• dobrý sortiment i ceny
    • Nepůsobí na mě dobře formulace "doprava zdarma" (přestože obsah tohoto tvrzení je dodržen a dopravu skutečně neúčtujete)... Domnívám se ale, že zákazník podvědomě očekává, že zaplatí "pouze" cenu zboží a ne že mu bude naúčtován poplatek za dobírku v hodnotě 59 Kč, která je samozřejmě vyšší než je běžný standard. Pracuji 20let v marketingu a tak si snad mohu dovolit radu - pokud si myslíte, že vám trik s "dopravou zdarma" poslouží, pak já si myslím, že zákazníky od dalšího nákupu spíš odradí...

OK

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, nejprve bychom Vám moc rádi poděkovali za Vaši recenzi. Máte pravdu, že ke všem produktům máme dopravu zdarma. Protože transakční náklady za platbu dobírkou jsou však vysoké (nejprve zákazník zaplatí poště, pošta pak do 14 dnů převede peníze na náš účet), účtujeme si za dobírku 59 Kč. Pokud si náš zákazník vybere platbu předem, která se odesílá přímo na náš účet, za dopravné nezaplatí nic. Další možností je doručení přes HeurekaPoint, kde se neplatí ani za dobírku. Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, přestože jsme Vás trošku rozzlobili a věříme, že příště vše proběhne k Vaší plné spokojenosti.

• krásné kabelky

neokoukané kabelky

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, děkujeme Vám :-)

• výběr pro více generací
    • kabelky levné i dražší,takže si vybere každý
    • možnost koupit dárkový poukaz
    • dobrá komunikace
    • nevím o ničem

doporučuji všem tento eshop

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení, moc to pro nás znamená :-)

• Kvalitne vipracovana kabelka. Spokojenost dodací lhuty a komunikace obchodu.

Kvalita,spokojenost,dobra komunikace a richle dodani Ano,doporučují ostatnim

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, moc Vám děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste s námi byla spokojená a budeme se na Vás těšit zase příště :-)

• velký výběr zboží krásného zboží

S nákupem jsem byla velmi spokojena

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, moc Vám děkujeme za recenzi.

• Dobrá komunikace s obchodem.
    • neměli by mít na stránkách zboží, které již není možno dodat

nakupovala jsem poprvé a byla jsem spokojena. Po mé objednávce mi bylo do 24 hod. voláno, že zboží již není možno dodat a nabídli jinou variantu. Původní termín dodání 1 měsíc byl nakonec pouhé 3 dny.

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi i za připomínku, kterou bereme na vědomí. Budeme se snažit i nadále zkvalitňovat naše služby.

• Zě toto zboží není v obchodech.
    • Protože toto zboží jsem nemohla nikde sehnat.

Protože zde měli to co jsem chtěla.
    Až na flíček z vrchní strany kabelky,jsem byla spokojena. doufám že to nebývá pravidlo.
    Proto bych ho doporučila.
    Byla jsem spokojena s komunikací při problému s odesláním peněz.I následným dodáním.

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, chtěl bych se Vám tímto omluvit, podle ID vaší objednávky jsme zkontrolovali o jakou kabelku a od jakého dodavatele se jedná a informovali jsme ho o problému se stavem této kabelky. Kdybyste nás o tom informovala přímo a chtěla kabelku vyměnit či vrátit, tak není vůbec žádný problém.
    Přejeme si, abychom dodávali zboží ve 100% kvalitě a se 100% spokojeností našich zákazníků. Děkujeme Vám za upozornění.

• Spolehlivost

V tomto obchodě jsem nakoupila na základě hodnocení ostatních nakupujících. S obchodem jsem spokojená, nákup doporučuji. Komunikace dodavatele se zákazníkem byla výtečná.

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi byla spokojená :-)

• Prehledny popis zbozi a doba doruceni ,kvalita zbozi

Doporucuji .

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi :-)

• Výběr z mnoha kabelek, mě se líbily 3 kabelky a nevědela jsem kterou, to se mi u jiných internetových obchodů nestalo.
    • Žádné

hodnotím velmi dobře

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení :-)

• Původní zboží neměli skladem, dostal jsem proto slevu na jiné zboží+musím vyzvednout perfektní komunikaci s obchodníkem.

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi a za pochvalu, moc si toho vážíme :-)

Velmi dobrá komunikace, rychlé doručení, zboží vypadá velmi dobře za dobrou cenu. I přesto, že toto byl můj první nákup v tomto obchodě doporučuji ostatním

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní recenzi a přejeme Vám hezké vánoční svátky :-)

• Ne vše co jevnabídce bylo skladem

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Naší nabídku na internetu společně s aktuálním stavem skladu se snažíme co nejrychleji aktualizovat, nicméně máte pravdu, že se to občas 100% nepodaří.

• objednanou kabelku nabizeli za rozumnou cenu

obchod bych doporučila, protože se nejedná o podvodníky a nabízené zboží, aspoň teda kabelka kterou jsem objednala odpovídá obrázku. Komunikace byla taky v pořádku.

• Možnost osobního odběru zdarma
    • Poštovné zdarma nad přijatelně vysokou částku
    • 5% sleva na další nákup
    • Vysoké ceny

Vyšší ceny oproti jiným obchodům jsem kompenzovala bez platným osobním odběrem z Heurek pointu v Praze, takže celková cena byla nakonec levnější (bez poštovného).
    Kabelky přišla přesně v takovém stavu, v jakém byla popsaná na webu.
    Na další nákup mám slevu 5%.
    Rozhodně doporučuji :)

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi :-) Rádi bychom jen dodali, že poštovné zdarma je u nás na všechny kabelky, nezáleží na ceně objednávky.

Velice příjemná komunikace a ochota rychle řešit problémy.

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, moc Vám děkujeme. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě.

Všem vřele doporučuji.

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, moc Vám děkujeme za recenzi :-)

bez problému

• skvělá komunikace
    • poštovné zdarma
    • velký výběr kabelek

Tento obchod doporučuji všem, byla jsem moc spokojená.

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi, moc si toho vážíme :-)

• Profesionální přístup k zákazníkovi - rychlé jednání a ochota.
    • Doručení zboží zdarma.
    • DOPORUČUJI VŠEM!

Reakce obchodu Kabelkovník

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení :-)