• obrovský výběr
    • velice vstřícný a profesionální personál
    • naprosto TOP ceny
    • jsou dlouho na trhu

Profesionální e-shop s dlouhodobou historií a kvalitními službami

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

VELICE DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI.
    DĚKUJEME
    TEAM JUSTOUTLET

• Neaktualnost zboží

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

toto je bohužel velký problém,na kterém již několik měsíců pracujeme a snažíme se o spolupráci s dodavatelem v Anglii,s nímž máme stránky propojené a který stále nereaguje na naše apelování, aby aktualizovali stránky stejně,jako my 2 - 3x denně.Žádali jsme je alespoň o 24hod aktualizaci,bohužel zatím bez výsledku.Stejné zkušenosti mají i jiné firmy s tímto dodavatelem.Snad se nám do budoucna podaří dodavatele přeci jen "přemluvit" Děkujeme za Vaše doporučení našeho obchodu
    Váš Team Justoutlet

• Mnoho zboží a skvělý výber v obchodě. Milá obsluha.

vřele doporučuují nyní sleva 30%

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Velmi si vážíme pozitivní recenze a děkujeme za pochvalu,která potěší.
    Váš Team Justoutlet

• dobré zboží, možnost vyzvednutí na mnoha místech
    • delší doba dodání

velmi dobrý

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Velmi Vám děkujeme za pozitivní recenzi a vážíme si jí.
    Doba dodání je bohužel ovlivněna dodavatelem a také počtem objednávek, kdy jsme nuceni z důvodů vytížení nákladu naplnit váhově objednávku u dodavatele.
    S pozdravem Váš Team Justoutlet

• Při reklamovanem zboží kdy je uvedena špatna vel nelze zboži vyměnit aniž by se neplatilo znovu za dopravu!!

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Vaše záporná recenze se nezakládá na pravdě.Pokud se jedná o reklamaci,kdy je zaslána jiná velikost,než zákazník objednal nebo je jiná velikost, např. bot, než je uvedena na obalu,vždy jde vyměněné zboží zákazníkovi bez úhrady za dopravu.Pokud si však zákazník objedná velikost,která mu následně nesedí,pak to není vina obchodu a postup je stejný, jako u jiných dodavatelů.Neváhejte nás kontaktovat, pokud ve Vašem případě došlo k záměně velikosti obchodem, abychom mohli případ vyřešit.

• Velký výběr sportovního oblečení
    • dlouhá dodací doba

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Děkujeme moc za Vaši pozitivní recenzi.
    Váš Team Justoutlet

• Komunikace s e-shopem neodpovídá následné realitě.

Místo objednaného zboží mi přišlo něco jiného.Pro e-shop veliké překvapení.Paní v telefonu netušila,jak jim zboží vrátit.Dále telefonát s majitelem,to už se zdálo být vše v pořádku.Pak dlouhé mlčení,neobdržela jsem peníze za zboží zpět.Zažádala jsem si o ně emailovou cestou,přišla mi odpověď,že je obdržím v zákonné lhůtě 30dnů a opět nic!
    Pozor na tento e-shop.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Dobrý den,škoda,že jste neuvedla o jaké zboží,případně objednávku se jednalo, abychom mohli celou záležitost posoudit.Neexistuje,aby Vám kdokoliv z našeho e-shopu neporadil,jakým způsobem lze vrátit zboží.Přesto,že máme na našich stránkách v obchodních podmínkách podrobný návod,jakým způsobem lze zboží vrátit na náš sklad, velmi ochotně kdokoliv ze zaměstnanců vysvětlí volajícímu zákazníkovi, jak má při vracení zboží postupovat.Tyto více méně anonymní recenze jsou vždy zavádějící, s úmyslem poškodit dobré jméno obchodu, ale ne již se snahou dobrat se řešení konkrétního případu.

• příznivá cena

Obchod nedoporučuji. Přestože mají zboží na webu, tak své stránky neaktualizují.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Vážený pane,již v naší mailové komunikaci jsme se Vám snažili vysvětlit, proč byl Vámi objednaný produkt zrušen.Naše stránky aktualizujeme 2 - 3x denně, minimálně však jednou za 24 hodin.Bohužel jsou naše stránky propojeny se sklady v Anglii a přes veškerou snahu o aktualizaci jejich stránek minimálně 1x za den je náš boj zatím marný.Proto se může stát,že zvláště výprodejové a hodně zlevněné zboží, které se na našich stránkách jeví,jako že je možné k dodání prostě je již u dodavatele vyprodané.Toto je velmi nepříjemné, jak pro nás,tak pro zákazníky.Ale zatím se nám bohužel nepodařila žádná změna.Věříme však,že i když je to zatím běh na dlouhou trať,nakonec se nám podaří s dodavatelem domluvit.
    S pozdravem Team Justoutlet

Výborná komunikace a ochota řešit problém

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI!!!

