• nedostala jsem potvrzení objednávky
    • nereagují na email, přišla pouze automatická odpověď: "Jsem na veletrhu For Kids"
    • nelze platit kartou, ale v podstatě to lze brát asi jako výhodu, protože jinak by mi drželi peníze a zboží nikde...
    • píšou že většina zboží je skladem, ale vzhledem k tomu, že skladem není u žádného jiného prodejce, docela o tomto faktu pochybuji
    • konkrétně u mnou objednaného produktu bylo napsáno "Skladem"
    • neumožňují zadání emailu ve standardním formátu a se standardními znaky, proto jsem si musela pro objednávku vytvořit nový email

Obchod nedoporučuji, má zkušenost s ním je velmi negativní.

Reakce obchodu Kamilka.cz

objednávku na Vaše jméno neevidujeme. Potvrzení objednávky chodí automaticky do emailu.
    Na všechny emaily odpovídáme.
    Kartou lze platit u nás při osobním odběru, rozhodně nikdy žádné peníze nedržíme.
    Nepíšeme, že máme vše skladem. Na eshopu píšeme, Vážení zákazníci,
    zboží, které máme fyzicky skladem je označeno textově SKLADEM, pokud to u zboží nenajdete, nemáme jej a je na objednávku.

www.kamilka.cz

XXXX
    Vaši reakci upravujete, můžete nám tedy napsat, o jaké zboží se jedná a pod jakým jménem bylo u nás zboží objednané?

- neumožňují zadání emailu ve standardním formátu a se standardními znaky, proto jsem si musela pro objednávku vytvořit nový email
    To tak není, pokud, ale u nás již účet máte vytvořen, systém neumožní jej vytvořit znovu pod stejným emailem.

• Perfektní komunikace a ochota

Tento obchod jsem si vybrala nejdříve z důvodu, že měl v nabídce zboží, které jsem sháněla za nižší cenu. Měla jsem spoustu dotazů a paní mi ochotně na vše odpovídala a snažila se mi maximálně vyjít vstříc. Objednané zboží jsem měla druhý den doma, perfektně zabalené! Jsem velmi spokojená!

• vůbec neodpověděli na moji objednávku
    • čekám skoro měsíc na potvrzení objednávky
    • nereagují na mail psala jsem několikrát

obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Kamilka.cz

Dobrý den, o jakou objednávku se jedná? děkuji

• Zboží dodáno do druhého dne a v perfektním stavu. Doporučuji

rychlý a perfektní obchod

• zboží bylo za nejlepší cenu z porovnávaných obchodů
    • výborná komunikace s obchodem, pokud člověk potřebuje něco řešit

Zboží (tříkolku) jsem vracela, protože jsme při vyzkoušení zjistili, že je pro dceru už malá. Obchod mi bez jakýchkoliv problémů vyhověl a vrátil peníze. Za to děkuji a můžu jen doporučit.

• Zboží napsáno na skladě a na skladě ho neměli.

Ještě jsem v pátek psala, že na zboží spěchám, objednávku potvrdili a v pondělí mi oznámili, že zboží na skladě nemají.
    Takže za mě určitě tento obchod nedoporučuji.
    Vím, že se to může stát, ale já jsem je ještě upozorňovala, že na to opravdu spěchám.

Reakce obchodu Kamilka.cz

do emailu Vám přišlo automatické potvrzení objednávky.
    U zboží nebyla informace, že je skladem. Pokud máme zboží skladem je to u něj přímo napsané.
    Prověřovali jsme dostupnost u distributora, a v pondělí dopoledne na Vaši objednávku reagovali.

Tereza Poučková - Kamilka.cz

• veliká spokojenost s jednáním personálu-poděkování patří paní Poučkové
    • rychlost dodání
    • upozornění na předání zboží dopravci
    • netypické zboží- v nabídce pouze 2 obchodů
    • NIC

Obchod Kamilka.cz mohu jen a jen pochválit. Zboží nebylo na skladě a personál dokázal zboží sehnat ve velmi krátkém čase a zaslat jej. Zboží bylo řádne zabaleno a doručeno v neporušeném stavu. S objednaným zbožím jsem velmi spokojena.

• S internetovým obchodem kamilka.cz jsem maximálně spokojená :-). I když zboží nebylo na skladě, personál zajistil dodání a dnes balíček přišel v neporušeném stavu. Obchod doporučuji :-)

Hračka je před Vánocema téměř vyprodaná a v kamilka.cz zajistili dodání :-), doporučuji

• vše na jedničku-moc doporučuji

nic

• - rychla komunikace
    • - okamžité dodání
    • - zboží odpovídá přesně popisu
    • - vstřícnost, ochota

• slusna cena
    • nic nemam

doporucuji

• super komunikace
    • průběžné informace o objednávce
    • rychle dodáno

Mohu doporučit i ostatním

• dobrá cena
    • zboží skladem
    • za 2 dny doma PPLkem

Poradil kamarád. U mne vše zafungovalo. Rychlý, jednoduchý. Díky a hezký Vánoce. PJ

• zbozi oznacene jako "Na sklade" bohuzel na sklade nemeli. Takze jsem ztratil 2 dny - prde Vanocemi nic moc

nic moc

• Obchůdek doporučuji. Sice ze 3 věcí, nebyly 2 skladem a původně napsány "skladem", ale rychle objednali a dodali. Balík do týdne došel, pečlivě zabalený. Výborná informovanost stavu objednávky!! Děkuji a doporučuji.

Příjemný obchod

• kvalitní zboží
    • dobrá cena
    • zboží je dodáváno přepravní službou bez jakéhokoli obalového materiálu, vyjma originálního obalu od výrobce. Dle sdělení prodejce "nevidí důvod proč by měli zboží dále balit, když obal už přece má a ten je určen jen k jeho přepravě".Takže počítejte, že koupíte zajíce, ale pytel k němu nepatří

Obchod vypadá jako kvalitní internetový obchod, nabízí kvalitní zboží, ale nedokáže zboží také stejně kvalitně dodat zákazníkovi.

• Přehlednost obchodu
    • Balení

Jediným zklamíním pro mě bohužel je,že zboží bylo zabalené jen do průhledné folie,misto černe,či kartonu.Obaly jsou sice pořádku včetně zboží,ale musela jsem otevřít dopravci společně s malým ,pro kterého bylo zboží objednáno ,jako vánoční dárek.Kdyby byl o rok starší,vnímavější bylo by po kouzlu vánoc!

• velký výběr zboží
    • ochota
    • velmi rychlé dodání

nákup v tomto obchodě rozhodně doporučuji. Zboží dodali velmi rychle a v pořádku. Navíc mají zboží, které se v jiných obchodech těžko shání. Vše přehledné. Při telefonické komunikaci mají velmi milé jednání. Prostě bezproblémový nákup, krásné zboží a dárek navíc- co víc si přát.