Obchod je přehledný, rychlost odeslání výborná,
    jen klalita výrobku je příšerná (obal na biometrický cestovní pas v hodnotě 149,- Kč) je obyčejný papír s hliníkovým nástřikem uvnitř. Na fotografii se tváří vcelku jinak.
    Z této kvality jsem velmi zklamána. Objednala jsem pro zákazníky, ale nevím zda je vůbec prodám. Sama bych za tuto částku nekoupila. Dále jsem objednala i bezpečnostní pouzdra na platební karty, zde jsem názoru, že cena není nepřiměřená a navíc po zkušenostech vím, že opravdu funguje. U obalu na biometrický pas si nejsem zcela jistá! Nejsem si jistá, zda obchod doporučím dále.

Reakce obchodu Karty v bezpečí

Z textu hodnocení vyplývá, že pokud se týká obalů na biometrický cestovní pas, tak se jedná o výrobky od firmy Identity Stronghold (renomovaný výrobce z USA). Funkce produktů je garantována výrobcem a americkou certifikací FIPS201. Povrch obalu je z odolného papíru, ochranná složka je uvnitř. Toto zpracování má přednost v tom, že obal je lehký a nezatěžuje zbytečně příruční zavazadlo.
    Pokud zákazník není s dodaným zbožím spokojen, má možnost jeho vrácení zboží či výměny.
    V naší nabídce naleznete i robustnější obal na biometrický cestovní pas od německého výrobce splňující také i mechanickou ochranu - viz
    Jiří Veruňák, www.kartyvbezpeci.cz

• Rychlost dodání.
    • Zatím nevím o žádných.

Rychlý a spolehlivý shop.

• bezpečnostní obal na platební kartu je sice fajn, jen má trochu větší rozměry a nevejde se do peněženky. :-(

Reakce obchodu Karty v bezpečí

Dobrý den, máme v nabídce různé typy bezpečnostních obalů, ať již z pružných tenkých materiálů např. z tvrzeného papíru nebo z folie Cryptalloy až po robustnější pouzdra z plastu chránící kartu i mechanicky. U popisu výrobků uvádíme i jejich rozměry. Z recenze nelze zjistit, který obal jste si vybral. Ty pružné obvykle pasují do většiny peněženek a příslušných přihrádek pro karty (záleží samozřejmě na konkrétní peněžence) . Obraťte se na nás, můžeme vám obal vyměnit, případně vrátit peníze.

• webové stránky

• seženu zde produkty, které jinde nemají
    • mají dobré ceny

Sháněl jsem pouzdro na platební karty, které blokuje bezkontaktní platby. Našel jsem ho jen v tomto obchodě a cena byla přijatelná.

• Komunikace se zákazníkem.
    • Rychlost odeslání zboží.

Vzhledem k zvětšujícímu se počtu krádeží z účtů přes načtené platební karty jsme pořídili stínící pouzdra na platební karty pro celou rodinu. Pouzdra jsou slabá, dobře se vejdou do peněženky.Zatím nemáme zkušenost s jejich životností při běžném používání.

• Platba online
    • Okamžité doručení

Velice doporučuji - pružnost, kvalita, super komunikace.

• nevím

nevím

bez vyhrad

kryt na karty je ok, jen mi vadí, že nejde odstranit papír s reklamou....

• Rychlos reakce.
    • ...

I při platbě bankovním převodem dodávka druhý pracovní den.

Přehlednost nabídky, rychlost dodání, nízké poštovné.

doporučuji opravdu rychlé dodání

• Rychlé jednání a doručeni zboží
    • Neshledal jsem

Takto si představuji nákupy přes internet - rychle a bez vad

• Žádné

Perfektni

• Platba převodem s účtu
    • Rychlost doručení českou poštou
    • Zboží nejde objednat na dobírku

Jediný obchod , který nabízí toto pouzdro na platební karty.
    Vřele doporučuji tento obchod.
    Ochota a rychlost doručení

Karta z papíru, nerozumím, zda je bezpečná, ale pomalovaný papír si mohu vyrobit sama, nevidím na něm žádné speciality, které mě ochrání.

Reakce obchodu Karty v bezpečí

Vážený zákazníku, děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

V popisu vámi zakoupeného výrobku uvádíme: Je vyroben z tvrzeného papíru. Vnitřní strana je potažena bezpečnostní folií ze speciální slitiny hliníku zabraňující nechtěnému přečtení údajů na Vaší bezkontaktní platební kartě.

Funkci obalu si můžete ověřit sám, přiložením karty v obalu ke čtečce bezkontaktních karet např. při placení v obchodě.
    Můžete také zvolit německý výrobek Cryptalloy.

Spokojenost našich zákazníku je na předním místě, zakoupené zboží vám vyměníme za jiné případně vám vrátíme peníze.

• rychlá komunikace

• Žádné