Předáno jiné zboží než bylo objednáno, Nízká komunikace

Reakce obchodu KANACO, spol. s r.o.

Zákazník osobně převzal přesně to zboží, které si objednal a to hned druhý den po vytvoření objednávky, to jest 9. 2. 2021. Při převzetí ani později do dnešního dne nevznesl stížnost.
    Jakou si představuje zákazník vyšší komunikaci, když jeden objedná, vzápětí dostane potvrzení o došlé objednávce, druhý den dostane emailem a na telefon SMS zprávy o připravené objednávce k vyzvednutí.

• Zboží mě nevyhovovalo tak jsem ho vrátil peníze poslali zpět ale bez poštovného jako to dělají ostatní firmy.

Zdůvodu nevracejí poštovného už si nic u této firmy neobjednám

Reakce obchodu KANACO, spol. s r.o.

Dobrý den, kdyby byla chyba na naší straně (např. chybná dodávka, vadné zboží apod.), tak vracíme peníze včetně poštovného, tedy celou částku. Ale to není Váš případ. Vybral jste si konkrétní LED žárovky, které jste od nás obdržel. To potvrzujete svým vyjádřením. Takto je to podle nás spravedlivé. S pozdravem Kanaco

• Vše ok

Dobrá komunikace, vstřícnost, rychlost

• rychlost dodání
    • dobrá komunikace

• velmi dobrá komunikace

Perfektni komunikace, dobre ceny.

Rychlý a bezpečný nákup.

• Vše v pořádku

• rychlost vyřízení objednávky
    • schopnost poradit

• příjemná a odborná komunikace

• Zboží nedokáží dodat.

Reakce obchodu KANACO, spol. s r.o.

Zákazníkovi jsme se omluvili a vysvětlili, že výrobce najednou změnil cenu klíčů. Za původní cenu již nebyly klíče skladem. Za novou cenu skladem již byly, ale zákazník to neakceptoval. Hodnocení zákazníka o tom, že nejsme schopni zboží dodat, je nepravdivé. https://www.kanaco.cz/zbozi/25505/nahradni-klic-s-bronzovou-vlozkou-pro-brinkmatic-classic-bmc/

• Udajne k sehnani
    • Pry neni k sehnani

Reakce obchodu KANACO, spol. s r.o.

Bohužel se někdy stává, že náhradní díl na autoalarm z přelomu tisíciletí, není již k dostání.

• Osobní přístup, kvalifikované zázemí

Zboží jsem si vybral po několika konzultacích s obchodem, v jednom případě mě přátelsky telefonicky upozornili na možný omyl beze snahy vymámit z kupujícího peníze bez ohledu na jeho potřeby, při další objednávce mi zboží vydali i po provozní době - to mohu hodnotit jen jako velmi přívětivý přístup k zákazníkům a nemohu vynechat ani přínosné debaty o nabízeném zboží = doporučuji všem.

• Rychlost, spolehlivost

Všechno v pořádku.