• Výborná komunikace, dodání super rychlé.

super skvela uzasna super spokojeni super vec

Reakce obchodu Kameryprosport.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Kameryprosport.cz.

Toto byl můj první nákup, kamera přišla do tří dnů - spokojenost

Velký výběr zboží
    Ochota poradit

Bez nejmenšího problému

Reakce obchodu Kameryprosport.cz

Vše v pohodě. Dobře poradili. Doporučuji obchod.

Reakce obchodu Kameryprosport.cz

Veliké díky! Dlouho jsem se nesetkala s tak úžasnou ochotou a vstřícným jednáním. Jste super!!!

• Dobře zabalené zboží
    • Obchod omylem prodal poslední kus zákazníkovy který si objednávku obědnal až po mě.

Reakce obchodu Kameryprosport.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Za vzniklé komplikace se omlouváme. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Kameryprosport.cz.

• Super rychlý obchod!

Super obchod

• Ochota

S obchodem jsem spokojený. Poradily mi ochotně s výběrem a nenutily mi hned to nejdražší.Všem doporučuji,protože to nebyl to určitě můj poslední nákup.
    Takže za mě 6 * * * * * *

• Skvělá komunikace

• Přehledný web
    • Rychlé vyřízení

• dobrá komunikace

• výborná cena
    • rychlá komunikace
    • ochota vyzvednutí i v nepracovní dobu

Reakce obchodu Kameryprosport.cz

S tohoto obchodu jsem si objednal proto, že byl zaštítěn nákupem přes Heuréku. Bohužel zklamal obchod i Heuráka, která za obchodem stála.
    Po pěti dnech čekání mi bylo zděleno, že zboží není na skladě. A to přesto, že ještě v tu chvíli na stránkách svítilo skladem.

Reakce obchodu Kameryprosport.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Za vzniklé komplikace se omlouváme, bohužel o toto zboží byl enormní zájem a chyba v systému obstarávající skladovost položek zapříčinila, že zboží bylo uvedeno neustále skladem, kolektiv Kameryprosport.cz.

• Ochotný personál, rychlost

Reakce obchodu Kameryprosport.cz

zboží dorazilo v krátké době

• Zboží bylo skladem
    • Po objednávce mi volali

Naprostá spokojenost,zavolali a zodpovedeli na moje dotazy.

• Super pristup k zakaznikovi

Super komunikace pres chat a dodani zbozi na druhy den !

Reakce obchodu Kameryprosport.cz

Maximální spokojenost, zboží přišlo naprosto v pořádku.