Samé 1, nebo hvězdičky. Maximální spokojenost. Jenom chválím, chválím a zase chválím.

• Rychlé a vstřícné jednání

• Jeden den objednám,druhý den je k vyzvednutí.

• Cena v e-shopu 30 Kč
    • Cena v téže prodejně při koupi 147 Kč.

• Rychle doručení zboží

Kvalitní zboží, rychlé jednání.

Spokojená, vše v pořádku

• Pro mne ideálně umístěno výdejní místo.

Rychlost dodani, kvalita.

Kvalitní zboží, bezpečně baleno

• rychlé jednání

• Přehledné stránky, výborná komunikace, rychlé dodání. Mohu jen doporučit.
    • Skvělá kvalita, jsem velmi spokojena, objednávám již po několikáté.

žádná

Reakce obchodu KAPA-TONER

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, Váš názor je pro nás důležitý. Budeme se těšit na další Vaši návštěvu našeho e-shopu. KAPA-TONER

Rychlá dodávka

• Rychlost a super cena

• rychlost + dobrá cena

rychlost + dobrá cena všechno OK. Jenom ta doprava je drahá, ale za to KAPA nemůže.

Reakce obchodu KAPA-TONER

• V blízkosti bydliště, možnost osobního odběru. Na druhý den po objednání, připraveno k odběru. Spokojenost.

Vše co jsem potřeboval bylo skladem, příjemné ceny.

Reakce obchodu KAPA-TONER

Bez problemu, velký výběr, ceny

• rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu KAPA-TONER

Rychlé vyřízení objednávky, dobré ceny.

• Solidní zboží
    • Super ceny

Nakupoval jsem poprvé, ale vše bez problémů