VÁŠ TEAM JUSTOUTLET

• Výběr

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Děkujeme za pozitivní recenzi.
    Objednávky učiněné o svátcích ke konci roku byly opožděné z důvodů svátků, kdy ani sklady v Anglii nezasílaly zboží.
    Váš team Justoutlet

• Rozmanitost tovaru,aj nadmerne velkosti,dobre ceny
    • Dlzka dodania,nie vzdy dostatocny popis tovaru,napr.material

Vyborny obchod so sirokym spektrom tovaru,dobrej kvality a prijatelnej ceny.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

VELICE VÁM DĚKUJEME ZA VAŠI POZITIVNÍ RECENZI A PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍ V ROCE 2015
    VÁŠ TEAM JUSTOUTLET

• super cena
    • rychlé dodání i přes Vánoční shon
    • perfektní a bezkonfliktní komunikace
    • pružnost a poradenství

JE TO SERIOZNÍ ESHOP SE SKVELOU HISTORII
    DOPORUČUJI VŠEM, KDO NECHCE NALETĚT

VÁŠ TEAM ROYALOUTLET

• velký výběr
    • nízké ceny
    • kvalitní zboží
    • nelze sledovat, v jaké fázi je vyřízení objednávky

Doporučuji, nakupuji zde pravidelně, dokonce mi zavolali, že jedna položka přišla v jiném odstínu červené než jsem měla objednané, jestli ji přesto chci, jinde by to třeba neřešili. Byla jsem pokaždé s nákupem spokojená.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

moc si vážíme Vaší kladné recenze.

• dodací lhůta

• rychlé dodání zboží
    • Zaplacené, vrácené zboží převezmou zpět, ale peníze NEVRACÍ !!!!!!!!!

Očekávala jsem profesionální jednání.
    NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

nevíme,jak bychom měli reagovat na tzv.anonymní recenze, kdy nevíme, o jaký případ se konkrétně jedná.Za celou dobu naší působnosti na trhu se nestalo, že by nějaký zákazník přišel o peníze za vrácené zboží.Ale nevylučujeme,že k pozdějšímu zaslání peněz zpět nikdy nedošlo. Většinou se tak stalo proto,že zákazník uvedl chybné číslo účtu nebo ho popletla účetní a peníze se nám vrátily zpět.
    S pozdravem Team Justoutlet

• Kvalitní značky za dobré ceny
    • Doba dodání a také mi vadí, ze nejsem dostatečně informována o stavu mojí objednávky

Dobrý obchod, jen zlepšit svoji dobu dodani anebo alespoň lépe zákazníka informovat onstavu jeho objednávky, jinak vše funguje skvěle

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Velmi děkujeme za pozitivní recenzi.Informace pro zákazníka se generují automaticky ve chvíli, kdy je s jeho objednávkou provedena jakákoliv změna.Takže jako první se generuje zpráva o přijetí objednávky a následně zpráva o tom,zda je zboží objednáno nebo pouze částečně objednáno.Poslední týdny se informace zákazníkům opožďují a sice z důvodů pomalejší reakce na naši poptávku v Anglii.Věříme,že po předvánočním shonu, kdy jsou všechny dodavatelé maximálně vytížení se vrátíme zpět do starých kolejí.
    Váš Team Justoutlet

• velký výběr i větších velikostí
    • inzerují i zboží,které je vyprodané

dají se najít i pěkné a levné kousky oděvů

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

děkujeme za kladnou recenzi. K Vaší připomínce ohledně zboží které již není skladem. Jde o to , že náš mateřský web je aktualizovaný denně a aktualizace našich stránek má tedy nějakou prodlevu. Za tuto dobu se může stát i to,že některé zboží již není v nabídce. Na toto stále pracujeme, zrychlujeme a zdokonalujeme, ale 100% se to bohužel vyloučit nedá.
    děkuje, že jste u nás nakoupili
    Team Justoutlet

• Naprosto příšerná čeština ( popis zboží )

objednala jsem kvůli slevě, ale netuším, jestli zboží dojde

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

překladače na takové množství dat jsou opravdu nedokonalé a některé překlady velice krkolomné až úsměvné.
    Bohužel náš eshop obsahuje více než 300 tis.položek v různých modifikacích a tak není v současné době jiný nástroj.
    Věřím, že naše nabídka Vám vynahradí nedostatky překladačů.
    děkujeme za pochopení
    Team Justoutlet

• rozsáhlý výběr značkového zboží, velká škála velikostí, kvalitní fotky vystaveného zboží
    • neúplná aktuálnost zboží na skladě či objednací lhůta u dodavatele

obchod doporučuji, mejte časovou rezervu na dobu objednaného zboží. V případě, že nebude hned dostupné se může doba dodání prodloužit o pár dní.

Reakce obchodu JustOUTLET.CZ

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi.
    Zboží,které nemáme fyzicky na našem distribučním skladu objednáváme v Anglii a bohužel,při pozdní distribuci na náš sklad do Čech jsme pak terčem nespokojených zákazníků.Snažíme se maximálně dodržovat dobu dodání od nás k zákazníkovi.Ale někdy nastane prodlení,které není naši vinou.
    S přáním hezkého dne Váš Team Justoutlet