• Velký výběr produktů, odesláno obratem

Reakce obchodu KAPA-TONER

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, Váš názor je pro nás důležitý. Budeme se těšit na další Vaši návštěvu našeho e-shopu. KAPA-TONER

Rychlost dodání a cena

dobré

Rychlost, spolehlivost

dobrá dostupnost

ochotně poradí, rychlost doručení

• Rychlé dodání zboží.

Rychlost, spolehlivost zboží

Reakce obchodu KAPA-TONER

• Již jsem nakupoval několikrát vše ok
    • Nevim
    • Nevim

Reakce obchodu KAPA-TONER

Vše v pořádku. Rychlé dodání.

• Levné,rychlé doručení
    • Kvalitní zboží

Ochotně poradí,cena a kvalita vždy výborná. Tonery objednávám jenom tu.

spolehlivý dodavatel

Reakce obchodu KAPA-TONER

• Vše proběhlo rychle, objednávka i doručení.

cena a rychlost dodání
    komunikace

• Dosavadní zkušenosti - rychlé vyřízení

Reakce obchodu KAPA-TONER

K vyzvednutí na druhý den.

Reakce obchodu KAPA-TONER

• super cena, rychlost dodání, dobrá komunikace

Reakce obchodu KAPA-TONER

Spokojenost, nakupuji už několik let.

Reakce obchodu KAPA-TONER

• Rychlé dodání, dobře zabalené zboží