Objednávala jsem balíček bez vědomí, že objednávám produkty z Notina. Nikde to nebylo napsáno. Kdybych to věděla, produkty si nekoupím, neboť nemám s Notino dobré zkušenosti.

Při objednávce vznikne chyba a odešle se vícekrát. Obchod i přes upozornění pošle více balíčku na dobírku.

• Píší skladem, ale lžou
    • Pouze info o zrušení objednávky po několika dnech, neseriózní

Nikdy více

• přijatelné ceny
    • nekvalitní zboží

Objednala jsem krém, který dlouhodobě používám. Ten co mi přišel měl stejné balení, ale byl podivně cítit, jako by to byl úplně jiný krém (nebo snad byl zkažený - žluklý). Tyto krémy jsem si objednala 2, tak jsem zvědavá až načnu druhý. Za cenu krému cca 750 KČ bych čekala, že to bude krém na nějž jsem navyklá. Příště ho objednám jinde.

• Díky spolupráci pouze s českou poštou a PPL mi zboží nedorazilo, ikdyž byla platba za dopravu v ceně objednávky.

Nedostačující filtr u výrobků, většina výrobků bez popisu,bez shrnutí objednávky, žádná faktura, což vadilo při zpětné kontrole, nenašla jsem ani na emailu ani v krabici, nedostatečný výběr dopravy (osobní převzetí, zásilkovna chybí)

• Zboží, u kterého uvádějí, že je skladem, nemají skladem.

Pochopil bych, kdyby měli skladem jen jeden kus z objednaných čtyř, ale neměli ani ten. A prý naskladnění za dva měsíce...

Zboží jsem dosud neobdržel, z obchodu nemám žádné info zda nebo kdy bude objednávka vykryta.

• na webu uvedeno zboží skladem, nicméně nebylo, zbytek objednávky jsem tak zrušila

• Nesprávný produkt

Tváří se jako internetový obchod, ale ve finále vám objednané zboží dojde z Notino.cz, kde jste si nic objednat nechtěli. Je to jen zástěrka na výprodej fakeových, případně "prošlých" produktů.

Parfém dorazil rozbitý, patrně vinou dopravce, ale nejspíš i nesprávného zabalení. Reklamace se vleče už několik týdnů, informace z obchodu jsou zmatečné. Takže tento obchod už nikdy!

výhoda rychlost,vše 5 hvězdiček,ALE!!!!!!!,přeprodávají zboží z NOTINO,které je kvalitativně asi tak na 30% zboží z normálních e-shopů,ale abych to rozvedl... standartní EDP(máme ji pro porovnání) voní i po více než 10 hodinách,ta z NOTINA je po pár hodinách fuč. Měla nás trknout ta cena... Jeden klik,jednou a dost :(((

Jaká-koliv komunikace neexistuje - .už bych tam NIKDY nic nekoupil .

Komunikace s obchodem tak na 10% a to dávám jen z důvodu,že jsem se po usilovném telefonování konečně dovolala a mluvila s příjemnou a ochotnou slečnou...na emaily nereagují a když voláte na uvedenou linku, hraje muzika a nikdo tel.nezvedá, mě se povedlo dovolat cca po třech dnech,po několikátém opakovaném hovoru. Zboží přišlo nakonec v pořádku. Ještě čekám,kdy mi příjde na účet vzniklý přeplatek....

Dostal jsem neúplné balení "dárkové" sady, které samozřejmě nešlo použít. Komunikace tragická, vlastně nulová. Na kontaktním čísle uvedeném na stránkách obchodu hraje neustále hudba a nikdo se nenamáhá zvednout telefon. Na reklamační email ani po týdnu nikdo nereaguje.

Protože zásilka přišla z Notina, řešil jsem to přímo s nimi. Tam naopak skvělá komunikace a velmi vstřícné jednání. Takže poučení pro příště, nakupovat u zavedených a spolehlivých prodejců, mezi které rozhodně neřadím jedenklik.cz.

• Amatéři !!!!
    Objednal jsem s doručením kurýrem, ten se ani neobtěžoval doručit a rovnou odvezl zboží do úschovny.
    Po týdnu mi nabízeli kupony na další nákup.
    NIKDY !!!

První nadšení při obdržení balíčku s objednaným zbožím rychle opadlo po vyzkoušení vůně. Bohužel, není to originál, vůně nemá dostačující intenzitu a rychle vyprchá. Jelikož jsem dostala stejnou značku jako dárek a byla jsem moc spokojená, objednala jsem si ji znovu. Mrzí mě, že jsou lidé, kteří podvádějí, já považuji nákup za vyhozené peníze, ale zároveň mám poučení, že důvěřivost se nevyplácí. Jana

Zboží na stránkách uvádějí, že mají na skladě 11 kusů.
    Při objednání mi bylo napsáno, že zboží není skladem.

Obchod nebyl schopen dohled platbu, objednávku stornovali, po pěti pokusech se dovolat mi bylo sděleno, že objednávka dorazí a že mi přijde email, až zboží vyexpedují, nicméně se tak stále nestalo.