Celá firma stojí za hovno .

• Nekomunikuje
    • Nevrací peníze

Rozhodně bych nic z eshopu v tuto chvíli nekupovala. V červnu 2021 jsem si objednala obal na sportovní kameru. Nebyla skladem. Ještě před tím, než mi mail o nedostupnosti obalu poslali, jsem fakturu uhradila převodem. K dnešnímu dni (srpen 2021) mi neposlali peníze zpět. Psala jsem dohromady 3 maily, v červenci zkoušela volat, tento měsíc už číslo neexistuje.

Přehledné stránky, výborná komunikace

Zboží nabízené jako "skladem" skladem nebylo.

• Výhoda jediná a největší - jediný obchod, kde mnou požadované zboží bylo k dostání

Dostupnost Zboží
    Rychlé dodání

• Zboží nebylo na skladě. Prodávající se jako už v předchozích případech vymlouval na to že předělává webové stránky. Již nikdy se nepikusím u nich nakupovat

• Dobré a rychlé jednání
    • Přehlednost
    • Možnosti dodání zásilek
    • Ne vše co je vedeno jako skladem je skladem

• Špatná komunikace
    • Nedostupné zboží s exkluzivními cenami
    • Špatné pro nákupy na poslední chvíli

• žádé
    • nemají aktuální nabídku online

jak již jde bylo několikrát řečeno - naposledy před 3 měsíci, po objednání zboží které stále mají skladem mi přišel email s omluvou, že pracují na nové verzi webových stránek a kameru nemají skladem.

• nabídnuto jiné zboží které jsem ale odmítl
    • bohužel objednávka stornována zboží již není a nelze objednat ale na e-shopu je kamera stále skladem za bezkonkurenční cenu tak nevim.

• obchod kde mají poměrně dost doplńků ke kamerkám
    • trochu horší komunikace s obchodem když je potřeba poradit

• přehledné stránky obchodu
    • nízká cena zboží
    • zajistil přesný typ zboží
    • zatím žádná

přehledné stránky obchodu, výborná cena zboží a přesný typ zboží

Nemají aktualizovanou nabídku, po zaplacení zboží Vám laskavě sdělí , že už to dané zboží vlastně nemají.

Reakce obchodu KameryNaSport.cz

moc nás mrzí Vaše nespokojenost. Jak jsme avizovali na eshopu, přes svátky byl náš systém postupně aktualizován, proto údaje ohledně skladové dostupnosti skutečně nemusely být přesné. Vaše objednávka je z večera 23.12., kdy už jsme neodesílali a aktualizace již byla započata. Pracujeme na nové verzi eshopu, po přechodu na tuto verzi by se již podobné situace neměly opakovat. Do té doby Vám moc děkujeme za Vaši trpělivost.
    Ještě jednou se Vám omlouváme a pevně věříme, že se nám podaří v budoucnu opět získat Vaši přízeň. Děkujeme.

KameryNaSport.cz

• I přes zrušení objednávky, protože zboží už nebylo skladem jsem s obchodem spokojen, protože následovala okamžitá omluva.Prostě perfektní a rychlá komunikace.

Malá škoda, že neaktualizují na e-shopu položky, které už nejsou skladem.

Rychlé dodání zboží a velký výběr

nemám žádné další zkušenosti

Jendo zboží OK, objednáno, odesláno, vyzvednuto. Na druhou stranu zaslán dotaz na druhé zboží a dodnes čekám na odpověď ...

Reakce obchodu KameryNaSport.cz

prosím, kontaktujte nás ohledně Vašeho dotazu, velmi rádi Vám jej zodpovíme. Bohužel neevidujeme žádný nezodpovězený dotaz k Vaši objednávce. Děkujeme za Váš zájem o naše služby a budeme se těšit na případnou spolupráci. Děkujeme.

KameryNaSport.cz

je to darek tak nevim

Po objednání baterie mi byla dodána na mnou udanou zásilkovnu téměř okamžitě. Byl jsem spokojen se službou e- shopu.

• Skvělý přístup zaměstnanců, ochota na jedničku,rychlá dodávka, žádný problém .