S obchodem jsem spokojená. Všechno vyhovuje. Jediná nevýhoda je, že často nemají věci skladem a trvá velmi dlouho než je zase naskladní. Nemusíte se bát zde objednat, velikost kostýmu hezky sedí a materiál je také v pořádku. Další výhodou je doručení do 2-3 dnů.

• Mé zkušenosti tím to obchodem byli poprvé a jsem velice spokojená. Děkuji

• spolehlivost a ochota

Jednání po telefonu perfektní, dodání velmi rychlé. Objednané zboží v pořádku a přesně podle mých představ.

• ???

Doporucuji

• dobré ceny
    • ochota a velmi vstřícné jednání

• Zboží oznaceno skladem nemají skladem.

Najdete si jiny obchod.

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy RIO

Vážený pane Gajdzico,

děkujeme za recenzi. Velmi nás mrzelo, že modrý sprej na vlasy jsme měli v té době vyprodaný.
    Snažíme se maximálně o to, aby zboží na internetu korespondovalo se skladem a dále vše kontrolujeme, aby se takové chyby nestávaly.
    Přijměte tedy ještě jednou naši omluvu.

Hezký den,
    Hana Bucharová
    Karnevalové kostýmy Rio

• rychlost, kvalita
    • jedna velikost

paráda

• snadná dostupnost
    • milá a ochotná prodavačka
    • různé slevové akce
    • příjemné prostředí

V obchodě je milá paní prodavačka, pomohla mi s výběrem zboží.
    Nyní jsem zkusila objednat kostým přes internet a druhý den zásilka v pořádku dorazila.

• velký výběr kostýmů pro celou rodinu
    • ochotný personál
    • dobrá cena
    • krátký termín dodání
    • nevím o žádných

Doporučuji, kvalitní zboží, dobré ceny, rychlé dodání.

• příjemná a rychlá komunikace
    • velký výběr kostýmů
    • dobrá cena

Velký a nápaditý výběr kostýmů pro celou rodinu.
    Ochotný personál vřele doporučuji.

Vse v poradku, rychlost dodani, kvalita zbozi, jsem spokojen a doporucuji

• Super obchůdek, rychlost připravení zboží, milá obsluha a dobrá dostupnost.

Doporučuji.

• Spatna komunikace se zakaznikem. Svou chybu resi rusenim objednavek popripade nabidkou neadekvatni nahrady.

Nedoporucuji nakupovat na techto strankach. Vyber online obchodu s karnevalovymi kostymy je siroky, proto doporucuji navstevu jineho eshopu.

Reakce obchodu Karnevalové kostýmy RIO

Vážení zákazníci,

dovolte mi prosím vysvětlit situaci. Paní Honzíková (která je ještě ke všemu má dávná spolužačka a známe se) si objednala na eshopu šaty v čísle L, kde byl překlep ceny 99,- . Ostatní velikosti jak S, tak M byly ve správné ceně, tzn. 999,- . Bohužel tato chyba byla na internetu od počátku a NIKOHO nenapadlo si je za 99,- objednat (nebo by zřejmě předpokládal, že budou stát 999,-), když v čísle S a M stojí 999,- . Paní Honzíkové jsem napsala IHNED po její objednávce omluvný email s tím, že se velmi omlouváme, ale že tyto šaty stojí samozřejmě 999,-, že to byl překlep. Paní Honzíková se začala domáhat zaslání šatů za 99,- , Bohužel ji z pochopitelných důvodů nebylo vyhověno. Bylo jí nabídnuto zapůjčení za velmi poníženou cenu. Prý ji nevyhovují otevírací hodiny. Tudíž jsem se nabídla, že přijdu kvůli paní Honzíkové do obchodu kdykoliv - i po zavírací době a šaty ji vypůjčím. Paní Honzíkové to nebylo bohužel dost dobré.
    Ještě bych ráda podotkla, že paní Honzíková byla mým přítelem na sociální síti Facebook, ale místo toho, aby situaci řešila se mnou, když jsem se pokoušela o vstřícné kroky, okamžitě firmu ve které pracuji špiní po internetu.

Udělejte si Vážení zákazníci obrázek sami, ale věřím, že zvítězí zdravý rozum.

Přeji Vám příjemný den.
    Karnevalové kostýmy Rio