajov naco vobec nemaju pravo
    - klamanie zakaznikom pomocou zliav, ktore sa nedaju uplatnit cez eshop na zlavneny tovar (nikde to tam nie je uvedene)

Reakce obchodu Kašpárek baby

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost.
    Naši pracovníci se snaží Vaši objednávku vyřídit co nejrychleji a proto pracují i o víkendech...
    Provedením objednávky jste souhlasila s našimi obchodními podmínkami, a tedy i s tím, že má prodávající anebo dopravce právo na to ověřit vaši totožnost občanským průkazem anebo cestovním pasem a zaznamenat si číslo dokladu v zájmu předcházení podvodnému jednání. Zároveň je v obchodním podmínkách jasně řečeno, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné a můžete svůj souhlas s ním kdykoli odvolat... viz http://www.kasparek-baby.cz/obchodni-podminky
    Doufáme, že Vás tato zkušenost neodradí od dalšího nákupu u Kašpárka.
    S přáním všeho dobrého
    Tým Kašpárek-baby

23. 3. jsem objednávala poukázku do e-shopu. Stav objednávky 4. 4. - nevyřízená. Z tohoto obchodu jsem objednávala poprvé a byla jsem nespokojená.

• obchod velmi často poskytuje slevy
    • infolinka i o víkendu
    • sleva, kterou jsem chtěla využít, ve skutečnosti neexistovala
    • přišel mi informační e-mail, který upozorňoval na slevu na autosedačky Romer - pouze na určitý víkend
    • přestože jsme dodržela termín, ve kterém sleva měla platit, ani po odeslání objednávky nedošlo k upravení ceny produktu
    • ani po telefonátu do obchodu mi nedokázali poskytnout vysvětlení, proč se sleva nezapočítá, vypadalo to, že paní, se kterou hovořím, ani o žádné slevě neví

Nemohu v žádném případě doporučit
    i vzhledem k nepřesnosti na stránkách - např. jsem si všimla naprosto stejného označení (chybného)dvou různých typů autosedaček stejné značky - liší se jen cenou a fotkou
    v tomto případě bych měla obavy, že dojde k záměně objednané věci
    za mě nespolehlivý obchod

Zadala jsem při objednávce kupon iBOD, dle instrukcí měl obchod reagovat k přepočtení ceny. Ani po urgenci se tak ale nestalo.

• dlouhé dodání na jinou prodejnu

pokud spěcháte nakupte jinde

• zboží nabízené na e shopu, bez problémů šlo koupit a po pár dnech omluva,že není a nelze sehnat...bez problémů jsem koupila jinde za ty samé peníze...

Nebyla jsem informovana o doruceni zasilky, musela jsem si zavolat a tam mi tvrdili, jsem byla informovana. Sms a email dorazily nasledujici den.
    Pri prevzeti jsme natrefili na neochotnou prodavacku, temer nam nechtela ukazat slozeny kocarek, chvili jsme jeste vahali nad barvou a ona nam rekla at si tenhle vezmeme a posleme zpet do eshopu a vybereme si jinou barvu ( myslim, ze by stacilo neprevzit tento..). Nanoznik neumela nandat, nastesti dorazila prijemna kolegyne a vse dopadlo ok.

• Velký sortiment
    • Když je zboží na vašich www na skladu, tak bych ho též měla obdržet! Ne dostat email po týdnu, že už není na skladě. Tohle se mi stalo se 2 objednávkami, a proto od vás už vícekrát nakupovat nechci.. Mohli jste mi nabídnout jinou velikost, ale i když jsem vám poslala 2 emaily, nikdo neodpověděl.

Nakupujte jinde..

• uvádí jako skladem zboží, které nemají
    • bylo mi řečeno, že mnou objednané zboží nemají, ale ještě 2 dny bylo toto zboží na jejich eshopu uváděno jako skladem¨
    • není to pouze moje zkušenost, ale mých dalších 3 kamarádek, které objednávaly každá jiný druh zboží a mají stejnou zkušenost jako já

buď mají nepořádek ve skladových zásobách (popř. nejsou schopni uvádět pravý stav zboží na stránkách eshopu) a nebo záměrně klamou zákazníky

Objednám a po třech dnes dostanu odpověď a to mě nepřijde v dnešní době dobré.
    A když zjistím, že má ochod inventuru není možné si to vyzvednou jinde a použít internetovou objednávku.
    Musel jsem to zakoupit 0 20% dráž

• Zřejmě jim moc nefunguje e-shopový systém, propojení e-shopu s reálnými skladovými zásobami. A pak taky dost vázla komunikace: Uváděli skladem zboží, které skladem už nebylo - o tomto mě neinformovali a pak nedali ani vědět, že musí zboží zajistit u dodavatele a vše se zdrží (což je dost nepříjemné, když se jedná o takové zdržení několik týdnů před porodem a nastávající maminka potřebuje mít vše přichystané a zajištěné...).
    • O potížích s objednávkou dali vědět až asi po 2 týdnech, že zboží (kočárek) nemá ani dodavatel (když jsem se přitom snažila zajistit kočárek z jiného obchodu, hned na druhý den mi volali, jestli je možné jej u dodavatele vůbec sehnat - přitom se jednalo o stejného dodavatele a stejný kočárek, jaký jsem se pokoušela objednat u Kašpárek baby).
    • Nakonec naštěstí byl ale e-shop dost solidní a z předem zaplacené objednávky vrátil zpět peníze za část objednávky, kterou nebyl schopen sehnat ani u dodavatele...

• Dlouhá dodací lhůta…

• Slušná cena, široká nabídka.
    • Podle toho jak byl balicek zabalen, bych si myslel, ze to nekdo delal poprve. Dlouha doba dodani, protoze nektere zbozi nebylo skladem, ac se na strankach tvarilo, ze skladem je. Zbozi vyexpedovali az po nasem telefonatu.

Obdrzene zbozi je v poradku, jsme radi ze ho mame, ale pri dalsi objednavce radeji zvolim odber v jejich kamenne prodejne.

• -nefungující e-shop
    • -špatná komunikace
    • -objednané zboží které bylo skladem bylo nakonec vyprodané

nakupovat přes e-shop nedoporučuji

Zboží v e-shopu uvedeno,že je skladem a akce na dopravu zdarma. Po 3 dnech mi volala asistentka a oznámila,že ani jednu z položek nemají skladem. Akce na dopravu zdarma mohla být využitá v jiném e-shopu,který má aktualizované skladové zásoby.

• Objednala jsem černé odrážedlo Hello Kitty a namísto černého přišlo růžové. Jsem velice zklamaná že při ceně tohoto zboží je možné zaslat zcela jiné odrážedlo než bylo objenáno.

Pokud chcete dostat jiné zboží než jste si objednali, tak to zkuste tady.

• Špatné informace,neflexibilnost

• na webových stránkách je tento produkt, ale ve skutečnosti není dostupný

• Dodací lhůta

Zboží co jsem objednala zatím stále nedorazilo.Z obchodu mě informovali,že to kompletuje jiný obchod a že se mi ozvou nejpozději do pěti prac.dnů.Zatím se tak nestalo.