Rostlinky v dobrém stavu, rychlé doručení

• Jsem pravidelný zákazník,jako vždy 100% spokojenost.

Rychlé dodání, perfektní komunikace.

Firma se zachovala víc než profesionálně a lidsky. Při objednávce na e-shopu byla objednávka vyzvednuta osobně na prodejně. Nebylo předáno veškeré zboží Naskedne po víkendu byla firma informována o neobdrženi veškerého zboží s objednávky . Bez obviňování ze bylo ,či nebylo zboží dodané .Obratem bylo zboží zaslané na adresu bez poštovného s omluvou. Firma u me stoupla v kreditu spokojenosti a chování .

• Uvítala jsem, že když jsem nemohla nalézt požadované zboží, bylo možné se s obchodem spojit telefonicky, kde mi velmi ochotný pán našel přesně to, co jsem potřebovala a uvedl objednací číslo pro usnadnění nákupu. Děkuji za vstřícné chování.

Vynikaj9c9 komunikace

• Rychlé vyřízení objednávky skvělý výběr zboží. Jako vždy spokojenost.

O žádné nevím. Snad jen že bych uvítal nějaké body při nákupu zboží a pak je třeba uplatnil jako slevu při dalším nákupu. Ale to je jen můj názor.

Po objednání doručeno za necelých 24 hodin na sjednané místo. Moc rád jezdím i na prodejnu Vysoké Mýto, ochotný a znalý personál. S obchodem JUWEL jedu dál :-)

• Velký sortiment rychlé doručení

• Ochota

Když jsme sháněli nové akvárium jinou volbu jsem ani nehledala. Máme již druhé a jsem naprosto spokojená. Vřele doporučuji.

• naprostá spokojenost

Eshop Juwel OK, k vyrobci mam připomínky - boční leskle strany nemají stejnou sirku { rozdíl je 5mm }. dvirka jsou užší než skříňka. { o 5 mm ]. tyto detaily Kazi dojem z jinak hezké skříňky. S pozdravem Jaroslav Konecny.

• Super e-shop

Skvělí e-shop , rychlé doručení a perfektní komunikace. Opakovaně nakupuji.

• super obchod

• Rychle doručení
    • Rostliny přišly ve skvělém stavu
    • Dobře zabaleno

Určitě objednám znovu, vše přišlo rychle a v naprostém pořádku.

Profesionální přístup dopravce, který akvárium přinesl, zkontroloval a všechny dotazy zodpověděl. ( doprava byla přímo od Juwelakvarium.cz)

• Veliký výběr
    • příznivé ceny
    • rychlé doruceni
    • vše přehledné a krásně popsané

Dobrá podpora a rychlost jednání,